DEO vs TheEnd

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

haideti sa nu ne hazardam si sa ii lasam pe baieti sa joace
nimeni nu dadea nici o sansa nici hardului contra inq (mai ales dupa fuziunea inq cu scorpionii) si uite ca inca e pe harta hard
concluziile finale cred ca o sa le tragem mult mai tarziu
pana atunci un joc placut tuturor
cu respect kampf

Din cate ii stiu eu pe uni conducatori din Theend si aici se stie el foarter bine cine este ar fi in stare de asa ceva sa se duca pana la conducerea masonilor si sa faca asta :D
Nu de alta da le are cu lingusitu
 

DeletedUser38581

Doar că masonii au alianță cu DEO pe moment, deși e posibil să se rupă la cum sunt masonii de neserioși în diplomație, tactica lor este fuziunea urmată de nobilare internă și creșterea unor conturi mamut pe care joacă neștiutori care iau doar barbare sau din nobilări interne, pe mine masonii m-au concediat și mi-au declarat război (între timp mi-am făcut trib de una singură pe perioada negocierilor) dar acest război celebru de 3 zile pentru sancționarea mea s-a soldat cu peste 7 sate (oficial în statistică sunt doar 3, mi-au declarat război după ce au pierdut 4 sate) pe care le-am luat și cu trofeul de cel mai bun apărător al zilei :)

Așa că slabă speranță să lupte masonii-masoni cu DEO vreodată, chiar dacă se va rupe alianța dintre ei, tocmai fiindcă, așa cum ai observat foarte bine, la granița lor suntem noi, foștii circari (ex-CIRCUS) care suntem și jucători foarte buni și am fost și buni colegi, există în zona aia de hartă PNA-uri neoficiale între jucători, pot să fie ei chiar în triburi dușmane, nu se vor ataca niciodată. Doar dacă eventual se sparg conturile, iar aici ar fi altă poveste...

tu ai fost concediata ca nu stii sa respecti regulile unui trib...ataci un coleg de al tau doar pentru ca a luat un sat de barbari din raza bisericii tale..asa ca nu mai induce lumea in eroare
 

DeletedUser30525

Doar că masonii au alianță cu DEO pe moment, deși e posibil să se rupă la cum sunt masonii de neserioși în diplomație, tactica lor este fuziunea urmată de nobilare internă și creșterea unor conturi mamut pe care joacă neștiutori care iau doar barbare sau din nobilări interne, pe mine masonii m-au concediat și mi-au declarat război (între timp mi-am făcut trib de una singură pe perioada negocierilor) dar acest război celebru de 3 zile pentru sancționarea mea s-a soldat cu peste 7 sate (oficial în statistică sunt doar 3, mi-au declarat război după ce au pierdut 4 sate) pe care le-am luat și cu trofeul de cel mai bun apărător al zilei :)

Așa că slabă speranță să lupte masonii-masoni cu DEO vreodată, chiar dacă se va rupe alianța dintre ei, tocmai fiindcă, așa cum ai observat foarte bine, la granița lor suntem noi, foștii circari (ex-CIRCUS) care suntem și jucători foarte buni și am fost și buni colegi, există în zona aia de hartă PNA-uri neoficiale între jucători, pot să fie ei chiar în triburi dușmane, nu se vor ataca niciodată. Doar dacă eventual se sparg conturile, iar aici ar fi altă poveste...

interesanta opinie
si de acord cu ea
cat despre spart conturile deja al meu a fost spart
nu a apucat decat sa dea mesaje de aiurea pe la conducatori de triburi (de care nici n-am stiut pt ca le-a trimis si le-a sters pe urma, ghinionul lui ca a dat la un conducator al unui trib aliat si el m-a intrebat imediat pe skype care e faza)
conturi sparte sunt si vor fi pentru ca unii n-au ce face si probabil au o placere perversa sa triseze sau sa iti dea peste cap munca depusa
cu respect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4133

Doar că masonii au alianță cu DEO pe moment, deși e posibil să se rupă la cum sunt masonii de neserioși în diplomație, tactica lor este fuziunea urmată de nobilare internă și creșterea unor conturi mamut pe care joacă neștiutori care iau doar barbare sau din nobilări interne, pe mine masonii m-au concediat și mi-au declarat război (între timp mi-am făcut trib de una singură pe perioada negocierilor) dar acest război celebru de 3 zile pentru sancționarea mea s-a soldat cu peste 7 sate (oficial în statistică sunt doar 3, mi-au declarat război după ce au pierdut 4 sate) pe care le-am luat și cu trofeul de cel mai bun apărător al zilei :)

Așa că slabă speranță să lupte masonii-masoni cu DEO vreodată, chiar dacă se va rupe alianța dintre ei, tocmai fiindcă, așa cum ai observat foarte bine, la granița lor suntem noi, foștii circari (ex-CIRCUS) care suntem și jucători foarte buni și am fost și buni colegi, există în zona aia de hartă PNA-uri neoficiale între jucători, pot să fie ei chiar în triburi dușmane, nu se vor ataca niciodată. Doar dacă eventual se sparg conturile, iar aici ar fi altă poveste...

Un jucator corect, un jucator de calitate ar recunoaste care a fost motivul excluderii lui din trib. Toti stim ca nu ai respectat rezervarile desi ai fost atentionata sa le respecti. Faptul ca te lauzi ce buna esti si ii critici ce ceilalti care s-au purtat frumos cu tine si te-au primit in tribul lor cand cel in care erai s-a destramat ne arata doar ca tu nu stii sa apreciezi nimic. Ai ajuns sa te plangi pe extern pt ca tu nu ai vrut sa-i respecti pe ceilalti , iar ei te-au dat afara. Tu esti cea care a gresit si daca as fi in locul tau m-as gandi de 2 ori inainte de a iesi in public cu asa ceva.

Nu ne intereseaza la aceasta tema nici tribul tau si nici rezultatete lui. Nu ne intereseaza nici macar daca deo si masonii s-ar ataca sau nu intr-un eventual razboi intre ei. Aici discutam , in caz ca nu e foarte clar deja, despre razboiul DEO vs TheEnd.
 

DeletedUser

Ultimele vesti de pe front:

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 2, Sc0ncs
Parte 2:
Triburi: TheEnd, THE

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 0
Diferență: 60

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 580,872
Tabăra 2: 0
Diferență: 580,872

chart



Ultima saptamana:

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 2, Sc0ncs
Parte 2:
Triburi: TheEnd, THE

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 182
Tabăra 2: 11
Diferență: 171

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,709,306
Tabăra 2: 109,875
Diferență: 1,599,431

chart



Si de la inceputul razboiului:

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 2, Sc0ncs
Parte 2:
Triburi: TheEnd, THE

Timeframe: 06/08/2011 18:00:00la20/08/2011 17:01:54

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 365
Tabăra 2: 29
Diferență: 336

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,391,680
Tabăra 2: 272,359
Diferență: 3,119,321

chart


Nu ne descurcam prea rau :)
 

DeletedUser24374

ma....The end au reusit un lucru maret.....au scos ''perisa'' :D
 

DeletedUser29592

Vine si statisticaaa

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 2, Sc0ncs
Parte 2:
Triburi: TheEnd, THE

Timeframe: 20/08/2011 17:03:00la26/08/2011 13:27:38

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 6
Diferență: 76

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 738,678
Tabăra 2: 56,495
Diferență: 682,183

chart




frumoasa nu??:D
 

DeletedUser29592

este de unde a ramas ce-a de sus de pe 20 august de la ora 17.03.00 pana azi la ora 1

Iar aceasta este din ultimile 48 de ore

Parte 1:
Triburi: DEO, Sc0ncs, DEO 2
Parte 2:
Triburi: THE, TheEnd

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 4
Diferență: 29

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 282,757
Tabăra 2: 35,892
Diferență: 246,865

chart
 

DeletedUser29592

dupa cum arata statistica sigur:))
the si theend se duc drastic in jos:)) in sus nu prea mai pot
 

DeletedUser24374

pufffffffff

au 4 sate cucerite :D...cred ca sunt de la mine :))))
 

DeletedUser29592

hei nu fi rau the si theend si-au cam terminat treaba pe l23 dupa ce i-a scos pe persia (sau au facut fuziune) cat sa mai realizeze si ei pe lumea asta:D:D au si gasit pe cine sa scoata persia:D gata lumea asta pentru ei:D
 

DeletedUser39673

hei nu fi rau the si theend si-au cam terminat treaba pe l23 dupa ce i-a scos pe persia (sau au facut fuziune) cat sa mai realizeze si ei pe lumea asta:D:D au si gasit pe cine sa scoata persia:D gata lumea asta pentru ei:D

noi obiective apar mereu, trebuie doar sa stii sa le cauti..:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus