Discutii despre jucatori si triburi

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Stiu .. si atunci cand pierde sate in joc, defapt e sitterul pe cont :).

Stiu ca este greu de digerat pentru unii mediocrii de pe serverul romanesc un succes al jucatorilor romani pe alte servere dar sa stii ca ai in fata unul. Nu am jucat pe cont cu el, isi aminteste gresit, dar am jucat alaturi de el intr-un trib numit gold (si nu era un titlu pompos). Ca tribul asta domina lumea autoritar, ca se inobila oricine prefera barbarii este irelevant pentru tine ... si nu trebuie sa iti spun eu cine este rufus si ce fel de triburi conduce el sau ce fel de jucatori sunt naughzor, fatalll sau riverstyx ... dar daca vrei sa-ti faci o idee intreaba-i pe ei ce parere au despre tracis.

Ce ai pus tu este irelevant, noi am parasit serverul englez cam cand se termina bulinele verzi si incep cele rosii :)
 

DeletedUser21870

Pustiulica, parca-ai spus ca ma cunosti cine sunt..unde-am jucat...pai de-ai ca tine nici nu aveau cum sa auda...arata-mi o statistica sub orice nick care-ai activat, daca-ai avut altul, dar nu prea cred...O lume in care sa fi fost macar rang 10, nu 1,2 sau 3...gasim ? Tu joci la grupa mica tinere, dar pe extern te afisezi din plin si numai cu tampenii...n-am ce-ti cere pentru ca doar atata poti...
Daca erai atat de informat imi postai nick-ul sub care-am jucat si inca joc pe alte lumi, dar tu esti gura mare pe forum, iar pe joc esti praf...

http://ro24.triburile.ro/public_report/d19e081ecbfc2a9687a4ef298b5f43bc

de fapt cine e praf?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


Ai dreptate pinochio...sau preferi marginica ??? cred ca ambele-s pentru tine...la moral de 34% cum vrei marginica ?

http://ro24.triburile.ro/public_report/ae8ea7513aa3f08ecedf09b5521b70bf

http://ro24.triburile.ro/public_report/c1f865b6547f1f3807a78a9f0a4c5c09


Dr Love astăzi la ora 12:44
unde-s alea 14k de caciula mai pinochio ? asa o sa-ti denumesc satul, pinochio ;))

si acum ???
lucky30

lucky30
Puncte: 116
Loc: 8972
Inamici învinşi: 691.482 (1144.)
Trib: nud...


marginicaaaa...te astept si pe 26.....tot la 116 ramai !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai dreptate pinochio...sau preferi marginica ??? cred ca ambele-s pentru tine...la moral de 34% cum vrei marginica ?

http://ro24.triburile.ro/public_report/ae8ea7513aa3f08ecedf09b5521b70bf

http://ro24.triburile.ro/public_report/c1f865b6547f1f3807a78a9f0a4c5c09


Dr Love astăzi la ora 12:44
unde-s alea 14k de caciula mai pinochio ? asa o sa-ti denumesc satul, pinochio ;))

si acum ???
lucky30

lucky30
Puncte: 116
Loc: 8972
Inamici învinşi: 691.482 (1144.)
Trib: nud...


marginicaaaa...te astept si pe 26.....tot la 116 ramai !

Tot un noob ramai :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pustiulica, parca-ai spus ca ma cunosti cine sunt..unde-am jucat...pai de-ai ca tine nici nu aveau cum sa auda...arata-mi o statistica sub orice nick care-ai activat, daca-ai avut altul, dar nu prea cred...O lume in care sa fi fost macar rang 10, nu 1,2 sau 3...gasim ? Tu joci la grupa mica tinere, dar pe extern te afisezi din plin si numai cu tampenii...n-am ce-ti cere pentru ca doar atata poti...
Daca erai atat de informat imi postai nick-ul sub care-am jucat si inca joc pe alte lumi, dar tu esti gura mare pe forum, iar pe joc esti praf...

=)) rank, rang ... ma rog, o confuzie des intalnita ... da, sa zicem ce pe 12 cand mai bagam interne am fost si pe 1 ... dar oricum acea lume nu se pune, fiind slab nivelul ... prefer sa fiu top 100 pe .net sau la englezi decat top 10 aici ... in fine, esti haios rau in felul tau, ma gandesc doar cata treaba vei avea cand ajung la tine ... clar =))
 

DeletedUser

Ramasese Cosmina pe cont, ca eu aveam probleme la servici...
Din cate am inteles, a cedat satele.
 

DeletedUser

=)) rank, rang ... ma rog, o confuzie des intalnita ... da, sa zicem ce pe 12 cand mai bagam interne am fost si pe 1 ... dar oricum acea lume nu se pune, fiind slab nivelul ... prefer sa fiu top 100 pe .net sau la englezi decat top 10 aici ... in fine, esti haios rau in felul tau, ma gandesc doar cata treaba vei avea cand ajung la tine ... clar =))

hai tinere ca deja te alinti...se vede ce-ai realizat pana acum...sa nu te apropii prea mult de mine ca deja miroase a noob de-acolo de unde esti...stai pe burtica ca-i apa mica...talentati de-ai ca tine am mai auzit si pe clasica, 3,4,5,8 si 21 unde nenea iurka la primul organizat s-a tirat si si-a lasat camarazii...rusinica-rusinica...

iurka, nu tre` sa-ti fie rusine cu ne-realizarile tale, presimt ca L26 este norocoasa si pentru tine ;))
 

DeletedUser

Argumente ai in ceea ce scrii ?

Cu referire la iurka ? Cred ca-l cunosc cu mult inaintea ta..asa-i el mai timid, dar cand am intemeiat tribul TROAN pe 5 si 8, era mai indraznet ;))

nenea adex...personal n-am nimic cu voi, sunteti jucatori la fel ca si mine, ca mai fac cate-o caterinca nu tre` s-o luati la modul capital..la tine vad ca exista totusi destula diplomatie, dar ai aghipetii care nu i-as tine langa mine nici sa-mi aibe ghija de cont cand sunt plecat in concediu...fiecare dintre noi a avut perioada lui sau are-n continuare pe o anumita lumea unde-a dominat...aici suntem dusmani, pe alta lume putem fi aliati sau chiar colegi, n-ai de unde stii sub ce nick o sa activez eu, la fel cum nici eu n-am de unde stii sub ce nick poti juca tu...aici facem bascalie, caterinca, pe joc L24 la fel, dar n-o luati la modul capital, eu ma amuz cand vad cum se agita cate unul cand ii zic cate-una-n bascalie...fizti mai maleabili ca-i mult mai bine ...a si nitel mai calmi, prea aprigi la manie " PRECUM SPARTANII " :p

P.S RANG prietene, nu rank...imi poti spune si mie de unde vine cuvantul RANK ???
RANG = Loc ocupat de cineva într-o ierarhie administrativă, bisericească, militară sau diplomatică după criteriul importanței, funcției etc.; treaptă într-o ierarhie. RANK numai pe triburi probabil !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai tinere ca deja te alinti...se vede ce-ai realizat pana acum...sa nu te apropii prea mult de mine ca deja miroase a noob de-acolo de unde esti...stai pe burtica ca-i apa mica...talentati de-ai ca tine am mai auzit si pe clasica, 3,4,5,8 si 21 unde nenea iurka la primul organizat s-a tirat si si-a lasat camarazii...rusinica-rusinica...

iurka, nu tre` sa-ti fie rusine cu ne-realizarile tale, presimt ca L26 este norocoasa si pentru tine ;))

Bravo, boss, nota 10 :cool:
 

DeletedUser

iurka, sa ma anunti daca infiintezi troan si pe 26...nu de alta dar sa trec tribul la dusmani din prima ;)) vezi ca din troan inca mai joaca 10 membri, intra pe 5 si vezi arhive...sunt inca activi...pe 8 insa :(...au mai ramas doar membri noi prin fuziunea cu Mete...joaca inca si-s destul de buni...cauta-i, da drumul la TROAN, ca eu am 300, cu ei pana la sfarsit .
 

DeletedUser

M-am razgandit, nu mai intru pe 26...Stiu ca oricum n-o sa ma tin :)
Poti sa ma ataci pe 24 peste cateva zile, ca iau cateva sate in zilele urmatoare si o sa trec de limita 20:1 :D
 

DeletedUser

M-am razgandit, nu mai intru pe 26...Stiu ca oricum n-o sa ma tin :)
Poti sa ma ataci pe 24 peste cateva zile, ca iau cateva sate in zilele urmatoare si o sa trec de limita 20:1 :D

neah...am alte prioritati...am o polita de platit si nu vreau sa raman dator...trebuie sa-i platesc tradatorului cum se cuvine ;)
 

DeletedUser

Cu referire la iurka ? Cred ca-l cunosc cu mult inaintea ta..asa-i el mai timid, dar cand am intemeiat tribul TROAN pe 5 si 8, era mai indraznet ;))

nenea adex...personal n-am nimic cu voi, sunteti jucatori la fel ca si mine, ca mai fac cate-o caterinca nu tre` s-o luati la modul capital..la tine vad ca exista totusi destula diplomatie, dar ai aghipetii care nu i-as tine langa mine nici sa-mi aibe ghija de cont cand sunt plecat in concediu...fiecare dintre noi a avut perioada lui sau are-n continuare pe o anumita lumea unde-a dominat...aici suntem dusmani, pe alta lume putem fi aliati sau chiar colegi, n-ai de unde stii sub ce nick o sa activez eu, la fel cum nici eu n-am de unde stii sub ce nick poti juca tu...aici facem bascalie, caterinca, pe joc L24 la fel, dar n-o luati la modul capital, eu ma amuz cand vad cum se agita cate unul cand ii zic cate-una-n bascalie...fizti mai maleabili ca-i mult mai bine ...a si nitel mai calmi, prea aprigi la manie " PRECUM SPARTANII " :p

P.S RANG prietene, nu rank...imi poti spune si mie de unde vine cuvantul RANK ???
RANG = Loc ocupat de cineva într-o ierarhie administrativă, bisericească, militară sau diplomatică după criteriul importanței, funcției etc.; treaptă într-o ierarhie. RANK numai pe triburi probabil !

trebuia sa bagi definitia de la tine nu de pe google.asa ne puteam duce si noi..se cunoaste foarte bine ca tu ai scris fara diacritice iar definitia e cu diacritice..:rolleyes:..dar daca foloseai un dicionar englez roman si scriai cuvantul rank ,ti-l traducea ca fiind rang....multe cuvinte au fost preluate din engleza deci nu e ceva nepbisnuit...split,fake,etc;)
 
Sus