Quit vs ASII (familia) si Mnk.S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Declaraţie:
Quit sta pe lac ,
Prea mult voi v-ati dezvoltat
venim repede cu-n cadillac
pac, pac, pac,
Pe toti va-mpuscam in cap.


Asasinii va vin pe cap...
Doar atat din toata familia voastra mareata?

Tribul Immortals Friends a declarat război tribului We Own ! You . . .!

Nume război: Va iubimm

Declaraţie:
Quit sta pe lac ,
Prea mult voi v-ati dezvoltat
venim repede cu-n cadillac
pac, pac, pac,
Pe toti va-mpuscam in cap.


Imortali va vin pe cap...


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va fi foarte interesant :)))


Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: 300, ASII, ASII-L, ASII-R, ASII-F, ASII-C, A.M.C, Mnk.S

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,207
Tabăra 2: 839
Diferență: 368

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 2
Diferență: 60

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,033,466
Tabăra 2: 1,252,480
Diferență: 4,780,986

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 317,603
Tabăra 2: 4,618
Diferență: 312,985

chart
 

DeletedUser

Da voi Asii cu T-J RIP santeti tare buni =)) ! Stii cum e acuma aveti si cu noi treaba ca nua m acceptat sa ne bagam in razboi si noi =)) ! Si dua ce faceti scandal cereti sprijin de la noi =))!!
 

DeletedUser

tampitus astăzi la ora 13:29
Tribul Quit, infinteaza o academie.
Daca doresti sa te alaturi acestei academi, trebuie sa indeplinesti urmatoarea conditie.
Sa ataci pe arathorn1 si sa-mi dai mesaj cu atacul dat.

Acest jucator, te-a bagat intr-un razboi care este pierdut de la inceput.

O zi buna.




Dar chiar se teme tampitus de noi :))de recurge la asa propaganda :))slabut jucator , slabi inamici :))daca de noi se tem,ce sa mai vorbim de altii:))
 

DeletedUser30910

:)))))pac pac pac

cum se face ca cei din (familia) asii parasesc tribul sau sunt concediati cand sunt atacati de cei care "nu mai au trupe de atac"? va temeti si atunci cand atacam cu "apararea"?:)

ajutati-i nu ii concediati doar pentru "ca aveti de unde concedia":))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

noi nu concediem,mai sunt is fricosi ,care pleaca , da tampitus chiar e cel mai total de pe harta :))nu e de mirare ,ca ati ajuns in halul asta,daca aveti asa conducatori :))jucati pentru puncte doar :))ati uitat sa jucati onorabil ,onorabil stiu doar cei care au jucat pe primele lumi ,aia chiar stiu sa joace onorabil si un joc curat.Voi deja o dati in propagande :)) si tot felul . Asta de frica sigur :))
 

DeletedUser

@arathorn1 tu ai o problema cu bold si underline asta e sigur :))

cat despre frica celor din quit,te inseli din nou :)),dar baieti te lasa sa te bucuri :))



Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: 300, ASII, ASII-L, ASII-R, ASII-C, ASII-F, A.M.C, Mnk.S

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 1
Diferență: 2

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu va inteleg de ce il bagati in seama, se vede clar ca baiatul nu are nici o treaba cu jocul, mie deja imi e teama de mor de ASII astia;)
 

DeletedUser

Eu nu va inteleg de ce il bagati in seama, se vede clar ca baiatul nu are nici o treaba cu jocul, mie deja imi e teama de mor de ASII astia;)

daca tampitus recurge la metode deastea , si la cat tam tam faceti voi pe aici , mai deschideti si topicuri , va faceti singuri de ras :)) orice trib de pe harta e mai serios ca voi :))
 

DeletedUser25287

@arathorn1, prietene, nici macar nu meriti efortul de a-ti cita mesajele tale rand pe rand ( sau mai bine zis aberatile tale ), dar voi spune atat: Tocmai tu vorbesti? ( scriu cu bold ca sa ma cobor putin la nivelul tau, altfel ma tem ca n-ai intelege mare lucru ), ia arunca-ti mataluta ochii pe aici: Marile cuceriri ale lui arathorn ( adikatelea da click acilea bre ;), ei bine zau asa tu esti ultimul care ai dreptul sa vorbesti despre orice fel de lucru ce tine de joc, de ce? simplu, esti mult prea PRAF! :))

PS: Ca sa ajungi tu la macar 20% din capacitatile de joc ale lui tampitus ar trebui sa iei meditatii de la el juma de an =))
 

DeletedUser

noi nu concediem,mai sunt is fricosi ,care pleaca , da tampitus chiar e cel mai total de pe harta :))nu e de mirare ,ca ati ajuns in halul asta,daca aveti asa conducatori :))jucati pentru puncte doar :))ati uitat sa jucati onorabil ,onorabil stiu doar cei care au jucat pe primele lumi ,aia chiar stiu sa joace onorabil si un joc curat.Voi deja o dati in propagande :)) si tot felul . Asta de frica sigur :))

Asa procedati voi cand va este atacat un jucator?
TheAmonRa te-a invitat în tribul 'ASASINII Razbunatori'
Sunteti patetici, faceti aliante peste aliante, dar pana la urma o sa dispareti sub diverse motive.

P.S Mai baga un pic de ras cu multe smiley-uri la urmatorul mesaj
 

DeletedUser16039

noi nu concediem,mai sunt is fricosi ,care pleaca , da tampitus chiar e cel mai total de pe harta :))nu e de mirare ,ca ati ajuns in halul asta,daca aveti asa conducatori :))jucati pentru puncte doar :))ati uitat sa jucati onorabil ,onorabil stiu doar cei care au jucat pe primele lumi ,aia chiar stiu sa joace onorabil si un joc curat.Voi deja o dati in propagande :)) si tot felul . Asta de frica sigur :))

Voi nu concediati.
Voi va dizolvati.

ASASINI CONDUCATORI (dizolvat) a propus tribului pacea.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: ASII, A.M.C, ASII-L, Mnk.S, ASII-F, ASII-R

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 92
Tabăra 2: 58
Diferență: 34

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 1
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 605,362
Tabăra 2: 109,951
Diferență: 495,411

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34,850
Tabăra 2: 2,444
Diferență: 32,406

chart




Statistica vorbeste arathorn1
 

DeletedUser

Dupa cum se vede asii pierd pe ambele fronturi si cu quit si cu apple :D deci e evident cine e mai bun :))
 

DeletedUser

arathorn lasa'i ;) multi de aici sunt copii de 12 ani nai cu cine, CEL MAI BUN SA CASTIGE


Copii de 12 ani sunt pe primul loc si rup tot ce prind in cale,in fond nici nu stiu de ce intru sa citesc aceasta tema Quit vs. Asii care au 427 de membrii,se stranga peste noapte,ies a doua zi pe extern,fac o amarata de tema si se dau gongoi sa se mai auda si de ei,ca s-au plictisit de cateva lumi sa vada aceeasi playeri pe harta ca o domina,astea-s numai frustrari :))) ...Galagie pe forum o sa mai faceti 2,3 saptamani pana toti membrii Quit se stabilesc bine pe pozitii si incep sa isi impuna statul de lider autoritar,mai vorbim peste o luna daca mai existati ;)
 

DeletedUser

Copii de 12 ani sunt pe primul loc si rup tot ce prind in cale,in fond nici nu stiu de ce intru sa citesc aceasta tema Quit vs. Asii care au 427 de membrii,se stranga peste noapte,ies a doua zi pe extern,fac o amarata de tema si se dau gongoi sa se mai auda si de ei,ca s-au plictisit de cateva lumi sa vada aceeasi playeri pe harta ca o domina,astea-s numai frustrari :))) ...Galagie pe forum o sa mai faceti 2,3 saptamani pana toti membrii Quit se stabilesc bine pe pozitii si incep sa isi impuna statul de lider autoritar,mai vorbim peste o luna daca mai existati ;)

vezi ca nu esti atent deloc,quit au deschis tema:))vai atentule :))
 

DeletedUser

daca bate ASII quit si apple dati toti o bere la fiecare membru ASI
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus