R/V vs SCITII

DeletedUser

Hai mah aste devine topic despre fotbal sau ce?
Oricum tot respectul pt CFR ... echipa cu valoare. Din B au ajuns in A si au fost pe primul loc 20 de partide (cu aprox) si ar fi castigat si campionatul dar Gigi cu banii lui ... nu zic nik de Steaua, echipa nu a facut nimic rau, ei joaca bine, dar tot CFR ar fi luat campionatul dak nu dadea Gigi atatia bani .. si cred ca toti au vazut ultimele meciuri ale Stelei.
Oricum pt o echipa din provincie, sa ajunga si sa stea pe locul 1 atata timp este ceva important!
 

DeletedUser

:eek: E doar impresia mea ca R/V vs Scitii au devenit CFR vs Steau :confused::confused:

Mie sincer chiar nu'mi pasa de fotbal si cine a luat capionatul si cine ba..
 

DeletedUser6681

Probabil ca .. vb si noi despre ceva.. ce ne captiveaza :)))) dar.. nu e cu suparare...
 

DeletedUser4533

pai hai s-o luam lojic.

1. Lr trib mamut are razboi si cu tlb. Mamutii se sperie de soricei:d. dc nu au intrat cu noi in razbel singuri? de frik,au chemat toata harta i ajutor desi au jumate din ea.

2. Burn sau legenda reinvie dar n-are putere. un trib imprastiat cu xxx aliante si pna-uri care singur n-avea curaj nici sa maraie.

3. R/V sau barca purtata de vant. se dau dupa cum le cade mai bine. de frik lr-ului au intrat in razbel.

4. Sel...trib condus de unu care abia a invatat sa dea circulara :p

5. ants...astia innobileaza intern? sa nu uit: acu 2 zile seful lor gica cerea disperat pna...ca vrea domne sa-l sprijine pe aliat in lupta cu die. si acum vorbeste pe la colturi de razboi

6. drunk....cine sunt? :eek:

7. fr....e pe duca


deci de ce sa ne facem griji? nu vad nici un stres


p.s rectific era vorba de tribul ants nu de punks. desi cred ca se baga si aia,cand termina de nobilat intern
cine esti tu sa crezi ca poti da cu presupusul ??...gandire de 2 lei ce o ai
 

DeletedUser

cine esti tu sa crezi ca poti da cu presupusul ??...gandire de 2 lei ce o ai
Nu a crezut ca poate sa-si dea cu presupusul, chiar si-a dat. Nu stiam ca nu e voie.
Nu puteai sa dai si tu cu presupusul, sau sa-i prezinti dovezi care sa demonstreze ca nu are dreptate? Repede sari sa spui ca are gandire de 2 lei :)

Cine e el? E unul din inamicii tai. Si nu vad nimic gresit in presupunerile lui. Si eu presupun de exemplu ca LR e un trib mamut in razboi cu TLB cum a zis FreeSoul. Mai presupune cineva chestia asta? Sau suntem singurii care presupunem, restu sunt siguri ca e razboi?

Helldrake te rog sa ne contrazici. Daca te-ai simtit doar in problema Burn, trebuia sa citezi numai punctul 2.
 

DeletedUser2786

fulare si craiova... am si eu amintiri d'astea de pe acolo si la fel ca ale tale. te astept in k57, incerc si eu sa mai vin spre sud :) bafta! (si pana sa va intrebati cine mai sunt si eu... tot din aia noobi si innobilatori interni ;) )

glad 2 take iu'r village :p

p.s drake tradui =))
 

DeletedUser

stai linistit .. e dupa fular :))))))) ne-au luat in primire din gara :)) noroc ca i-am dovettit acolo :))) ca dca mai dura e grav veneau multi olteni :))

nu cred ca era craiova...poate era slatina ,si pe acolo sunt o gramada de suporteri UC :)
daca ai tupeu sa mergi prin craiova cu fular dinamo sau steaua si scapi cu viata ,esti idolul meu :D


P.S:Forzaa Stiinta!
 

DeletedUser4533

Nu a crezut ca poate sa-si dea cu presupusul, chiar si-a dat. Nu stiam ca nu e voie.
Nu puteai sa dai si tu cu presupusul, sau sa-i prezinti dovezi care sa demonstreze ca nu are dreptate? Repede sari sa spui ca are gandire de 2 lei :)

Cine e el? E unul din inamicii tai. Si nu vad nimic gresit in presupunerile lui. Si eu presupun de exemplu ca LR e un trib mamut in razboi cu TLB cum a zis FreeSoul. Mai presupune cineva chestia asta? Sau suntem singurii care presupunem, restu sunt siguri ca e razboi?

Helldrake te rog sa ne contrazici. Daca te-ai simtit doar in problema Burn, trebuia sa citezi numai punctul 2.
daca el are sate multe...nu inseamna ca altii nu stiu sa joace..sunt si playeri in varsta care au alte probleme mai importante decat jocul asta decat sa stea ca altii 24/24 cu ochii holbati in monitor..ar trebui putin respect aratat...nu reply-uri de genu asta

ei chiar inteleg conceptia de joc..nu ca altii care se mai baga si aiurea in seama pe forum..
in leg cu Lr..trib mamut..e problema lor..nu stiu de ce va bagati..sa inteleg ca va e ciuda nu altceva..au rezistat pana acum si vor rezista inca
 

DeletedUser

Helldrake il critici pe morbent fell pt aceia postare.. dar in loc sa critici si sa jignesti pe altii ar tb sa fi mai atent ce postezi:

cine esti tu sa crezi ca poti da cu presupusul ??...gandire de 2 lei ce o ai

Spui ca ai o anumita varsta... Respect acest lucru, dar de aici pana a avea pretentia ca lumea sa nu spuna liber ce pareri au... e mult... Stii... perioada comunismului a trecut... acum fiecare e liber sa'si spuna si sustina parerea !
 

DeletedUser6681

nu cred ca era craiova...poate era slatina ,si pe acolo sunt o gramada de suporteri UC :)
daca ai tupeu sa mergi prin craiova cu fular dinamo sau steaua si scapi cu viata ,esti idolul meu :D


P.S:Forzaa Stiinta!



Oriunde Oricand Cobor din Tren cu FULARUL LA GAT !
 

DeletedUser4863

Hai ca am ajuns sa vb de sprort....:cool:

OnTopic...


R/V= pana acum au facut treaba buna,sa vdm de acum inainte:rolleyes:


Sicitii= Voi de Sf Sarbatori Pascale primiti cu Colindu ?:confused:
 

DeletedUser

Of of...toti se plang de scitii... oare d c?! :rolleyes:

Sa nu va fie mila de noi...nu ne muta nimeni din radacini...

"Fiecare copac are frunze care se usuca dar mereu infrunzeste la loc...totul este sa aveti rabdare...timpul le va rezolva pe toate"
 

DeletedUser

daca el are sate multe...nu inseamna ca altii nu stiu sa joace..sunt si playeri in varsta care au alte probleme mai importante decat jocul asta decat sa stea ca altii 24/24 cu ochii holbati in monitor..ar trebui putin respect aratat...nu reply-uri de genu asta
Nu am zis nicaieri ca esti noob si nu ai dreptul sa postezi pentru ca ai un anumit numar de sate, iar eu nu consider ca am multe tocmai din cauza lipsei de timp si apropo am mai putine sate decat tine :)

Nu sunt un fan al triburilor mamut si nu inteleg de ce triburi mici au inceput sa lupte de partea acestora. Trebuiau sa intre in lupta de partea cuiva si gandindu-se la viitor au ales raul cel mai mic. Frica de Scitii cumva, sau frica mai mare de mamuti? :D
 

DeletedUser

in leg cu Lr..trib mamut..e problema lor..nu stiu de ce va bagati..sa inteleg ca va e ciuda nu altceva..au rezistat pana acum si vor rezista inca

Draga Helldrake, daca in LR iti era atat de bine de ce n-ai ramas acolo? Cu prietenii tai, cu idolii tai, cu vajnicii luptatori care ti-au stat mereu alaturi si care ti-au sustinut toate initiativele razboinice... Ah, stai putin, nu tu erai cel care se plangea ca in nush ce mareata operatiune unde vroiai sa implici 80 de oameni ti-au raspuns vreo 4?:rolleyes:
Hmm, mda, parca dumneata te plangeai lui Amun-Ra ca n-ai cu cine ataca.
Atunci, daca si tie ti-au fost atat de evidente carentele mamutului care nu se poate lauda decat cu faptul ca "rezista", de ce iti mai pierzi vremea contrand fiecare jucator care dezaproba deloc maretul LR? Pur si simplu nu inteleg.:confused:
 

DeletedUser

vreo nostalgie mai veche probabil... nu ca ar conta asta. si scuze de offtopic dar nu il obosim pe drake chiar in halul asta, free, ceva engleza de balta mai stie si noi, analfabetii care este :D
 

DeletedUser4533

Helldrake il critici pe morbent fell pt aceia postare.. dar in loc sa critici si sa jignesti pe altii ar tb sa fi mai atent ce postezi:



Spui ca ai o anumita varsta... Respect acest lucru, dar de aici pana a avea pretentia ca lumea sa nu spuna liber ce pareri au... e mult... Stii... perioada comunismului a trecut... acum fiecare e liber sa'si spuna si sustina parerea !
nu e vorba de mine..inca sunt in floarea varstei:))
dar e vorba de restul;...cu ce drept critica el pe cine apuca?? crede ca numa el e jucator bun?( daca e ..din cate am auzit nu e)
mai bine nu ar sta nonstop pe forumul extern sa dea refreshuri sa poata sa mai faca un +1 ..faptele vorbesc nu vorbele
am fost luati si noi prin surprindere cu raboiul asta...nu prea am apucat s ne organizam inca
 

DeletedUser4533

Draga Helldrake, daca in LR iti era atat de bine de ce n-ai ramas acolo? Cu prietenii tai, cu idolii tai, cu vajnicii luptatori care ti-au stat mereu alaturi si care ti-au sustinut toate initiativele razboinice... Ah, stai putin, nu tu erai cel care se plangea ca in nush ce mareata operatiune unde vroiai sa implici 80 de oameni ti-au raspuns vreo 4?:rolleyes:
Hmm, mda, parca dumneata te plangeai lui Amun-Ra ca n-ai cu cine ataca.
Atunci, daca si tie ti-au fost atat de evidente carentele mamutului care nu se poate lauda decat cu faptul ca "rezista", de ce iti mai pierzi vremea contrand fiecare jucator care dezaproba deloc maretul LR? Pur si simplu nu inteleg.:confused:
nu am idoli si nici vajnici luptatori...eu nu m-am laudat niciodata cu nimic...am incercat sa imi vad de treaba..
nu am ramas in lr deoarece nu sunt de acord nici eu cu un trib mamut..
in leg cu acel atac...asa a fost s fie...multi au fost fricosi..dar sunt si jucatori f buni in trib...restu is tinuti doar pentru a trimite sprijin.
eu raman cu prietenii mei..si chiar sunt prieteni
 
Sus