WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

zmeurica...inainte erai un soldat ascultator fatza de megara, nu ieseai din cuvantu ei :D ce sa intamplat fratzica???

da, recunosc ca eram un soldat ascultator, dar cam chior
daca continuam sa o ascult, mai pierdeam inca un cont, si poate nu nu mai eram pe L5
la fel si artemis, si jamaicanu, si restul care s-au desteptat si au incetat sa mai creada in ideea ei de atunci
tot respectul meu pt ea ca jucator si ca om (unele capitole). nu am nimic cu ea, dar asa a fost sa fie, pur si simplu am vrut sa joc si sa continui pe harta asta
si sigur o sa sara rugayah , nu cred ca se poate abtin sa nu zica ceva la adresa mea, sa ma ia iar cu decesul din familia megarei, k sunt **** ce om , k am avut pretentia sa ma sprijinie pe mine si artemis in dauna plangerii tatalui mort
nu am stiut acest lucru decat dupa o lunga perioada de timp, cand ruptura de vechiul rufo si vechea gasca a fost facuta

buh buy
 

DeletedUser14300

bla bla...bla bla...ce sa mai minti si tu acum:)))
iar daca nu bagai faza cu:
tot respectul meu pt ea ca jucator si ca om (unele capitole). nu am nimic cu ea...
...poate chiar te credeam:))) dar dupa ce ai terfelit-o cum ai vrut tu acum faci pe sfantul:D:D:D
intr-o privintza insa ai dreptate...
da, recunosc ca eram un soldat ascultator, dar cam chior
acum nu mai esti chior...ti-a pus pavone ochelari de cai...nu mai ai ochi decat pt triburi, ca si ea:D ti-ai calcat chiar si prietenii in picioare pt joc! si stai linistit ca nu ma refer la mine cand zic asta (multumesc lui Dumnezeu ca m-a ferit de astfel de personaje)...ci la megara, lizuka si altii datorita carora ai ajuns sa fii cineva pe lumea asta si mai ales ai ajuns sa fii bagat in seama de stapane de scavi ca pavone!
 

DeletedUser

mwahahahah :)) de cand asteptam topicul asta pe forum.. pun pariu ca si adminii/moderatorii il asteptau , din moment ce nu va baneaza pentru aberatiile care le scrieti aici .. cel putin , cu privire la tine , draga Irina , incep sa imi schimb parerea pe zi ce trece .. in rau ! :D

nu as vrea sa iti stric seara , dar tin , totusi , sa te luminez in privinta contului meu :
si se pare ca bunul tau prieten kingflex ti-a urmat exemplul "corectitudinii" si s-a invartit si el de un master ban. :)))
nu a existat nici un ban, si statisticile pot confirma asta .. te las sa te gandeti, sa iti intrebi prietenii din administratie , si apoi mai vorbim, da?

hai bafta,ca o sa ai nevoie :D
o statistica nu pune nimeni ? :( fac eu un sacrificiu ..
Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 9
Diferență: 51

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 668,184
Tabăra 2: 97,588
Diferență: 570,596

chart
 

DeletedUser14300

statistica ta nu prea merge cu visul lui pavone:))
Subiect: RAZBOI WANTED
pavone în data de 10.09. la ora 09:42
asa cum v-am tot anuntat ca o sa se intample de azi avem razboi cu wanted...la dorinta lor :)))

celor de pe granita le-am zis ca din acest weekend incep ostilitatile asa ca sa nu aud ca n-ati fost pregatiti.

in afara de [player]krystyan23[/player], fata de care am o datorie personala, orice cont wanted este liber la atac.
va reamintesc ca aliat a cumparat conturile crazy de pe granita cu noi, asa ca nu mizati pe vechile prietenii cu acei jucatori, ei nu mai sunt pe cont.

va doresc bafta si sa luati cat mai multe sate wanted, aliat si asa declara ca nu-l intereseaza satele deci sa-l scapam de povara lor.

irina
 

DeletedUser

statistica ta nu prea merge cu visul lui pavone:))

mugayahhhh .....flacara de la poza , te rog lasai-o lui Dan ca nu iti sta bine


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bafta ambelor tabere
ps: lasa-ti triburile din acest razboi sa se certe pe aceasta tema

cel mai bun sa castige !!!!
 

DeletedUser

Servus

Treaba e foarte simpla:
- se stia de razboi de cateva luni de zile
- au fost anuntati direct de cel putin 15 zile ca se rupe alianta si va fi razboi
- sunt trib de loc 1 la puncte/ jucatori, agresori, aparatori conform tw-stats


Statistica de dinainte de razboi !

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 10,414
Tabăra 2: 78,703
Diferență: 68,289

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 586
Tabăra 2: 32
Diferență: 554

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 107,215,869
Tabăra 2: 800,532,139
Diferență: 693,316,270

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,007,787
Tabăra 2: 364,356
Diferență: 5,643,431

chart




De cand a inceput razboiul: 24-48 ore ..


Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 282
Tabăra 2: 566
Diferență: 284

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 27
Diferență: 109

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,952,996
Tabăra 2: 5,833,760
Diferență: 2,880,764

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,474,788
Tabăra 2: 283,125
Diferență: 1,191,663

chart


Fara comentarii ...
 

DeletedUser

hai maaaaa, te agiti pentru cateva sate luate? vedem pe parcurs ... vezi tu noi suntem de 4 ori cat voi asa ca conteaza si marimea chiar daca suntem putini activi ne putem pune in miscare rapid
 

DeletedUser38312

timpu o va arata, dar diocamdata wantedu conduce, iar daca ar fi sa citez baieti din Newage as zice ca statistica ** de la sine la momentul actual and by the way nu fi-ti suparati, distractia debea a inceput:D:D
 

DeletedUser

hai maaaaa, te agiti pentru cateva sate luate? vedem pe parcurs ... vezi tu noi suntem de 4 ori cat voi asa ca conteaza si marimea chiar daca suntem putini activi ne putem pune in miscare rapid

Din pacate pentru tine este o vorba straveche : " Buturuga mica rastoarna carul mare " ... asa ca nu mai pune baza pe dimensiunile tribului ...

Oricum ar fii in momentul de fata noi suntem in avantaj . Bafta in continuare ....
 

DeletedUser

iti trebe mai multe buturugi mai mici sa rastorni carul asta mare :)) singuri pot sa va garantez eu ca nu reusiti :(
 

DeletedUser14300



mugayahhhh .....flacara de la poza , te rog lasai-o lui Dan ca nu iti sta bine

nu-ti intru in joc si nu ma mahalagesc cu tine pt simplul fapt ca nu-mi ajungi nici la unghiile de la picioare...poate la alea de le-am taiat acum o luna..daca au dus cei de la salon gunoiul intre timp:D:D:D
asta e ultima mea replica pt tine, insotita de un sfat binevoitor...daca esti bou...mugeste in alta parte ca ne plictisesti, daca esti analfabet si nu poti scrie corect un nick... mai treci pe la scoala!
sper insa ca nu esti prost... ca atunci mi-am pierdut timpul degeaba dandu-ti sfaturi:D:D:D

si app...cine-i dan? tu?? ca atunci sting lumanarea... sa nu fac pacate:D


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.

iti trebe mai multe buturugi mai mici sa rastorni carul asta mare :)) singuri pot sa va garantez eu ca nu reusiti :(

sunteti siguri ca nu va rasturnati si singuri??? sa-si mai dea pavone nitel in petec si ramane in trib doar cu copii retarzi ca tine:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Presupun , dar nu sunt sigur ca eu sunt :))) , dar si prin absurd daca nu sunt eu , iti este adresat mesajul din imaginea de la bricheta :)

peseu:have fun :D
 

DeletedUser40913

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 644
Tabăra 2: 1,733
Diferență: 1,089

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 248
Tabăra 2: 39
Diferență: 209

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,612,317
Tabăra 2: 17,928,711
Diferență: 11,316,394

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,666,013
Tabăra 2: 403,236
Diferență: 2,262,777

chart



:)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: 10/09/2011 00:00:00la13/09/2011 13:55:58

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 251
Tabăra 2: 40
Diferență: 211

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,700,823
Tabăra 2: 415,110
Diferență: 2,285,713

chart





cam greoi se urneste magicul ,deja 211 sate diferenta in nici 3 zile :):):)
 

DeletedUser

ne revenim noi
cat se poate descurca aliat cu toate conturile de le are sub control
plus ca s-a inceput scoala :))
sa vedem peste 1 luna :D
 

DeletedUser

ne revenim noi
cat se poate descurca aliat cu toate conturile de le are sub control
plus ca s-a inceput scoala :))
sa vedem peste 1 luna :D

din cate stiu nu este la scoala ... ca vrei sa il faci mai tinerel e una dar sa il faci scolar cred ca e destul de mult :cool:

eu zic sa te informezi din minim 3 surse ca sa fii sigur ca nu faci gafe pe forum...
 

DeletedUser

nu m-am referit la remus cand a fost vorba de scoala, se intampla sa stiu unde munceste si de unde e
nu numai voi cititi forumul nostru
si noi pe al vostru
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus