Talerii si nobili L12

  • Autor subiect DeletedUser28373
  • Data de început

DeletedUser28373

Ce parere aveti despre scaderea talerilor pe lumea 12?As dori sa stiu parerea fiecaruia!Am ajuns (nu doar eu) la un moment cam nasol:D Lipsa nobililor!Speram ca prin acest topic sa atragem privirea administratorilor si costul talerilor sa scada!Astept parerea fiecaruia!

Cu respect, Andrei - Buicu
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca mai joci acolo de ce spui ca nu mai sunt noobi pe server ?

OT : de acord cu scaderea costului lor si redenumirea in talerasi.
 

DeletedUser28373

Cerere: Costul talerilor
buicu
2011-05-27 10:02:52
Cand veti scadea costul talerilor pe L12?
carmi
2011-05-27 10:13:09
Bună buicu,

Imi pare rău, deocamdată nu se mai scade costul talerilor pe nici o lume.

Multe salutări,

carmi
Echipa Triburile Romania
http://www.triburile.ro
 

DeletedUser

Daca mai joci acolo de ce spui ca nu mai sunt noobi pe server ?

OT : de acord cu scaderea costului lor si redenumirea in talerasi.

:D:D!Am auzit ca nu mai joaca buicu originalu' si meseriasu' pe cont.Dar se pare ca si inlocuitorul e o clona,:D
 

DeletedUser28373

Esco la voi....ca stati cam degaba!noi suntem cat de cat activi:)

@el rubio : da nu mai e originalul pe cont!ai ceva impotriva?
 

DeletedUser28373

nul cunosc si nu stiu cum sa comportat...sunt o persoana vulcanica:D
 

DeletedUser17342

oare si nicu e de acord cu afirmatiile tale? hai sa il intrebam

crezi ca esti singurul care preia un cont de milioane muncit de altcineva si simte ca are cojones in pantaloni? stai linistit dragule sunt duzini intregi de genu asta
 

DeletedUser28373

oare si nicu e de acord cu afirmatiile tale? hai sa il intrebam

crezi ca esti singurul care preia un cont de milioane muncit de altcineva si simte ca are cojones in pantaloni? stai linistit dragule sunt duzini intregi de genu asta

contul lam preluat de la 2 mil....pana la 6 mil jumatate gandeste;)
 

DeletedUser

La ce iti trebuie frate sa scada talerii cand toti ati plecat in TBS ca sa inchideti lumea =)) jalnic.
 

DeletedUser28373

Poate ca vrem sa se inchida lumea!

1 jucatori putini
2 consumam pp-uri aiurea
3 ce-ti pasa tie?
 

DeletedUser

Lasa-te de joc atunci =)) Ti-am solutionat ambele probleme. Poate joc si eu pe lumea aia si imi pasa ;).
 

DeletedUser25042

La ce iti trebuie frate sa scada talerii cand toti ati plecat in TBS ca sa inchideti lumea =)) jalnic.

Da-mi te rog voie sa iti corectez vorbele.In TBS au venit cativa jucatori activi care au chef de joc..Se va face o restructurare masiva in cadrul familiei TBS unde cei inactivi ne vor parasi indiferent de gradul,punctajul,renumele lor!
Asa ca,chiar de au venit 10 playeri noi in cadrul familiei noastre poate noi vom da afara 50 care nu mai au chef de joc..Lumea nu se va inchide asa cum zici tu pentru ca:
1.nu s-a ajuns la 300.000(nu stiu cifra exacta) de sate pe lumea 12 pt ca harta sa devina patrata si lumea sa poata fi inchisa
2.Dusmani avem destui deci activitate este!

Noi doar doream ieftinirea talerilor pt ca productia de resurse lasa de dorit si facem 3 nobili in cel mai bun caz /saptamana fapt caruia se datoreaza plecarea playerilor de pe lumea 12!

Sper ca v-am lamurit!
 

DeletedUser

Pt mine cel mai important este ca a fost distrusa familia TMH ,asta e cel mai important lucru altceva nu ma mai intereseaza ca au plecat din BBS ca sa intre in TBS ,vreau sa-i felicit pe cei din TBS si pe fostii CRYDER ,BBS pt munca lor de atatia ani si pt efortul lor continuu pe lumea 12 de la inceput si pana acum chiar daca nu mai sunt multi dintre jucatorii originari care au inceput pe conturile care au mai ramas ,felicitari .

A fost frumoasa lumea 12 cat am jucat pe ea ,a fost prima lume pe care am jucat triburile .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus