Atacuri si defensive amuzante

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38145

nici macar nu ai notiunea de organizat, dai mesaj in trib cu sate curate la lcc92 dar nu stii nici macar diferenta dintre sat curatat si sat gol nu o sa incerc sa-ti explic niste notiuni elemntare o seara placuta
p.s. tu iti reorganizezi satele de la 50 ore???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19025

eu nu stiu ce va tot rupeti voi in figuri pe aici de mari si buni jucatori.
FantQm pe tine te cred pe cuvant ca ai fi in stare la calitatea ta, sunt prin rp o groaza de jucatori buni care nu au iesit o data pe extern sa isi dea cu parerea cat de minunati sunt,culme e ca iese doar pleava din rp.
 

DeletedUser

De la lcc la ce va asteptati ... nu v-ati obisnuit cu el?:)
Datii bataie cu atacuri inainte ca iar are "orgasm nervos" ca pe domi. :D
 

DeletedUser38145

noah dute tuh :p cred ca ai schimbat 5 tastaturi cat timp am fost eu pe domi :D
 

DeletedUser

roaga-te sa se intample ceva sa nu ajungem si langa contul lcc92, daca ramanem in aceeasi formatie 1 an esti halit pe toate conturile tale pe L21, poate pe la margine sa mai gasesti ceva:D
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
raport de plictiseala:))


Origine: Nobilii :) (411|649) K64

Număr: 0 0 1671 0 0 0 0 0 0 0 0 100
Pierderi: 0 0 1575 0 0 0 0 0 0 0 0 94


Apărător: ---
Ţel(direcţie): Sat de barbari (409|630) K64

Număr: 500 500 0 0 206 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 500 500 0 0 206 0 0 0 0 0 0 0


Prada: 320 320 320 960/960
Adeziune: Scăzută de la 100 la 71
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
nu este al meu raportu
am cerut celui care l a postat pe forumul intern voie sa l pun aici
m am gandit ca ar merita fi vazut si de alti
 

DeletedUser26020

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-22.3%


Moral: 100%
Origine: ...

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0 0


Apărător: doisiunsfert
Ţel(direcţie): New Word 37 (352|192) K13

Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.

Distrugere prin foc de catapultă: Zid distrus de la nivelul 17 la nivelul 16


» Introdu trupele în simulator

:D
 

DeletedUser18437

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-22.3%


Moral: 100%
Origine: ...

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0 0


Apărător: doisiunsfert
Ţel(direcţie): New Word 37 (352|192) K13

Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.

Distrugere prin foc de catapultă: Zid distrus de la nivelul 17 la nivelul 16


» Introdu trupele în simulator

:D


esti culmea ...
ce vezi tu amuzant in acest raport ???
 

DeletedUser26020

Dacă tu nu găseşti nimic mai "special" şi consideri că acest raport îl găseşti la tot pasul, e treaba ta, dacă nu găseşti tu nimic mai amuzant în el nu înseamnă că nimeni nu o să găsească..

La tine ce înseamnă amuzant ? Să ataci cu 11 k spioni, să te aperi cu 220 generaţii de nobili şi să îţi moară toţi spionii ? ..
Na mie unu mi se pare drăguţ raportul..
 

DeletedUser18437

e un simplu fake,cu 50 cat pe zid care au gasit putine trupe in satul tinta si au doborat 1 nivel din zid.
 

DeletedUser26020

Da, e adevărat.
Bine să zicem că ăsta nu e amuzant, dă-mi tu exemplu de un raport amuzant, să nu fie numaidecât realizat pe joc, să ai raportul, măcar aşa teoretic, să vedem şi noi ce e ăla raport amuzant..
 

DeletedUser18437

Da, e adevărat.
Bine să zicem că ăsta nu e amuzant, dă-mi tu exemplu de un raport amuzant, să nu fie numaidecât realizat pe joc, să ai raportul, măcar aşa teoretic, să vedem şi noi ce e ăla raport amuzant..

doar vroiam sati dovedesc ca nici acum habar nu ai de joc,si de data asta nai fost in stare nici sa dovedesti ca raportul postat de tine e amuzant :D mai bine te transformi in spion multifunctional (daca nu esti inca),ca satele altfel nu le vei putea tine :D bafta la interne si la barbari :D

scuzatima pt off-topic,stiu ca nu e locul potrivit pentru asa ceva si asta e ultimul meu post aici care nare legatura cu topic :(:(
 

DeletedUser26020

Avaaaii, mulţumesc că mi-ai demonstrat, cum, nu ştiu, dar ms.. de acum o să mă concentrez mai tare pe interne :)
Mulţumesc de "exemplul" pe care mi l-ai dat ca fiind un raport amuzant, dacă toată lumea ar gândi ca tine, nu cred că ar mai exista ceva "amuzant" în nimic. :)
 

DeletedUser38145

=)) chiar e amuzant :)) oare cu ce era paladinul cu sceptru sau herbalada sau cum se numeste :eek:
unu ataca cu defendu altu se apara cu atacul f amuzant :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus