WoC vs. vsALL

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Buna seara !

Incepand din aceasta seara avem razboi cu vsALL !
 

DeletedUser2821

vsALL - Murgoi astăzi la ora 23:36 Citat
Era inevitabil, asa ca pregatiti va sa luati sate de la inamicii nostrii.
Nu trebuie sa fiti speriati, sunt tot oameni pe cont, unii dintre ei pusti corditi cu ochelari de scafandru, care daca ies afara sunt ciuca flegmelor.
Altii sunt oameni fara viata personala, care in viata nu au reusit nimic dar aici se dau zmei.
Si cel mai important... este doar un joc, oricand puteti da stergere si uita ca niste ratati care nu au ce face incearca sa va streseze

Luptati indieferent de situATie, sa vada ca suntem uniti, si ajutati va colegii, colaborati cu ei si o sa vedeti ca ka un moment dat o sa se uite ca viteii la poarta noua si nu or sa le placa rezultatul

Am incredere in fiecare dintre voi si nu uitati... legendele se nasc in lupte, iar faima lor este dusa de soapte pe forumuri, sau in msj scrise la 3 dimineata. Eu vreau sa cred ca am numai luptatori in trib, oameni de care sa se vorbeasca in toata lumea 23 cu respect si cu teama.

Indiferent de ceea ce se intampla, eu va multumesc ca ati citit aceste randuri si va urez spor la lupta, pentru ca voi sunteti cei mai buni si ma facecti sa fiu mandru de voi.

Deci.... La lupta fratilor!


Mesaj fair-play din partea lor =))))))
 

DeletedUser

vsall barbarians mai degraba..

Agresor: ursubrun
Origine: fantanele (214|482) K42

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1081 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1081 0 0

Aparator: ucgucj

si da. sunt catapulte. si eu am primit ieri 2 atacuri cu 1500 de catapulte goale. poate vroia sa trimita sprijin..
desigur nu lipsesc atacurile pe bonus care le am in numar de 10.
ataca cu sate 'full'


Agresor: marianbv2000
Origine: mbv 7 (231|386) K32

Număr: 0 0 843 0 285 354 100 692 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 843 0 0 354 100 692 0 0 0 0


Agresor: marianbv2000
Origine: mbv21 (217|413) K42

Număr: 0 0 2041 0 600 750 350 411 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 2041 0 495 750 350 411 0 0 0 0


nu cred ca mai are rost sa postez. razboiul asta era terminat chiar inainte sa inceapa..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne feri =)) Murgoi ia-ti o viata :) mai iesi vezi si tu soarele
 

DeletedUser39100

Parte 1:
Triburi: WoC
Parte 2:
Triburi: vsALL

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 5
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 143,046
Tabăra 2: 39,432
Diferență: 103,614

chart


Aproximativ de la cifrele astea pleaca razboiul ,tare curios as fi michelle sa stim si noi ce dusmani mai aveti .
 

DeletedUser2821

Murgoi astăzi la ora 20:08
Toata lumea sa il atace organizat pe francezu332.
Acesta este un pustan de 15 ani din Rucar - Ag, care o are promisa de mine (ii dau inghetata adica ) cu prima ocazie cand va veni la Campulung sau la el la liceu in Rucar.
Cine sta in zona albastra sa aiba grija sa trimita atacurile sa ajunga doar ziua , nu noaptea
Bagati cat mai multe fuluri cu putinta ca nu e vre un jmecher... e doar un pisoi umflat care daca ii dai doua vorbe , fuge si plange.

Hai sa incepem!
Vreau rapoarte de la voi
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Parte 1:
Triburi: WoC
Parte 2:
Triburi: vsALL

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 5
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 143,046
Tabăra 2: 39,432
Diferență: 103,614

chart


Aproximativ de la cifrele astea pleaca razboiul ,tare curios as fi michelle sa stim si noi ce dusmani mai aveti .

iti raspund eu ca vad ca te intereseaza asta. nu mai avem niciun razboi. decat ei. asta arata o buna diplomatie.
 

DeletedUser2821

Nu stiu cu cine mai are tribul razboi, eu personal am cu innobilarile interne si cu nobilii care nu imi ajung pentru ele :))

Ideea e ca au luat 5 sate , pentru ca in zona nu avem jucatori caliti , avem doar jucatori care MEREU au stat la umbra si acuma ies si ei sa se bronzeze ...
 

DeletedUser

Aproximativ de la cifrele astea pleaca razboiul ,tare curios as fi michelle sa stim si noi ce dusmani mai aveti .

Noi nu avem dusmani ... ci doar vecini buni si milosi de la care imprumutam sate nerambursabile :cool:
Imi este greu sa zic ca asta e un razboi ... mai degraba un macel :D
Si inca nu am organizat nimic pe ei ... fiecare a atacat pe barba lui ... nu stiu daca merita sa ne dam atata osteneala
 

DeletedUser

Se pare ca doar voi va stresati.Vad aceleasi nume care in fiecare zi trebuie sa posteze ceva ca altfel nu se simt bine.Michelle...nu te cunosc..dar postand mesajele alea ce vrei sa dovedesti?Tot respectul! Si succes pentru amandoua taberele!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus