CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser40316

Asta e glume anului pe triburile, am fost refuzat cand am dorit ca preiau un cont mare din Ry pe motiv ca vor sa tina satele in trib... Geniala decizie intradevar...

nu mai , au refuzat doar in momentul in care au aflat cine esti ;) deci incontinuare te saluta raul82io , poate pe alta lume nu mai dai stergere la primele atacuri si o sa primesti si tu cont in granita ;)
 

DeletedUser40316

acum 1 an parca, doar tu esti singurul care zice ca ai facut fatza cu brio circului , asta pe cand un trib intreg cum ii RY nu a facuto dar tu DA .. esti incredibil

aproopo : vorbeste cu UNITED sau NewAge sa primesti acolo un cont de preferabil in UNITED vreau sa fim vecini ca vin furtunile din est si o sa fie dezastru ;)
 

DeletedUser35224

Pai cat timp am jucat eu nu miau putut face nimic,poate pt ca erau jucatori mediocri, cand aveam 300k pct si eram atacat de mai multi colegi de mil pct din DST, caci il atacasem pe general m@shu, ati atacuri reale cate sate aveam si la fel cu sprijin doar de la un coleg, si ala vai de capul lui, nu am pierdut nici un sat, chiar o sa incerc la ceilalti sa vad poate am mai mult succes...
 

DeletedUser40316

Pai cat timp am jucat eu nu miau putut face nimic,poate pt ca erau jucatori mediocri, cand aveam 300k pct si eram atacat de mai multi colegi de mil pct din DST, caci il atacasem pe general m@shu, ati atacuri reale cate sate aveam si la fel cu sprijin doar de la un coleg, si ala vai de capul lui, nu am pierdut nici un sat, chiar o sa incerc la ceilalti sa vad poate am mai mult succes...

hai sa ne intelegem ..

dute mai 1-2 ani la scoala , apoi revino si editeaza mesajul scris acum , ca sa ne putem intelege .. mersi
 

DeletedUser40316

Si aici ii plictiseala , barbarele sunt la fel de tacute ca si cei care au dat stergere ...
 

DeletedUser40316

este bine da ... intram mai repede in vacanta ;)

zic ei ca au renuntat la joc ca au alte lucruri de facut in viata reala , pai decizia lor au dat acuma si circului vacanta avand in vedere ca sunt barbare nu ma iii lumea activa ... deci tiki taka , luam campionatul
 

DeletedUser

Nu copiez pe nimeni, chiar nu raspund la provocari. Nu pot spune ce va fi in viitor, cand am vorbit prin mesaje in joc ti-am spus care este realitatea deocamdata.
 

DeletedUser24788

aceste statistici sunt reale?/?


Parte 1:
Triburi: CIRC
Parte 2:
Triburi: RY

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,734
Tabăra 2: 16,142
Diferență: 5,408

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113,154,343
Tabăra 2: 175,609,798
Diferență: 62,455,455

chart
 

DeletedUser3061

foarte reala statistica.... pacat ca nu are nici o relevanta :)))) cand patriarhu va zicea sa nu va bucuratii de statistica nu m-ati crezut...
 

DeletedUser14558

urmaresc de mult timp acest razboi !
tipic pentru mentalitatea noastra ... parca e o regula valabila doar in tara noatra ... tot timpul castiga cei cu apetitul vocal mai ridicat !
bang bang bang ... da-i la moral !
nu cred in "scenarita" admini + circ = love!
o vrajala ... in fine !
astept urmatorul razboi ... oare cine contra cine? :)
Bravo circarilor ... ce naiba mai poti spune!
 

DeletedUser4286

urmaresc de mult timp acest razboi !
tipic pentru mentalitatea noastra ... parca e o regula valabila doar in tara noatra ... tot timpul castiga cei cu apetitul vocal mai ridicat !
bang bang bang ... da-i la moral !
nu cred in "scenarita" admini + circ = love!
o vrajala ... in fine !
astept urmatorul razboi ... oare cine contra cine? :)
Bravo circarilor ... ce naiba mai poti spune!

...la cat mai multe triburi decimate !!!
 

DeletedUser3061

urmaresc de mult timp acest razboi !
tipic pentru mentalitatea noastra ... parca e o regula valabila doar in tara noatra ... tot timpul castiga cei cu apetitul vocal mai ridicat !
bang bang bang ... da-i la moral !
nu cred in "scenarita" admini + circ = love!
o vrajala ... in fine !
astept urmatorul razboi ... oare cine contra cine? :)
Bravo circarilor ... ce naiba mai poti spune!



pai cred ca deja se stie acest lucru cine contra cine se va bate in perioada urmatoare... uni baga sprijin in granita alti o analizeaza... alti se uita si tot asteapta si tot asa ramane sa vedem ce si cum se va intampla.... oricum cred ca va fi un razboi foarte placut intre rod si nippon :))))0
 

DeletedUser14558

Circul se mai lupta cu Ry?
asta daca-mi puteti spune ... daca nu-i secret :)
 
Sus