oare e posibil??

  • Autor subiect DeletedUser5068
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5068

e posibil s trimiti 3 atacuri in aceeasi secunda din acelasi sat???
 

DeletedUser

e posibil :) shi demonstratia practica probabil o ai tu pe vreun sat acum :)
 

DeletedUser5068

p lumea 3 cand un prieten de-al meu a atacat asa i-a fost blocat contu....:(
 

DeletedUser

Depinde, daca folosesti un bot ca sa dai atacurile da, te gaseste si ti'l blocheaza.
Dar daca deschizi mai multe taburi si ai un PC si un internet bun le poti da in aceasi secunda, cel putin asa procedez eu. :)
 

DeletedUser

mack...poti sa ai net cat de bun nu poti sa trimiti 3 atacuri in aceiasi secunda!in primul rand nu ai timp sa treci de la un tab la altu intro secunda...Doar boti pot face asta:)Pot sa trimiti 4 nobili in interval de 4 secunde,asta e foarte ushor,deschizi 4 taburi calculezi ora la care treuie sa plece... iii tzi pe toti pe in atac numai sa dai ok.... si poti sa ai sansa sa trimit pe toti 4 in 3 secunde:)!!!Dar 3 intr`o secunda ..Prea incredibil fara un mic ajutor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dak ii trimiti de pe sate diferite ii poti face sa ajunga in aceasi secunda :)
 

DeletedUser

acum depinde .... daca este atacat cu nobil e cam ciudat sa zic asa, cel mai rapid am trimis 4 nobili in 2 secunde dar intr-o secunda mi se pare IMPOSIBIL. Daca sunt fakeuri, da poata sa trimita 3 atacuri in aceasi secunda, in primul are berbeci in al doilea spade si in al 3-lea topoare, si ti le calculezi in cat sa cada toate 3 in aceasi secunda.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5068

nu ati inteles....erau atacuri cu nob...de pe acelasi sat...in aceeasi secunda
 

DeletedUser

probabil a folosit un program gen "BOT". care i-a dat toate 3 atacuri automat la aceasi secunda. Dar stiam ca nu ai voie chestia asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai asa sa zis ca e imposibil...n-ai cum...doar cu bot...de pe sate diferite e posibil...de pe acelasi sat nu
 

DeletedUser

man fii atent k in fiecare lume exista cate 2-3 admini ... dak nu ejti sigur k atacatorul a incalcat sau nu regulile vorbeste ku unul din admini siti vei rezolva problem ... te asigur :) :D
 

DeletedUser5068

stiu si eu s coordonez atacuri d p sate diferite s ajunga in aceeasi secunda...dar s ajunga 3 atacuri in aceeasi secunda d p acelasi sat nu am reusit niciodata....am dat mesaj l admini si am intrebat...raspunsul este..


foloseste multitabing si da atac......m rog...s fie asa....data viitoare dau si eu..sunt curios c se intampla....
 

DeletedUser5068

am incercat...2 au mers dar l diferenta d o secunda...iar al treilea mi-a dat eroare...
 

DeletedUser

imposibil de dat in aceiasi secunda 3...maxim am dat la 3 secunde.Chestia cu multitabing e o vrajeala a lor.Sa-mi arate si mie treaba asta ca sunt chiar curios
 

DeletedUser5068

am dat eu 2 ....l diferenta de o secunda cu multitabing...dar la al treilea nu a mai mers...dar totusi nici cele 2 nu au venit in aceeasi secunda....
 

DeletedUser

lacomanda.jpg


nobili.jpg



orice poti reusi.. numai vointza sa ai :D :)
 

DeletedUser

pfui.. acum sa nu incepetzi sa ma criticatzi k nush ce am in sat... k am uitat sa editez.. :D si.. acum ma intreb cum ar fi scazut aderentza... nu ar fi facut nici un bug jocul??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus