R/V vs SCITII

DeletedUser

nu am idoli si nici vajnici luptatori...eu nu m-am laudat niciodata cu nimic...am incercat sa imi vad de treaba..
nu am ramas in lr deoarece nu sunt de acord nici eu cu un trib mamut..
in leg cu acel atac...asa a fost s fie...multi au fost fricosi..dar sunt si jucatori f buni in trib...restu is tinuti doar pentru a trimite sprijin.
eu raman cu prietenii mei..si chiar sunt prieteni

Pai uite, vezi ca incet, incet cadem de acord. :)
Nici eu nu cred ca sunt doar jucatori slabi in LR, insa jucatorii buni nu se multumesc doar cu innobilari interne, au nevoie de actiune, au nevoie sa joace jocul. Cand ii sufoci recrutand absolut toti jucatorii din jurul lor, de obicei se lasa...si ghici ce se intampla cu satele lor. ;) Atunci de ce sa ne mai miram ca LR are in trib nubi cu 2 mil de puncte?

Practic, nu mai este nimic de demonstrat...cum ai spus si tu: LR = cativa jucatori buni plus cateva sute de jucatori de umplutura, tinuti doar pt a trimite sprijin. Daca mai adaugi declaratiile pompoase de pe forum, care nu fac decat sa atraga antipatia jucatorilor neutri, declaratia de razboi contra Scitilor, cand abia reusesc sa se mentina contra unui trib de 7 ori mai mic, scindarile inevitabile compensate prin recurtari masive te intrebi cum naiba a reusit saracul dony sa mentina pana acum aparenta unui trib unit si cat de cat organizat.
 

DeletedUser

cu ce drept critica el pe cine apuca?? crede ca numa el e jucator bun?( daca e ..din cate am auzit nu e)
mai bine nu ar sta nonstop pe forumul extern sa dea refreshuri sa poata sa mai faca un +1 ..faptele vorbesc nu vorbele

In topicul asta nu da nimeni 2 bani pe mine sau pe tine, ci fiecare isi da cu parerea despre triburi si razboaie. Te rog sa iti expui parerea si argumentezi daca este cazul, nu sa spui despre ceilalti ca au o gandire de 2 lei fara sa stim si de ce.

Daca tu ai cumva acces pe camerele de supraveghere de la mine de la munca si ai vazut ca stau nonstop pe extern sa dau refreshuri, te rog sa ne prezinti imagini. Unde am zis ca sunt jucator bun? Si eu pot sa spun ca am auzit lucruri nashpa despre tine.

Pe FreeSoul l-ai facut idiot dar cu alte cuvinte si nu ai zis de ce, iar pe mine incerci sa ma faci sa par noob sau ceva de genul asta. Demonstreaza ca sunt! Chiar vreau sa aflu ce prostii cred si aud altii despre mine. Ca sunt un nenorocit de nobilator intern, ca am luat sate parasite de 50 de puncte, ca am 50 de conturi, ca am incalcat alte reguli, ca dau atacuri cu 50 nobili, ca am tradat tribul, ca sunt un refugiat care a schimbat 50 de triburi si alte chestii din astea vreau sa aud despre mine, numai sa stea in picioare dovezile. :D

Tu cu ce drept ii critici pe altii? De fapt nici macar nu ai criticat ci ai pus direct stampila "gandire de 2 lei". Doresc sa aflu de ce.
Pana nu apr argumente, dovezi, nu bla bla-uri, iti spune nenea morbent ca esti cam noob in gandire. Nu intreba de ce ca nu te intereseaza.
 

DeletedUser4533

draga morbent...e vorba de freesoul aici nicidecum de tine..argumente ce sa mai zic?? uitate la cateva posturi de-a lui..sa vezi cata ura are in el pentru un simplu joc
Nienna ....singurul lucru de care imi pare rau e ca nu am stiut la inceput in care tabara sa fiu ;)
va urez succes tuturor..nu mai fac spam degeaba pe forum extern:):)
 

DeletedUser3145

draga morbent...e vorba de freesoul aici nicidecum de tine..argumente ce sa mai zic?? uitate la cateva posturi de-a lui..sa vezi cata ura are in el pentru un simplu joc
Nienna ....singurul lucru de care imi pare rau e ca nu am stiut la inceput in care tabara sa fiu ;)
va urez succes tuturor..nu mai fac spam degeaba pe forum extern:):)

si eventual pune mana pe abecedar .... UITA-TE IN+JUR !!!! :D
 

DeletedUser

Helldrake il critici pe morbent fell pt aceia postare.. dar in loc sa critici si sa jignesti pe altii ar tb sa fi mai atent ce postezi:

Spui ca ai o anumita varsta... Respect acest lucru, dar de aici pana a avea pretentia ca lumea sa nu spuna liber ce pareri au... e mult... Stii... perioada comunismului a trecut... acum fiecare e liber sa'si spuna si sustina parerea !

Cand ai facut acel comentariu, ai dat acest citat din care se intelegea ca e vorba despre mine pentru ca nu vorbesti cu subiect si predicat. Scuze daca am inteles aiurea, dar si in cazul lui FreeSoul tot e nevoie de argumente.

Nu stiu unde vezi tu atata ura. Eu vad un om care se distreaza enervandu-i din cand in cand pe altii. :)
 

DeletedUser

Astia din M.T. nu vor sa spuna nimic pe extern. Fac pe misteriosii :)
 

DeletedUser

Stiam faza :) Cand vecinul scit imi cere ajutor, ii trimit.

Hai sa-ti spun ceva despre mine. In trecut cand eram in C.T. am fost in razboi cu GEMINA si LS-AX. Cand am intrat in M.T., iar am fost in razboi cu GEMINA si LS-AX. Majoritatea membrilor acestor doua triburi au intrat in ANTS, deci razboiul M.T. vs ANTS nu e ceva nou sau interesant.
In cele doua tabere sunt aceiasi fosti inamici care "impart frateste" zona de sud-vest a lumii 3 :)
 

DeletedUser

m-am referit la intreaga lume 3, la toate razboaiele intre triburile mari ce se isca in ultimul trmp :p

Poate ca nu e ceva nou ce se intampla intre M.T. si ANTS.Dar parerea mea ca poate deveni interesant daca "se baga" si LS-AX,ar avea toate motivele dupa cum ai spus: sunt aceiasi fosti inamici care "impart frateste" zona de sud-vest a lumii 3
 

DeletedUser

parerea mea ca poate deveni interesant daca "se baga" si LS-AX,ar avea toate motivele dupa cum ai spus: sunt aceiasi fosti inamici care "impart frateste" zona de sud-vest a lumii 3
Am voie sa cuceresc orice sat din zona de sud vest care nu apartine de Scitii sau L3T. Lamurit?
 

DeletedUser7321

Din partea mea si a membrilor familiei BURN, respectiv academia [ally]~B S~[/ally] si tribul [ally]BURN[/ally]: va transmit cu ocazia sarbatorilor de PASTE numai sanatate, fericire, bucurii, sarbatori fericite, La multi ani si HRISTOS A INVIAT!!!

Cu stima,
[player]kovaly[/player]
Conducator Familia BURN
 

DeletedUser

m-am referit la intreaga lume 3, la toate razboaiele intre triburile mari ce se isca in ultimul trmp :p

Poate ca nu e ceva nou ce se intampla intre M.T. si ANTS.Dar parerea mea ca poate deveni interesant daca "se baga" si LS-AX,ar avea toate motivele dupa cum ai spus: sunt aceiasi fosti inamici care "impart frateste" zona de sud-vest a lumii 3

Ls-Ax nu prea mai exista pe continentele vechi(k64,k63,k52,k53) :(
au migrat toti stim noi unde ...:eek:
 

DeletedUser6681

AICI E PACE , TOPIC inchis Temporar :)))) .. astept Fr sa ma atace
 

DeletedUser

Niste statistici............

Side 1: Scitii

Side 2: R/V

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 749
Tabăra 2: 79
Diferență: 670

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 5
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,212,600
Tabăra 2: 756,161
Diferență: 6,456,439

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 206,124
Tabăra 2: 59,300
Diferență: 146,824

image.php
 

DeletedUser7458

FreeSoul - nu se fac inobilari interne in ants!! esti prost informat !!
Am inteles de la cativa playeri din lr ca le este cam frica sa dea in scitii!! cu motiv ca sunt chiar in granita!!

Multe triburi declara razboi pentru ca sut atacati masiv de scitii!! nu declara razboi cum ca ar vrea sa ii atace!!! nu am norocul sa fiu diplomat ca as intoarce cu fundul in sus aliantele!!!

Ls-ax nu prea au cum sa se implice in razboi!! se implica poate doar cu ceva sprijin in granita!!! au evitat totusi sa se implice in razboiul cu l3t (daca ii mai tineti minte :p) !!! asta drept rasplata ca nu i-am ajutat (considera ei) in razboiul cu tdk!!! chiar daca noi ne rupem trupe in tdk!!!
 

DeletedUser

Side 1: ANTS

Side 2: ANTS

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,607
Tabăra 2: 7,607
Diferență: 0

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,797
Tabăra 2: 1,797
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 49,694,540
Tabăra 2: 49,694,540
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,244,042
Tabăra 2: 13,244,042
Diferență: 0

image.php








eeeei nu mai spune .si zici ca nu se fac inobilari interne ai? poate nu sti tu:))
 

DeletedUser2786

FreeSoul - nu se fac inobilari interne in ants!! esti prost informat !!
Am inteles de la cativa playeri din lr ca le este cam frica sa dea in scitii!! cu motiv ca sunt chiar in granita!!

Multe triburi declara razboi pentru ca sut atacati masiv de scitii!! nu declara razboi cum ca ar vrea sa ii atace!!! nu am norocul sa fiu diplomat ca as intoarce cu fundul in sus aliantele!!!

Ls-ax nu prea au cum sa se implice in razboi!! se implica poate doar cu ceva sprijin in granita!!! au evitat totusi sa se implice in razboiul cu l3t (daca ii mai tineti minte :p) !!! asta drept rasplata ca nu i-am ajutat (considera ei) in razboiul cu tdk!!! chiar daca noi ne rupem trupe in tdk!!!


ciudat,ca statisticile spun ca va "mancati" intre voi
 
Sus