CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser40316

pai nu cred ca o sa vina asa ceva :) prefera sa plece cu coada intre picioare decat sa recunoasca infrangerea
 

DeletedUser

Regret DST si daca depindea doar de mine inca mai exista, acum sunt in CIRC si imi fac datoria in tribul in care sunt, am gasit in tribul asta foarte multi jucatori buni si sunt 100% sigur ca vom castiga Lumea 1, daca aveai o parere buna despre mine doar pentru ca eram contra CIRC candva imi pare rau dar nu esti obiectiv, am pus o intrebare logica pe care probabil si-o pune toata lumea, in calitatea mea de observator si participant al acestui razboi pentru ca este foarte clar ca RY nu pot rezista mult timp pe harta in formula actuala
 

DeletedUser

Cand ne putem astepta la declaratia de predare neconditionata a RY?:)

Pai credca cei care au ramas la carmele ry-ului nu stiu formula una, poate ii ajuti tu avand in vedere ca ai la actv cel putin o infrangere in fata celor din circ:p...hai sa vedem mai ai memoria proaspata si acum si poate ne spui si noua cum ai formulat capitularea aia prin care distrugeai dst-ul:cool:
 

DeletedUser

Pfff, nu am nici o infrangere in fata CIRC si oricum nu am distrus eu DST-ul, asa ca domnule no name daca esti pe dinafara cu privire la cauzele disparitiei DST, mai bine taci din gura si cautati alta slujba (platita de preferinta) in afara de aceasta de bagator de seama pe forum :)
 

DeletedUser40316

Pfff, nu am nici o infrangere in fata CIRC si oricum nu am distrus eu DST-ul, asa ca domnule no name daca esti pe dinafara cu privire la cauzele disparitiei DST, mai bine taci din gura si cautati alta slujba (platita de preferinta) in afara de aceasta de bagator de seama pe forum :)

raul82io a distrus DST ?

apropo mai tineti minte ce sa intamplat cu C.D cand se schimba profilu si toate poarcariile de nimeni nu stia ce naiba are ? :)) puy tu tre sa sti ca erai in C.D


lighean - vezi ca DST vs circ nu apare la arhiva de razboi , poate gasesti tu si ne arati

09.06.
22:37 RY a propus tribului pacea.

... cand exista DST nu o aparut ca DST sa ofere pacea . deci schh
 

DeletedUser3061

Le-a oferit-o circ asa cum a facut-o cu noi, inainte sa o oferim si noi?

09.06.
09:45 Tribul CIRC a propus pacea. La mine e fara schh.



deci eu chiar nu va inteleg va cramponati acuma de niste chestii total aberante si idioate.... atat cei din ry cat si cei din circ stiu foarte bine ca intre CIRC SI RY nu va fi niciodata pna sau alianta.... o singura data am acceptat oferta celor din ry cand a fost cazul fausta... si cand colo noi eram in pna... iar ei dadeau nene la atacuri cu duiumul... aici nu ma refer la partea de RIP... stie blaziu despre ce vorbesc mai mult ca sigur... deci ca sa fie clar pentru toata lumea asa cum am jucat noi cu dictatura... cu faptul ca noi v-am atacat numai inactivii ca v-am demoralizat cu adminii, ca am avut zid 100 cand ma ataca RY... ca am stitut sa ma apar ... ca am stitut unde e fake sau real.... tribu circ a castigat PER TOTAL IN FATA CELOR DIN RY... asta este tot ce conteaza.... restu ca ala a facut ca ala a dres sunt doar niste lucrurii inutile pe langa subiect....
 

DeletedUser

Sincer, incepi sa ma surprinzi, probabil ca te voi surprinde si eu, fiinca iti voi da dreptate in tot ceea ce ai spus. Probabil vasic nu iti da dreptate. :p
 

DeletedUser3061

Sincer, incepi sa ma surprinzi, probabil ca te voi surprinde si eu, fiinca iti voi da dreptate in tot ceea ce ai spus. Probabil vasic nu iti da dreptate. :p



stiam inca de la inceput ca tu esti pe vasic... in fine acuma nu are nici un rost acest aspect.... acuma depinde doar de voi aia care ati mai ramas sau ce o mai ramane din voi... ca am impresia ca vor mai exista inca cativa jucatorii care vor pleca... dar ei vor pleca din joc ca circu joaca cu adminii... nu ca ei nu au fost suficient de capabilii incat sa inteleaga ca jocu asta se joaca in echipa indiferent ca e ykz sau ca e rip.... voi ati pierdut razboiul cu circ in momentul in care v-ati crezut ca sunteti d-zei... si ca puteti face totul singurii e uite ca nu ati putut.... inca o data v-am demonstrat ca grupul pe care tribul circ il are este cu mult peste al vostru... din ce pct de vedere vreti voi...


sunt curios cand se va face fuziunea united Ry...
 

DeletedUser787

Pfff, nu am nici o infrangere in fata CIRC si oricum nu am distrus eu DST-ul, asa ca domnule no name daca esti pe dinafara cu privire la cauzele disparitiei DST, mai bine taci din gura si cautati alta slujba (platita de preferinta) in afara de aceasta de bagator de seama pe forum :)

Huooo ... circarule :)) Sincer ma bucur pentru DST ca a ajuns in CIRC decat in SOF si felicitari daca castigati L1, poate nu a fost cel mai bun trib, dar cu siguranta a fost cel mai perseverent. iar cei care sunt de la inceputu L1 stiu prin cate urcusuri si coborasuri a trecut CIRC/ELITE si ce a mai fost. Iar spre deosebire de alte triburi care inca mai exista de la inceputuri, CIRC a fost si activ in materie de razboiae. Nu ca NWO care a supravietuit pe harta fara a avea 1 cyvant de spus.

Asta vine din partea unui anti-CIRC convins. Dar asta e ... cei mai buni sa castige :)

Iar in legatura cu distrugerea DST, nu REST l-a distrus ... membrii si inactivitatea tribului l-au distrus. Pacat, a fost o perioada frumoasa.
 

DeletedUser35224

Asta e glume anului pe triburile, am fost refuzat cand am dorit ca preiau un cont mare din Ry pe motiv ca vor sa tina satele in trib... Geniala decizie intradevar...
 
Sus