CENT vs. PDB

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36475

asta este dovada de fairplay din partea celor 2 triburi
un bun semn de respect si multa intelegere
perfecta dreptate pentru cel ce a zis ca avem prieteni comuni
acum o sa vedem ce o sa se intample cu pdb,burn si Sit
spor!
 

DeletedUser29872

pai ar fi frumos un razboi intre cent si rp ....arata frumos granita...atunci poti sa vezi foarte usor cine este in avantaj :))
 

DeletedUser26020

Nu cred că o să aibă satisfacţia prea curând ca pdb-ul să vadă un război între Cent şi RP :)
 

DeletedUser20252

Frumoasa statistica celor din CENT de pe pagina anterioara.

Bravo baitanii,tot asa :)
 

DeletedUser40316

Nu cred că o să aibă satisfacţia prea curând ca pdb-ul să vadă un război între Cent şi RP :)

o sa il vada .. dar din tribune .. ca pe harta nu cred ca mai exista pdb cand o sa fie cazul unui asemenea razboi , adica se poate numi un razboi al pretenilor in care miza este .. va fi miza ?
 

DeletedUser29872

asa am auzit si pe l4 ca nu va fi razboi intre Master si GTC dar din cate stiu eu este razboi...parerea mea este ca nici o alianta nu tine la nesfarsit!
 

DeletedUser20252

Atata timp cat oamenii au un scop comun,si anume sa scoata de pe harta pe cei din PDB,nu are rost sa se strice alianta in momentul de fata si nici nu cred ca o sa se intample asta.

O sa vedem ce o sa se intample.
 

DeletedUser17979

Bai astia cu rosu pe harta, voi alta preocupare nu aveti decat sa tot scrieti zilnic tot felul de aberatii despre dusmanii vostri si alianta lor?

Faceti si voi un spurcat de bine si cresteti barbarele alea, daca tot venim sa le luam.
 

DeletedUser40425

Va dati si voi importanti ca a-ti reusit sa va lingeti unii pe altii undeva si sa dati simple atacuri in PDB, desigur nu stiu la ce a-ti jucat atata timp, ca la sate... nu prea! acum ca au dat cativa din granita stergere, va laudati cu statistici cu sute de sate luate... acum(ca inainte nu a-ti reusit!) ;)

Apropo, bagati tare la barbare, trimiteti-va resurse de pe sittere sa faceti nobili si rupeti barbaru'... Nu se stie, dar poate mai sare vre-un iepure si nu prea va vad bine !
 

DeletedUser26020

Januvl ce-ţi mai place să comentezi.. :) Între Cent şi PDB este o diferenţă de 1000 de sate, cent-ul fiind în avantaj, dacă erau " simple atacuri " nu se adunau chiar 1000...

Pe de altă parte, războiul de pe hartă, este un război psihologic mai mult, unul al răbdării şi al pierderii de vreme.
Nu e vina noastră că jucătorii din PDB au cedat primii, tot munca noastră este pentru că acei jucători s-au lăsat, pentru că, probabil, s-au lăsat pentru că erau presaţi de cent şi rp .. :)

Aşa că ciocu mic şi joc de glezne, vorbeşti mult prost şi fără rost :) Ajungând defiecare dată la aceeaşi concluzie: PDB CEDEAZĂ ! :)
 

DeletedUser37659

Va dati si voi importanti ca a-ti reusit sa va lingeti unii pe altii undeva si sa dati simple atacuri in PDB, desigur nu stiu la ce a-ti jucat atata timp, ca la sate... nu prea! acum ca au dat cativa din granita stergere, va laudati cu statistici cu sute de sate luate... acum(ca inainte nu a-ti reusit!) ;)

Apropo, bagati tare la barbare, trimiteti-va resurse de pe sittere sa faceti nobili si rupeti barbaru'... Nu se stie, dar poate mai sare vre-un iepure si nu prea va vad bine !

Repeta dupa mine:

eu am reusit
tu ai reusit
el/ea a reusit
noi am reusit
voi ati reusit
ei/ele au reusit.

A dracu de grea gramatica limbii romane...(sa nu mai zic de "vre-un")

On Topic: PDB cedeaza!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Daca ai ajuns ungure sa-i dai lectii de gramatica a limbii romane, e clar faptul ca ne e sortit sa pierim :D.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus