TW Sigs

DeletedUser7072

merge foarte bine, de ceva vreme. l-am folosit pana acum de cateva ori. am si ru o intrebare isi face autoupdate?
 

DeletedUser

merge foarte bine, de ceva vreme. l-am folosit pana acum de cateva ori. am si ru o intrebare isi face autoupdate?

Da, update-ul se realizeaza automat. Programul preia datele din server. Daca nu ma insel, odata la 24 ore se realizeaza update-ul.
 

DeletedUser370

cred ca mairar...ce imi arata acolo aveam acu 3 zile, cam asa ceva :D
fie e vreo probl cu el si nu s-a updatat mai recent.
 

DeletedUser

Am o mare dilema....de mai bine de o luna incerc sa imi editez si eu semnatura si de fiecare data cand dau upload imi zice invalid URL...desi daca iau linkul cu copy/paste si il pun in browser, imi arata imaginea...:(
Va rog mult, dati-mi un sfat sa nu mor prost, de preferinta prin PM....
Merci anticipat!
 

DeletedUser

pot confirma ca nu se mai update-aieste pt ca ma arata fara ultimile sate cucerite...
 

DeletedUser

Cand o sa se poata face semnaturi de alea faine de care sunt la nemti si englezi ?
 

DeletedUser

ce se intampla....ca am luat vreo 5 sate....de mai ult de 3 zile......si tot nu s-a updatat
 

DeletedUser7556

construction.gif
Subdomain nicht gefunden.
Ps: mie asa imi apare....:-s
 

DeletedUser15358

da ma ce sa iti spun in lucru la unii, la unii nu. Eu si alti colegi am pierdut sate din cauza asta. Ca mie nu imi mergea si alti ma atacau la greu le mergea bine mersi. Am pierdut sate si o grama de trupe.

chiar daca utilizezi prescurtari tot trebuie sa respecti regulamentul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da' nu merge............
incearca sa nu mai faci exces de poze si sa ai 4 cuvinte per post
 
Ultima editare de un moderator:
Sus