DEO vs CIRCUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Razboi asa mare,fara tema pe forumul extern,nu se poate.
Incep cu o statistica,favorabila noua,bineinteles,ca deh,asa se cade:

Parte 1:
Triburi: DEO
Parte 2:
Triburi: CIRCUS

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 11
Diferență: 51

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 599,066
Tabăra 2: 109,201
Diferență: 489,865

chart
 

DeletedUser

Rusine mare Circus!!!
Dupa ce acum cateva saptamani l-au concediat pe Tzacapaca cand a inceput sa aiba atacuri,acum l-au concediat si pe Leguma7,pentru ca a inceput sa piarda sate.Sau poate au plecat ei scarbiti de organizarea foarte buna din trib.Si luati in considerare ca e vorba de jucatori care se invart in jurul milionului de puncte.E bine ca au de unde sa arunce :))
 

DeletedUser40052

Bagă şi celelalte triburi , defapt familia :))
Mason 1-6 , duceti-va ma pe 25 ca nu mai trebuie sa faceti academii , direct intr-un trib.
 

DeletedUser38569

Rusine mare Circus!!!
Dupa ce acum cateva saptamani l-au concediat pe Tzacapaca cand a inceput sa aiba atacuri,acum l-au concediat si pe Leguma7,pentru ca a inceput sa piarda sate.Sau poate au plecat ei scarbiti de organizarea foarte buna din trib.Si luati in considerare ca e vorba de jucatori care se invart in jurul milionului de puncte.E bine ca au de unde sa arunce :))

Se vede treaba ca nu au habar cine este Tzacapaca :) tare:cool:
 

DeletedUser22923

Rusine mare Circus!!!
Dupa ce acum cateva saptamani l-au concediat pe Tzacapaca cand a inceput sa aiba atacuri,acum l-au concediat si pe Leguma7,pentru ca a inceput sa piarda sate.Sau poate au plecat ei scarbiti de organizarea foarte buna din trib.Si luati in considerare ca e vorba de jucatori care se invart in jurul milionului de puncte.E bine ca au de unde sa arunce

mai silviu . eu nu cred ca esti bine informat si nu cred ca esti in masura sa imi spui sa imi fie rusine pentru ca nu am de ce sa imi fie rusine .

1.tzacapaca a parasit tribul dupa ce m-am certat cu el daca lai cunoastea ai sti ce om este . Dupa care culmea a fost banat:))
2.iar de leguma .. ce sa iti spun Felicitari de atac , Dupa cum ai putut observa primele 2 zile nu a pierdut nici un sat pentru ca am fost on si au fost siiter dar din pacate nu stiu ce sa intamplat a intrat leguma on si nu ne-a mai dat siiter .. aici este mana celor din DEO . DUPA CARE A FOST CONCEDIAT .Pentru ca avea atacuri si nu a acordat siiter sa il ajutam.

Asta este se intampla.Alta data nu mai posta daca nu sti.Nu am timp sa vin sa va comentez voua minciunile

Si felicitari referitor la statistici Ati reusit sa inobilati 2 3 conturi inactive.Bafta . cu respect matzz**
 

DeletedUser

mai silviu . eu nu cred ca esti bine informat si nu cred ca esti in masura sa imi spui sa imi fie rusine pentru ca nu am de ce sa imi fie rusine .

1.tzacapaca a parasit tribul dupa ce m-am certat cu el daca lai cunoastea ai sti ce om este . Dupa care culmea a fost banat:))
2.iar de leguma .. ce sa iti spun Felicitari de atac , Dupa cum ai putut observa primele 2 zile nu a pierdut nici un sat pentru ca am fost on si au fost siiter dar din pacate nu stiu ce sa intamplat a intrat leguma on si nu ne-a mai dat siiter .. aici este mana celor din DEO . DUPA CARE A FOST CONCEDIAT .Pentru ca avea atacuri si nu a acordat siiter sa il ajutam.

Asta este se intampla.Alta data nu mai posta daca nu sti.Nu am timp sa vin sa va comentez voua minciunile

Si felicitari referitor la statistici Ati reusit sa inobilati 2 3 conturi inactive.Bafta . cu respect matzz**

Hai ca o dai in penibil.
Niciodata nu sunteti in stare sa recunoasteti superioritatea adversarilor.
Nu o sa vorbesc despre tzacapaca,pentru ca nu cunosc situatia lui.Mi-am dat doar cu parerea.
Cat despre Leguma,hai s-o spunem pe aia dreapta.In primele 2 zile a fost atacat doar de Ahillis.Slab sa fi fost sa fi pierdut vreun sat,avand in vedere ca ambii jucatori cumulau un numar aproximativ egal de sate,inainte ca Leguma sa inceapa sa piarda sate.Cand am inceput sa atacam cu totii,a inceput sa se complice situatia pentru voi.
Daca erati voi mare trib,si erai sitter in momentul cand a inceput Ahillis sa atace,trebuia sa-i blindati toate satele aflate in pericol,si sunt sigur ca s-ar fi descurcat si dupa ce s-a logat el pe cont.
Pune-te tu in situatia lui.Sa intre pe cont,satele de pe granita goale,si o gramada de atacuri.Ce-ai face?Ai da contul in sitter?
Dovada clara de amatorism,in primul rand a celor care au avut contul in sitter,si in al2lea rand din partea ta.Ai concediat un jucator care a inceput sa piarda sate,in loc sa-l sprijiniti,pe motiv ca n-a dat sitter.
Hai sa fim seriosi!

P.S.:Sper ca n-o sa "nimerim" tot jucatori inactivi de la voi,ca ne faceti viata prea usoara.
 

DeletedUser

Rusine mare Circus!!!
Dupa ce acum cateva saptamani l-au concediat pe Tzacapaca cand a inceput sa aiba atacuri,acum l-au concediat si pe Leguma7,pentru ca a inceput sa piarda sate.Sau poate au plecat ei scarbiti de organizarea foarte buna din trib.Si luati in considerare ca e vorba de jucatori care se invart in jurul milionului de puncte.E bine ca au de unde sa arunce :))

intai informeazate si dupa aia sa scrii pe forum
 

DeletedUser28580

ssilviu19 , iar ai deschis ciocu mare pe aici? E fain in mijlocul tribului de unde sa taci si sa te lauzi cu ce fac altii, nu ?

si nu mai vorbi aiurea zici ca ai 5 ani si ai descoperit ca ai glas.in primul rand cu ce ai participat tu la atacul asupra jucatorului leguma7? in al doilea rand stii cate ore,nopti s-au pierdut e leguma7 iar sitterul nu a pierdut niciun sat si v-a rupt voua fusta de nu mai stiati de unde sa scoateti trupe de atac.pana la urma s-a intors proprietarul si el intra de 2 ori pe zi sa consume resursele,nici macar nu se chinuia sa faca un dodge ceva:)

Inainte sa imi raspunzi cu vreo insulta sau sa ma injuri(ca asta e ceea ce stii tu cel mai bine) , take a look in the mirror ,dude!
 

DeletedUser

ssilviu19 , iar ai deschis ciocu mare pe aici? E fain in mijlocul tribului de unde sa taci si sa te lauzi cu ce fac altii, nu ?

si nu mai vorbi aiurea zici ca ai 5 ani si ai descoperit ca ai glas.in primul rand cu ce ai participat tu la atacul asupra jucatorului leguma7? in al doilea rand stii cate ore,nopti s-au pierdut e leguma7 iar sitterul nu a pierdut niciun sat si v-a rupt voua fusta de nu mai stiati de unde sa scoateti trupe de atac.pana la urma s-a intors proprietarul si el intra de 2 ori pe zi sa consume resursele,nici macar nu se chinuia sa faca un dodge ceva:)

Inainte sa imi raspunzi cu vreo insulta sau sa ma injuri(ca asta e ceea ce stii tu cel mai bine) , take a look in the mirror ,dude!

:)))
Esti foarte amuzant :)))
Ma mir totusi ca nu ai fost banat pentru totdeauna,pentru ca,sa fiu sincer,asta meritai.
Nu vreau sa mai intru in polemici cu tine,pentru ca stie deja toata lumea ce fel de persoana esti.Ca jucator,nici nu are rost sa te mentionez.Apropo,ai reusit de la ultima noastra discutie,sa cuceresti vreun sat din DEO?
Daca nu reusesti pana la sfarsitul razboiului,promit sa-mi tin promisiunea si sa-ti donez eu unul.
Si stai linistit ca nu-mi asumam eu meritele pentru actiunile intregului trib,dar de datoriile mele,fii sigur,ca m-am achitat.
Raspunsul meu in ceea ce priveste "cazul leguma",il ai mai sus,asa ca n-o sa-mi mai pierd timpul explicand celor care nu au avut bunavointa sa-l citeasca inainte sa se angajeze in discutie.

@Prisson
Rabdare,prietene,rabdare.Pe 18 ai scapat(cu foarte mult ajutor din partea colegilor).Aici nu mai scapi!
P.S.:Tot n-ai invatat sa scri corect?Inteleg ca esti moldovean,dar avand in vedere ca iti petreci atata timp in mediul virtual romanesc,ai putea invata totusi sa folosesti in mod corect limba romana.
 

DeletedUser28580

Si care sunt acei "toti" care si-au dat seama ce fel de om sunt?Apropo,in majoritatea posturilor bati din gura degeaba,fara sa transmiti nici un mesaj anume,decat arunci cu oua in public si te bati cu pumnul in piept ca cine esti tu.Apropo,ar trebui sa urmaresti putin TW-stats-ul .daca nu stii,promit sa rog pe cineva sa te invete,ca eu nu imi pierd timpul cu tine.
Pentru mesajul scris catre prisson iti vei lua avertisment,cel putin asa spune regulamentul.


Apropo,cat despre "Si stai linistit ca nu-mi asumam eu meritele pentru actiunile intregului trib,dar de datoriile mele,fii sigur,ca m-am achitat." ma faci sa rad :)))
Cu ce te-ai achitat ma?ai luat 3 sate din academia Online,si culmea,de la jucatori inactivi.esti cel mai tare :).
SI nu te gandi sa imi spui ca nu era inactiv,deoarece in zilele in care ai luat satele de la catalinnaruto,spre exemplu,ai facut in una din zile 2000 de inamici invinsi,in alta 15000(aici probabil ai prins sat full de atac) si respectiv 7000.

Si sa nu uit,cand iti inveti dragii colegi sa atace?


Agresor: robbertuk
Origine: regatul lui RBX 5 (476|390) K34

Număr: 0 0 767 0 0 263 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 767 0 0 263 0 0 0 0 0 0


Apărător: herculev3
Ţel(direcţie): 028. DEO! (474|407) K44

Număr: xxx 0 xxx xxx 0 xxx 0 xxx 0 0 0 0 0
Pierderi: 124 0 1 18 0 0 0 28 0 0 0 0 0

Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%



Agresor: robbertuk
Origine: regatul lui RobyX (487|405) K44

Număr: 993 0 0 0 0 0 0 210 0 0 0 0
Pierderi: 9 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0







Agresor: robbertuk
Origine: regatul lui Roby 4 (475|389) K34

Număr: 0 0 3193 0 0 1220 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 3193 0 0 1220 0 0 0 0 0 0


Ii invat eu pentru tine?:)
 

DeletedUser26167

mai silviu . eu nu cred ca esti bine informat si nu cred ca esti in masura sa imi spui sa imi fie rusine pentru ca nu am de ce sa imi fie rusine .

1.tzacapaca a parasit tribul dupa ce m-am certat cu el daca lai cunoastea ai sti ce om este . Dupa care culmea a fost banat:))
2.iar de leguma .. ce sa iti spun Felicitari de atac , Dupa cum ai putut observa primele 2 zile nu a pierdut nici un sat pentru ca am fost on si au fost siiter dar din pacate nu stiu ce sa intamplat a intrat leguma on si nu ne-a mai dat siiter .. aici este mana celor din DEO . DUPA CARE A FOST CONCEDIAT .Pentru ca avea atacuri si nu a acordat siiter sa il ajutam.

Asta este se intampla.Alta data nu mai posta daca nu sti.Nu am timp sa vin sa va comentez voua minciunile

Si felicitari referitor la statistici Ati reusit sa inobilati 2 3 conturi inactive.Bafta . cu respect matzz**


La punctul nr. 1 nu voi face nici o referire pentru ca nu stiu exact situatia/
La punctul nr.2 voi face cateva precizari: Cred ca matzz nu stie exact cine a fost pe cont sau nu vrea sa spuna, desi daca arunca o privire pe membrii tribului vedea cine e sitter la leguma.
M-am conversat cu doi jucatori din Circus, care au fost pe contul leguma pe durata atacurilor(in mod sigur dupa matzz) si s-au chinuit destul ca sa ii salveze din sate. Iar pentru asta, au din partea mea tot respectul...si aici vorbesc la modul cel mai serios.
Asa ca nu mai spune ca a fost inactiv si nu a dat sitter ca sa il ajutati.....trebuia sa il ajutati cu trupe nu cu vorbe.
Iar daca nu ma crezi pot sa postez discutiile cu sitterii de la leguma ca sa te convingi ca nu a fost inactiv.

Cu respect.
 

DeletedUser

Si care sunt acei "toti" care si-au dat seama ce fel de om sunt?Apropo,in majoritatea posturilor bati din gura degeaba,fara sa transmiti nici un mesaj anume,decat arunci cu oua in public si te bati cu pumnul in piept ca cine esti tu.Apropo,ar trebui sa urmaresti putin TW-stats-ul .daca nu stii,promit sa rog pe cineva sa te invete,ca eu nu imi pierd timpul cu tine.
Pentru mesajul scris catre prisson iti vei lua avertisment,cel putin asa spune regulamentul.


Apropo,cat despre "Si stai linistit ca nu-mi asumam eu meritele pentru actiunile intregului trib,dar de datoriile mele,fii sigur,ca m-am achitat." ma faci sa rad :)))
Cu ce te-ai achitat ma?ai luat 3 sate din academia Online,si culmea,de la jucatori inactivi.esti cel mai tare :).
SI nu te gandi sa imi spui ca nu era inactiv,deoarece in zilele in care ai luat satele de la catalinnaruto,spre exemplu,ai facut in una din zile 2000 de inamici invinsi,in alta 15000(aici probabil ai prins sat full de atac) si respectiv 7000.

Si sa nu uit,cand iti inveti dragii colegi sa atace?


Agresor: robbertuk
Origine: regatul lui RBX 5 (476|390) K34

Număr: 0 0 767 0 0 263 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 767 0 0 263 0 0 0 0 0 0


Apărător: herculev3
Ţel(direcţie): 028. DEO! (474|407) K44

Număr: xxx 0 xxx xxx 0 xxx 0 xxx 0 0 0 0 0
Pierderi: 124 0 1 18 0 0 0 28 0 0 0 0 0

Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%



Agresor: robbertuk
Origine: regatul lui RobyX (487|405) K44

Număr: 993 0 0 0 0 0 0 210 0 0 0 0
Pierderi: 9 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0







Agresor: robbertuk
Origine: regatul lui Roby 4 (475|389) K34

Număr: 0 0 3193 0 0 1220 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 3193 0 0 1220 0 0 0 0 0 0


Ii invat eu pentru tine?:)


Invata-i!Dar dupa ce iei un sat din DEO,ca altfel n-o sa te ia nimeni in seama :D.
Si ca tot zici ca am luat sate doar de la inactivi,sa stii ca mie imi prind bine si alea.Eu nu sunt prea pretentios in ceea ce priveste satele.Mai ales cele venite din Circus,precum cele 2 pe care le-am luat saptamana trecuta(unul dintre ele via alci 2,caruia ii si multumesc pe aceasta cale :)) ).
 

DeletedUser28580

ba tu fie esti orb fie iti merge mintea mai incet ca la un bolovan.Tu chiar nu stii sa folosesti tw-stats-ul???
hai ca iti dau mura in gura ca vad ca altfel nu te prinzi:
027. DEO! 475|408 9.358
028. DEO! 474|407 9.225
regatul lui RBX 471|406 9.180

ia verifica de la cine sunt astea 3 ma... iti dau linku de pe tw-stats ? mai vorbim totusi cand invatati voi sa ataci,si nu ma atacati cu lanci si cu cav grea :)))) bostanilor:-j
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus