Mesaje amuzante

Adenauer

member
Scor reacție
105
=)))) pe bune am ras la toata faza :D

Foarte tare...felicitari atat tie cat si satului (satelor) tau(tale) :D, protagonisti de exceptie=))
 

DeletedUser

fat frumos

am si eu o propunere.. doresc sa ma relochez mai in mijlocul tribului ca sunt la mama dracu intre mastodontii PICI in K56 care deja mi-au luat 2 sate. Cum nu am timp de joc cred ca as fi mult mai folositor tribului crescand sate de barbari in mijlocul vostru si aprovizionandu-va cu trupe sprijin un fel de cont de suport.

pentru asta insa am nevoie de putin ajutor. Am lansat un atac asupra unui barbar mai maricel din K66 si as avea nevoie ca la momentul cand nobilul meu ajunge acolo satul sa fie golit si adeziunea adusa undeva la 20 sau sub 20.

aveti aici data si ora la care ajunge atacul si va multumesc anticipat celor care doresc sa ma ajute.


Poruncă
Origine Jucător: Neddhu
Sat: Dranai (687|586) K56
Ţel(direcţie) Jucător: ---
Sat: Sat de barbari (667|659) K66
Durată: 44:09:09
Sosire: 31.05.11 20:00:08:901
Sosire în: 44:08:56


[8:12:42 PM] Lupul Alb: Agresorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

12.1%
Moral: 100%
Agresor: Neddhu
Origine: Dranai (687|586) K56

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 239 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: ---
Ţel(direcţie): Sat de barbari (667|659) K66

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Prada: 421 421 569 1.411/11.950
Adeziune: Scăzută de la 52 la 32

[8:13:38 PM] Lupul Alb: tin sa multumesc cu ocazia asta si in numele cavaleriei grele si a nobilului meu costica care au facut 2 zile si 2 nopti ca fat frumos din poveste celor care m-au ajutat sa scada adeziunea la sat.
[8:14:18 PM] Lupul Alb: Pe drumul de intoarcere costica o sa treaca pe la supermarket sa cumpere de ale gurii si multa carne in special.

Neddhu astăzi la ora 20:17
nu e nimic personal e doar haz de necaz. :)) am avut o zi super azi.
 

DeletedUser28580

Riael în data de 23.04.2011 la ora 09:21Citat
RAZBOI!!
uitati cu ce o sa ii atac:
83 Luptători cu spada 10:09:26 astăzi la ora 19:30:18 întrerupe

stiu,stiu, nu e amuzant,e tragic :mad:
 

DeletedUser39777

ia nu va mai luati mai de el! >:p
va vazurati "acileasha" multi si gata sariti pe el?
 

DeletedUser

mozes17 astăzi la ora 16:32
te rog frumos intra la mine in trib .numai cu puntele tale ajungem pe primele locuri.avem nevoie de tine ,te rog acc invitatia.mss mt dt!

:)) are idei bune pentru tribul lui:))
 

DeletedUser39708

O adevarata doamna de la tara:

jkr69 astăzi la ora 14:23
Care vor sa vina alaturi de mine in [ally]SPARTA[/ally] sa ceara invitatie la [player]satu tau[/player] , am ales asta din cauza ca ceilalti colegi nu vor sa ne ajute sau nu au cu ce, si nu are rost sa ne stricam nervii pentru ce...doar ni s-a spus din partea conducerii sa ne descurcam si singuri.
Va astept aici !


motisor astăzi la ora 16:15
ai doua posibilitati.
te intorci sau....
nu am fost anuntata si nu imi plac miscari de acest gen.

jkr69 astăzi la ora 16:18
Pune-te in locul nostru, pentru voi e bine numai albastru la noi numai rosu si ajutor din partea celor de la caldura deloc...

motisor astăzi la ora 16:22
ia sa te uiti la mine cate sate am pierdut fiind in k 55 .... nu am cerut deff ... nu m-am plans... sunt sate nu pierd avere ...
puteam sa bag mana in foc ca un fricos ca tine poate sa faca asta .)
am sa ** cu doru sa vedem ce are de spus

jkr69 astăzi la ora 16:22
:))

jkr69 astăzi la ora 16:23
eu unu nu pierd sate ,2 nu-s fricos 3 ai intrat in faq in avantajul tau razboinico:))

motisor astăzi la ora 16:24
fraiere eu nu am intrat de teama . stai lin
daca nu iti era frica stateai cu restul . vezi cum faci sa mai pupi pe cate careva pe undeva....
 

DeletedUser39708

bagami-as o ca mi-a spart contul motisor X(X(X
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

x: auzi fati
x: 4 nobili
x: si mai creste si satu
yuly: *** imi fac 4 nobili
yuly: imi creste satu?
yuly::x
 

DeletedUser39708

asta era amuzant:



Ea e mic copil... sunt alti admini moderatori/ admini care-i pot da lectii.
Si uite cum se duc putinii admini/ moderatori cu bun-simt din TT.( nu-s ironic si nu ma refer la motz). Toate cele bune in viata reala, sper ca veti reveni.

Inca nu ai vazut-o ce limbaj are...dupa ce o injur si eu, se duce si se plange la prieteni comuni ca am injurat-o !:))
Si cred ca numai e domnisoara de la 10 ani..
 

DeletedUser17004

Am ramas in urma cu externul de cand cu examenele...
S-au spalat rufe in public p-aici..sau??

GLADIATOR A în data de 27.06. la ora 16:17
salut amice, am jucat pe lumea 24 si asa sa intimplat ca am luato de la inceput ,vreau sa te intreb daca nu ai un cont de care nu ai nevoie vreau sa mai joc pe lumea aceasta un pic ,voi face tot ce vei zice tu,doar vreau sa mai joc pe aceasta lume ,ma ajuti amice o sa iti fiu foarte recunoscator ??????

Are cineva? :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus