Anunt Circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser40316

incorect ... era o perioada cand CIRC putea sa piarda contra DST ;) care era trib peste RY , doar ca nu au ramas toti sa joace pana la capat
 

DeletedUser

Te asigur eu ca nu ar fi rezistat, insa teama si neintelegerile din celelalte triburi au facut sa duceti de fapt un singur razboi real, dai exemplul ca v-ati batut cu atatea triburi, cand real v-ati batut numai cu noi.

La DST a fost altceva, toate conturile de pe frontul cu CIRC erau inactive si au fost virate putin cate putin de StafiaBC lui Nisto (de astfel si de aia ne-am certat), de aia am si pierdut multe sate acolo, daca granita era inca activa nu pierdeam, dar asa masinatiunile omului fantoma ne-au daunat foarte grav
 

DeletedUser3061

rest nu este vina nimanui ca nu ati stitut cum sa procedati si cum sa treceti fiecare peste problemele care aparusera...

blaziule imi pare rau sa iti spun insa ia in considerare urmatorul lucru.... RY cand a avut mai mult de un razboi o ducea foarte greu cu circu... pe cand circu cand a avut razboie si cu alte triburi nu prea a dus-o rau... iti mai aduc inca o data aminte faptul ca voi diferenta aia de 5000 si ceva de pct ati facut-o numai cu jucatorii din mijlocul vostru... nu ati avansat deloc in zona noastra cum de altfel am facut-o noi... vezi ex k36... k47...k48...49....k29 .....

circu s-a batut mereu si niciodata dar niciodata nu ne-am dat la o parte din calea unui razboi cu orice trib de pe lumea 1.... diferenta dintre circ si restu triburilor este ca cei din circ au inteles ca jocu asta se poate castiga numai in echipa si nu fiecare de capul lui... si iarasi diferenta este ca in circ desi si acolo sunt cateva uscaturii NU SE ACCEPTA JUCATORII INACTIVII.... spre deosebire de celelalte triburi.... acuma ca rest e in circ poate sa confirme acest lucru... la noi se inobileaza direct la cea mai mica gresala....

sof+ry+nippon+rod+newage+dst vs circ.... circu a iesit in castig din toate motivele pe care le vreti voi... daca vreti haideti sa le luam pe rand....

sofu ... odata ce patriarhu si-a bagat coada si a facut razboi cu ei tribu lor a coborat constant dar sigur spre un loc derizoriu....
ry.... stim cu toti povestea....
nippon mai exista?
rod la fel se bateau cu pumnu in piet cand erau alaturi de ry ca ce tari ce mari sunt ei... da asa e au fost mari pe vremea lui timo da asta e acuma vreo 3 ani de zile :))))
newage... nu am ce sa comentez aici a fost un razboi intre circ si ei cand circu avea razboi si cu sof si cu ry....
dst... pai nu e vina nimanui din circ faptul ca cei de acolo nu au reusit sa isi tina jucatorii legatii unitii si activi......

cam asta ar fi in mare pare blaziule... asta ca sa nu ne mai aducem aminte de perioada RIP... stii nu ?
 

DeletedUser

Corect baghera, e vina mea ca i-am dat prea multa putere omului fantoma, adevarul e ca regretele sunt tardive, timpul nu se poate intoarce si intr-adevar, in CIRC e disciplina de fier, baghera face cam ce faceam eu in DST, adica mobilizeaza oamenii, adevarul e ca CIRC are si material, pe langa vechii circari sunt si fosti DST-isti, fosti SOF-isti si din alte triburi care sunt activi si cresc nivelul tribului
 

DeletedUser2154

Corect baghera, e vina mea ca i-am dat prea multa putere omului fantoma, adevarul e ca regretele sunt tardive, timpul nu se poate intoarce si intr-adevar, in CIRC e disciplina de fier, baghera face cam ce faceam eu in DST, adica mobilizeaza oamenii, adevarul e ca CIRC are si material, pe langa vechii circari sunt si fosti DST-isti, fosti SOF-isti si din alte triburi care sunt activi si cresc nivelul tribului

de unde ma baghera e cel mai puturos!:)
 

DeletedUser

Nu am contestat niciodata calitatile voastre de jucatori, atat ca disciplina, cat si ca activitate, datorate desigur si conducerii voastre, revin spunand ca daca oricare din celelalte triburi ar fi purtat un razboi asa cum l-am purtat noi cu voi(pe care il mai purtam inca si probabil ca il vom mai purta), usor nu v-ar fi fost.
 

DeletedUser

La DST a fost altceva, toate conturile de pe frontul cu CIRC erau inactive si au fost virate putin cate putin de StafiaBC lui Nisto (de astfel si de aia ne-am certat), de aia am si pierdut multe sate acolo, daca granita era inca activa nu pierdeam, dar asa masinatiunile omului fantoma ne-au daunat foarte grav

Te-ai scos frate, arunci pisica moarta in ograda altuia...nu ati fost in stare sa purtati un razboi cu circ si cu asta basta, aveati decat razboiul cu ei si tare greu va mai era...si acu vi si te lauzi ca vezi doamne ce mare conducator de trib ai fost tu, mai ai si tupeul sa te compari cu baghera...daca tu erai in DST la fel cum e baghera in CIRC de ce azi toti jucatori dst-ului sunt in circ...pai iti spun eu...ca ai tradat:D
 

DeletedUser

1. Nu toti jucatorii DST-ului sunt in CIRC, sunt si in UNITED
2. Rezultatele vorbesc mai mult pentru mine, nu e nevoie sa ma laud eu, cine stie cunoaste, despre ce s-a intamplat cu DST-ul am explicat, daca nu ai capacitatea intelectuala necesara sa intelegi e problema ta, pe langa ca esti un no name care nu stiu ce treaba are cu lumea 1, nici macar nu intelegi un lucru explicat de multe ori pe forum si pe care multa lume stie ca e adevarat
3. Cand am intrat in CIRC nici nu eram eu pe cont, asa ca fa o plimbarica mica ca habar nu ai despre ce vorbesti
 

DeletedUser2154

Te-ai scos frate, arunci pisica moarta in ograda altuia...nu ati fost in stare sa purtati un razboi cu circ si cu asta basta, aveati decat razboiul cu ei si tare greu va mai era...si acu vi si te lauzi ca vezi doamne ce mare conducator de trib ai fost tu, mai ai si tupeul sa te compari cu baghera...daca tu erai in DST la fel cum e baghera in CIRC de ce azi toti jucatori dst-ului sunt in circ...pai iti spun eu...ca ai tradat:D

ee nu stiu daca este vorba de tradare...dar rest nu mai juca....si stafia si-a lasat contul pe mana cui nu trebuia...dar tot vorbim despre trecut...ce a fost a fost...sa vedem ce va fi!
 

DeletedUser1136

Nu am contestat niciodata calitatile voastre de jucatori, atat ca disciplina, cat si ca activitate, datorate desigur si conducerii voastre, revin spunand ca daca oricare din celelalte triburi ar fi purtat un razboi asa cum l-am purtat noi cu voi(pe care il mai purtam inca si probabil ca il vom mai purta), usor nu v-ar fi fost.

mai are rost sa continuati acest joc?
 

DeletedUser22479

Intra astia-n UNITED....desii tot una-i.


Si apropo ce spune rest e adevarat am fost pe granita k66 stiu ce s-a intamplat.
Eu zic ca STAFIA a stricat totul in DST.
Oricum...ma tot gandesc oare ce v-a fi in continuare?
 

DeletedUser22307

Intra astia-n UNITED....desii tot una-i.


Si apropo ce spune rest e adevarat am fost pe granita k66 stiu ce s-a intamplat.
Eu zic ca STAFIA a stricat totul in DST.
Oricum...ma tot gandesc oare ce v-a fi in continuare?


aici ai dreptate au fost timpuri frumoase in DST pana ce a sticat tot stafiabc
 

DeletedUser22479

O parte dintre ei ati fost uniti si cu experienta dar unii jucatori v-au tras sfoara....
 

DeletedUser40316

atacuris.jpg


de ce mai unitedistilor ? :( eu am zis ca sunt neutru si voi ma spargeti in doua ... ce sa mai zic .. no comment
 

DeletedUser22479

:)) ce fomisti...lasa ca-s fake....cand dam noi reale oare ce fac?
 

DeletedUser40316

face pipi intr-o sticlutza , o pune in fata usii la RY , suna la sonerie si o ia la fugaaa
 

DeletedUser3061

incepand cu data de 25 iunie 2011, tribul circ va trece la neutri tribul UNITED.... daca pana pe data de 24.06.2011 ora 23:59 ... asta nu de alta da ca sa nu mai faca fratele meu blaziu forumuri comune aiurea :)))))

ti-am zis mah blaziule ca nu ai cum .... sunt dat dracu rau de tot.... apropo daca tot vrei sa le dai informatii celor din united... de acuma te trec si pe tine in circularele noastre :)))) nu de alta da sa iti fie mai usor... sa nu mai stai sa folosesti proxi sa te chinuii pe urma sa te loghezi :))))) iti dau eu direct tot ce discut cu ei.....
 

DeletedUser

Poti sa ma treci in circulare si pe mine, sa nu ma mai chinui sa aflu de la unul, altul.
Si stai linistit ca nu folosesc proxi, nu am folosit niciodata si nici nu voi folosi, eu chiar joc jocul asta, chiar ma joc, in comparatie cu unii dintre voi, desi ati tot batut apa pe aici ca stiti sa faceti diferenta dintre viata reala si joc, insa faptele si ceea ce scrieti pe aici va contrazic.
 

DeletedUser40316

pai tu nu ai viata reala din moment ce esti maniac si vrei sa faci singur ce nu a reusit ry cu toata trupa ;)
 
Sus