CrashF vs ORG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tataluigarena, minorablonda, violezmamici

varcolac2005 1t1 $pun3, sal.
 

DeletedUser18437

Zmei au fost si vor fi pe toate lumiile dar...ceea ce acesti zmei uita mereu este ca un jucator bun este valoros la inceputul jocului dar spre finalul jocului este egal cu 0 daca nu are o echipa in spate.
Cred ca f multi stiu sa omoare niste nobili sau sa apere niste conturi moarte...dar cu timpul acele conturi dispar iar acei zmei incep sa spuna " m-am plictisit ".
Triburile este un joc de echipa. Texte gen " am omorat n - nobili " sunt copilaraseti iar timpul a demonstrat mereu acest lucru.



PS. sa nu uitam cand incep sa fie blocati urla in gura mare : " nu jucati corect!!! " ... cata ipocrizie si snobism....

mai bine joc singur pe 20 conturi decat intro echipa de 20 noobi.poate ca a doua invinge prima, dar nu`s d`ala care sta ore intregi sa invete cate-un jucator sa atace la sec,sau sa bage split,sau sai explice cum se folosesc scripturile :D
 

DeletedUser40739

mrmayster a spus:
mai bine joc singur pe 20 conturi decat intro echipa de 20 noobi.poate ca a doua invinge prima, dar nu`s d`ala care sta ore intregi sa invete cate-un jucator sa atace la sec,sau sa bage split,sau sai explice cum se folosesc scripturile :D

Sigur ca da ! ca tu ai invatat singur(a) jocul asta :p !
 

DeletedUser40316

multi au invatat singuri , drept pentru care unii stim sa ne facem propriile scripturi , etc etc ..
 

DeletedUser40838

ceausescu din Crashf vorbeste ...

suntem ocupati sa inobilam sate din ORG :)

deci fraza asta ma da peste cap...

ba nene , in loc sa spui ca ai gasit un inactiv si ii innobilezi satele cu 100 de cai grei mai bine taceai.
marile tale cuceriri din org sunt numai de genul asta :
sat luat de la inactiv pe la 4-5 dimineatza dupa care innobilate satele goale de pe langa cu trupe putine.
dar in lupta dreapta si directa daca ai luat mai mult de 10 sate de la ORG , sa te pupi singur in asa zis ul C U R .
asta fiind o vorba de a unui alt intelept de al tau din Crashf.

iar cand vine vorba de echipa , cred ca iar vorbesti de pe pereti .dar asa e mereu :

" fereste ma doamne de tzaranul ajuns in functie "

cum sa nu ai sa ti faci echipa de aplaudaci cand voi ati fost o familie de 4 triburi .
da : 4 triburi .

si astea 4 triburi ati cersit pacea la Burn. sau asta ati uitat.
asa ciocul mic gascane.

acum ca noi o sa pierdem , asta e, dar sa ne dam stergere sa luati sate de barbari si sa ziceti ca ati castigat un razboi nu o sa apuci ziua aia , doar daca iti scoti o coasta si iti faci singur o felatie ,ca dupa cum spuneai ca esti insurat in mod cert nevasta ta nu te mai primeste in pat de mult la cat stai pe triburile .

dar cred ca o sa faci echipa buna cu noaba de sutzux .
poate te rezolva ea dupa ce si scoate proteza .
ca la 60 de ani ...cine mai are dinti adevarati in gura ?:))

aia nu a fost in stare de cand ma stiu, decat sa ia sate de la jucatorii mici si inactivi.
cu jucatorii mari avea pna uri personale sa nu o penetreze prea tare .
ca vezi dom-le ,iubea satele mai mult ca pe un barbat.

apropo nu am fost 4 insi , am fost 2 care v am batut la jocul asta cum am vrut noi .
imagineaza ti daca eram 60 ...:))


asa ca pune mana si pune ti sclavii sa mai trimita atacuri si apoi vii tu sa innobilezi.
asta dupa ce mai ataci inca 20 de jucatori cu stilul ala obosit : catapulte pe ferma :)))
ca doar ce naiba ..tre sa ajungi si tu intr un fel nr 1 la agresor .


ps: eu nu stiu de nietzsche sau cum le zice la astia celebri de prin alte tzari .
si nici nu incerc sa impresionez lumea cu citate cum faci tu .
stii vorba aia : " te dai mai prost decat esti "
eu stiu de astia mai atohtoni :

Ştiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj.
Autor: Ion Creanga

si al 2 lea citat care ti l recomand cu caldura sa l memorezi :

Proshtii se insoara totdeauna, nebunii cateodata, inteleptul nicicand.
Autor: Mihai Eminescu

acum ce sa zic, poate nu fac eu parte din ultima categorie si nici nu vreau .
dar tu faci sigur parte din prima categorie .


de aia nu am cum sa respect unul ca tine cat oi trai , asemenea infatuati si mandri de prostia lor vad in fiecare an amice .
 

DeletedUser

Amice invata sa pierzi ... nu inteleg ce treaba are sotia mea cu triburile , pentru mine e doar un joc dar vad ca tu turbezi la gandul ca pierzi si ai sa dispari de pe lumea asta.
Nu cred ca ti-am vorbit urat vreodata dar vad ca tu iti permiti de toate , asta e educatia si bunul simt nu se invata pe triburile.
sa ca pune mana si pune ti sclavii sa mai trimita atacuri si apoi vii tu sa innobilezi.
asta dupa ce mai ataci inca 20 de jucatori cu stilul ala obosit : catapulte pe ferma ))
ca doar ce naiba ..tre sa ajungi si tu intr un fel nr 1 la agresor .


Am fost numaru la agresor si cand nu aveam functie in trib si daca ai sa te uiti la profuilul meu ai sa vezi procentul de interne care il am...ceea ce nu pot spune despre tine.Presupun ca numarul unu la aparator l-am facut deoarece m-au atacat cei din trib nu?
Proshtii se insoara totdeauna, nebunii cateodata, inteleptul nicicand.
Acu sincer nu trebuie sa te oftici ca eu am familie si tu nu esti capabil...nu are legatura cu triburile nici asta.

Cat despre sate de la inactivi...a lovi in punctul slab al inamicului e o chestie de strategie ...ceea ce am si facut voi....ati atacat ca berbeci pe mine timp de 2 luni si rezultatul s-a vazut....v-am rupt in 2 ( acu da-ti toti stergere cont...pentru diferite motive...cat timp ati stat la caldurica cu conturile blokate erati zmei acu ca aveti juma de cont pe granita renuntati...tipic )

apropo nu am fost 4 insi , am fost 2 care v am batut la jocul asta cum am vrut noi .
imagineaza ti daca eram 60


Triburile e ca un joc de sah unde rabdarea , startegia si tactica conteaza nu statisctica pe 1 luna de zile.

Am sa abtin de la alte comentarii . Tot ce ai zis despre mine demonstreaza ca deciziile mele au fost corecte si sincer...fa-ne o favoare la toti dute si fii fanatic pe alta lumea pentru ca aici ai demonstrat ca esti un nimeni si ca persoana si ca conducator ( poate ca jucator te pricepi dar in final nu e mare smecherie sa omori niste nobili)

Dedicatie in loc de " ta nah nah ta nah nah" http://http://www.youtube.com/watch?v=Xjp-4bNxxss&NR=1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ador faza cu stergere cont :)))

unde scrie ca nu castigam razboiul daca sunteti barbari? :d

din punctul meu de vedere si felului in care vorbiti erati de mult barbari!! :)))
 

DeletedUser18437

apropo nu am fost 4 insi , am fost 2 care v am batut la jocul asta cum am vrut noi .
imagineaza ti daca eram 60


Triburile e ca un joc de sah unde rabdarea , startegia si tactica conteaza nu statisctica pe 1 luna de zile.

Am sa abtin de la alte comentarii . Tot ce ai zis despre mine demonstreaza ca deciziile mele au fost corecte si sincer...fa-ne o favoare la toti dute si fii fanatic pe alta lumea pentru ca aici ai demonstrat ca esti un nimeni si ca persoana si ca conducator ( poate ca jucator te pricepi dar in final nu e mare smecherie sa omori niste nobili)

Dedicatie in loc de " ta nah nah ta nah nah" http://http://www.youtube.com/watch?v=Xjp-4bNxxss&NR=1

daca tu ai inceputsa joci pe lumea 20 sa joci 5-6 ani atunci bafta :D eu,ceilalti nu stiu cum is,nu am stat si nici no sa stau niciodata pe o lume atata ca as sta pentru nimic :)
 

DeletedUser

cu viteza de pe lumea 20 si nr de jucatori si cum se desfasoara lumea, se va inchide in max 2 ani :)

deci un total de 3 ani :))
 

DeletedUser

daca tu ai inceputsa joci pe lumea 20 sa joci 5-6 ani atunci bafta :D eu,ceilalti nu stiu cum is,nu am stat si nici no sa stau niciodata pe o lume atata ca as sta pentru nimic :)

Daca imi zicea cineva ca o sa ajung la 800 de sate il "scuipam in fata" .... faptul ca am jucat pana aici este meritul lui agent si al colegilor din crash
 

DeletedUser

nu prea am inteles la ce te-ai referit?

te referi sa vina jucatori noi sa umple tot restul hartii? :)
 

DeletedUser40316

cam asa ceva ... pentru ca si noi pe L14 imediat ramanem 1 singur trib si nu se poate inchide lumea ... pe L20 mai trebuie umplute cam 14 continente din cate am auzit

pe L20 sunt 180.000 sate .. pe cand pe o lume care sa inchis gen L3,L clasica unde erau peste 300.000 sate ... mai este de munca ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

cam asa ceva ... pentru ca si noi pe L14 imediat ramanem 1 singur trib si nu se poate inchide lumea ... pe L20 mai trebuie umplute cam 14 continente din cate am auzit

pe L20 sunt 180.000 sate .. pe cand pe o lume care sa inchis gen L3,L clasica unde erau peste 300.000 sate ... mai este de munca ..

lasa-le sa traiasca in iluzii :D
ps: nici daca tot tribul org,org.jr si sh da stergere LUMEA 20 NU VA FI INCHIS IN URMATOARELE 2 ANI !!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser40316

L1 ii de prin 2007 si mai are cam 4 ani de dus... aici poate se va inchide lumea ca sa o redeschida ca nu vor mai face profit cu contu premium ... de aia sa cam inchis si clasica .. ca era lume inactiva si fara profit
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: CrashF
Parte 2:
Triburi: ORG

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 30
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 370,769
Tabăra 2: 275,034
Diferență: 95,735

chart
 

DeletedUser

Dar cred ca avem cateva sute de barbari luate in zona lor de pe jucatori ei in ultima saptamana :))
 

DeletedUser40838

deci un asa idiot nu stiu daca am mai intalnit ...
jur...
am vazut prosti dar clepo asta ii bate pe toti de departe .
acu inteleg de ce el si cu nebuna aia de sutzux fac echipa asa buna .

asta cum e atacat unde nu i comvine sau pe conturile e sitter trimite tot felul de mesaje disperate doar doar cineva l o injura si el sa i faca ticket ca sa l blocheze .
ca doar asta e ocupatia liderului din crash : sa innobileze barbare si sa faca tickete ca sa aiba ce innobila .
deci un om asa dusmanos nu stiu daca am intalnit pe jocul asta ...
nu cred in Dzeu dar acum spun: " fereste ma Doamne de asa prosti in viata reala ca pe joc am destui "

oricine ii da peste nas nu se poate sa nu faca el ceva sa ajungi sa vezi dupa ce iti scrie un mesaj :
: Blocat la mesaje ---Jucatorul ....te-a blocat.

totusi cea mai mare dilema a mea e : ce te bagi in seama fratioare ?
ce tot cauti carcota ?
de ce ai impresia ca cuiva ii pasa de ce crezi tu despre un anume jucator ?
chiar crezi ca dormim ca tine 3 ore pe noapte cu gandul ca cineva ia barbarul ala ?
eu cred ca aici tu esti cel care are probleme psihice grave .
daca esti asa destept precum te crezi ,joaca jocul frate si lasa ne in pace cu remarcile tale de 2 bani .
da chiar nu inteleg de ce nu poti sa joci jocul asta fara sa ne trimiti mesajele tale idioate .
mai era un prost ca tine in 2011 ...ala exact ca tine facea ...se baga aiurea in seama si o convorbire cu el sfarsea cand te bloca la mesaje .
numele lui era bechy , cred l stie tot L20
eu nu cred ca am trimis nici unui jucator din Crash mesaje .
ce dracu chiar esti asa de infantil ?
cred ca tu esti cel care trebuie sa te duci undeva unde sa fie plin de barbare si si sa te bucuri de fiecare sat luat cu 20 cai grei.

daca esti asa de bun te declaram cel mai tare de pe l20 si gata .
dar lasa ne frate cu remarcile tale ca noi vrem sa jucam nu sa ne frece la mesaje idioti care nu i baga nimeni in seama .

cand oi trimite eu mesaje tie atunci sa ma cauti pana atunci nu ma intereseaza parerile tale pe joc .
aici poti sa scrii citate pana vomiti .

fa ti un bine ...si du te la medic la un consult .
ai probleme mari ...


asta e ultimul mesaj al unui om care nu mai gandeste limpede .


AlxDan astăzi la ora 18:46
Pentru dragul de trust si head!
Dragul meu, ia-ti o pastila si fugi la nani. Se poate sa te stresezi asa tare? Printisorule, iti face rau la caput daca te enervezi. Se pot sparge unele vene de pe la ceafa...si poc. Eu zic sa iei o pauza, sau mai bine ia o doza de...bere:))) Puiul meu, sa nu-ti faci rau la inimioara ca se unfla si doare. Cu drag colegul tau de triburi:))
de unde si pana unde are ceva cu numele meu , nu stiu .
dar un lucru stiu sigur .
baiatul asta s a oprit la 20 de ani ...din pacate mintea lui nu a mai putu sa evolueze .


Ps : in caz ca pe contul Alxdan nu era sitter Clepo eu imi cer scuze de pe acum .
dar ...bagarea in seama , stilul de discutie si mereu acelasi Smiley la mesaje este marca inregistrata Clepo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

trusthead nu te supara frate, da este un joc :) toti ne spunem parerea,si eu am pica pe clepo ca ma facea spion si nu ma primit in CRASHF da nu il fac idiot si toate cele ca tine :( , eu deobicei imi exprim frustrarea prin atacuri,incearca si tu, ca asa daca jignesti pe forum risti sa iei ban (ti-o spun din propria'i experienta)
 

DeletedUser

Trust pentru informatia ta.
Eu nu fac tiket pentru injuraturi prin mesaje!
Dau ignore...mereu am facut asa , mereu am sa fac asa.
Eu fac tiket doar pentru : nume sate/profil jicnitor( cu preaviz in prealabil ... si cand ai avut un profil idiot i-am zis lui dummy sa iti zica sa schimbi profilul altfel iti fac tiket)
Cat despre discutia pe care ai avuto cu alxdan nu eram eu pe cont. Am fost sitter pana ieri cand a revenit dan.

( La ora aia eram la volan , pe joc am sitter deci te inseli amarnic si... iti accept scuzele :D )
Esti singurul de pe externul asta care arunca cu noroi. Este doar un joc...nimic mai mult...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus