Off topic lumea 11

DeletedUser6843

azi am ales trei echipe(nu trei meciuri,atentie) si voi merge cu ele pana iese semnul...in principiu joc doar x pentru ca are cota 3 in medie...

germania liga 2 am ales pe karlsruher , semnul x cu o miza de 1 euro
franta liga 2 am ales pe sedan si tours semnul x cu o miza de 1 euro fiecare...

sa vedem ce se-ntampla;)

din pacate le-ai pierdut pe toate :(
ai jucat la oha'?
 

DeletedUser

da ,am spus ca joc echipa si nu meciul...voi paria pe aceleasi echipe, acelasi semn,dar voi dubla miza.....sa vedem ce se intampla ;)
 

DeletedUser

vezi ca la martingale te poti frige rau daca nu ai banii pregatiti pentru mai multe etape si desigur iti trebuie si rabdare, dar daca esti tipul de parior care pariaza o singura data pe saptamana poti face bani buni din martingale
 

DeletedUser

vezi ca la martingale te poti frige rau daca nu ai banii pregatiti pentru mai multe etape si desigur iti trebuie si rabdare, dar daca esti tipul de parior care pariaza o singura data pe saptamana poti face bani buni din martingale

am facut bani din martingale...si mai fac.....important este sa nu te calicesti....in 2009 ,dupa ce facusem cascaval cu martingale,am bagat toate echipele din anglia,liga1,liga2 si championship...in total 72 de echipe...am inceput cu 2500 ron si ajunsesem la 12500 ron...nu m-am oprit si am pierdut....n-am mai avut curaj sa finantez mai departe meciurile si am revenit la 1000 ron....
 

DeletedUser6843

eu nu joc dupa nici o metoda....m-am lasat intr-o perioada si m-am repucat :( , oricum nu joc la "nivelul tau" , am pierdut si eu 50 de ron crezand ca o sa fiu happy apoi :))

Dinamo – Pandurii [X2]
Petrolul – Rapid [2]
Concordia – Vaslui [2]

ca rezultat am luat-o in mana original :))
 

DeletedUser

eu nu joc dupa nici o metoda....m-am lasat intr-o perioada si m-am repucat :( , oricum nu joc la "nivelul tau" , am pierdut si eu 50 de ron crezand ca o sa fiu happy apoi :))

Dinamo – Pandurii [X2]
Petrolul – Rapid [2]
Concordia – Vaslui [2]

ca rezultat am luat-o in mana original :))

regula numarul unu: nu paria meciuri din campionate corupte,in speta campionatul romaniei...
 

DeletedUser

din pacate le-ai pierdut pe toate :(
ai jucat la oha'?

tours joaca in deplasare pun x pe miza 2 euro....( am dublat miza)...rezultat final: x...am castigat 6 euro pe cota 3...
castigul curat este urmatorul: 1(prima miza) + 2 (a doua miza) = 3 euro pariati pe aceasta echipa..6 euro (pariu castigat)- 3 euro(miza totala)= 3 euro castig net....deci o echipa a iesit,mai sunt doua..:))
 

DeletedUser6843

din pacate nu am facut cont :(
am zic ca daca nici tura asta nu castig ma las pagubas (foarte interesant strategia ta , joci x per meci toate pe un site sau pe mai multe?(unde ai cote mai bune)

am asa metz,lyon(aici imi e nitel frica),u cluj, marseille


ps.scuze ca am scris aiurea , dar sunt obosit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din pacate nu am facut cont :(
am zic ca daca nici tura asta nu castig ma las pagubas (foarte interesant strategia ta , joci x per meci toate pe un site sau pe mai multe?(unde ai cote mai bune)

am asa metz,lyon(aici imi e nitel frica),u cluj, marseille


ps.scuze ca am scris aiurea , dar sunt obosit

Urmareste echipele. Nu juca sa te pricopsesti. La tacaneala si la siguranta. Joc pe trei site-uri. Ce semne ai jucat la cele 4 echipe?
 

DeletedUser

asta este un alt bilet castigator,pe tehnica martingale.....am pariat prima data 1 euro,a doua oara 2 euro si a treia oara 4 euro......profit final 6 euro..
echipa pe care am jucat x este bristol rovers...


Detalii bilet
Tipul de pariu Single Sumă 4,00 EUR
Contul de pariuri 12825121 Cotă 3,25
Nr. Bilet 818 Câştig maxim 13,00 EUR
Dată 17.08.11 21:38 Caştig 13,00 EUR
Status Corect
Numărul pariului Eveniment Alegere Cotă Status Timpul de început Rezultat
2746075 Macclesfield Town - Bristol Rovers (Pont) X 3,25 20.08.11 16:00 0:0
 

DeletedUser

asta este alt bilet....:)) castigator...aceeasi logica..


Detalii bilet
Tipul de pariu Single Sumă 4,00 EUR
Contul de pariuri 12825121 Cotă 3,30
Nr. Bilet 816 Câştig maxim 13,20 EUR
Dată 17.08.11 21:37 Caştig 13,20 EUR
Status Corect
Numărul pariului Eveniment Alegere Cotă Status Timpul de început Rezultat
2746029 Tranmere Rovers - Sheffield United (Pont) X 3,30 20.08.11 16:00 (0:1) 1:1
 

DeletedUser

am facut gomboti ( galuste ) cu prune:p
acum am terminat de strand toata harababura ce-am facut-o:D
 

DeletedUser

yup . nu comenteaza nimeni contra paladinei mele ca au de-a face cu mine dupa :p
 
Sus