Burn&~fr~ .vs. Sh

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18437

mai zmeilor din ~FR~ si BURN, nu v-ati plictisit inca sa tot depuneti tickete ? :)))) saptamanal sa trimiteti tickete fara rost, nu v-ati obisnuit inca ca noi jucam curat ? :D tickete pt multi-account, comenzi ilegale, pentru scipturi etc etc.
 

DeletedUser35131

haha .. esti tare amuzat .. dn cate imi aduc eu aminte esti unul dintre jucatorii care depune tiket propriilor colegi de trib :) marele jucator..

vad ca colegii de trib ti au gasit o noua porecla " baiatu cu apa " .. ti se potriveste
 

DeletedUser40316

haha .. esti tare amuzat .. dn cate imi aduc eu aminte esti unul dintre jucatorii care depune tiket propriilor colegi de trib :) marele jucator..

vad ca colegii de trib ti au gasit o noua porecla " baiatu cu apa " .. ti se potriveste

vezi ca faci cacofonii

BlueSweetAngel în data de 08.09. la ora 19:46
lol
cat esti de fraier chiar nu vezi ca iau sate acolo unde ma intereseaza k26 si k25 crezi ca stau in 50 de sate in k46....de aia mai ai cate va puncte ca ai valoare....si te mananca multiconturile razvane,,,,dar na iponenta din viata ta reala de frustrat , marginalizat si maltratat social trebuia refulata undeva
pacat ca atunci cand tu ai fost din greseala facut erau interzise avorturile.....


:D:D:D:D:D cred ca si-a batut nevasta pentru alea 32 sate :))
 

DeletedUser

vezi ca faci cacofonii

BlueSweetAngel în data de 08.09. la ora 19:46
lol
cat esti de fraier chiar nu vezi ca iau sate acolo unde ma intereseaza k26 si k25 crezi ca stau in 50 de sate in k46....de aia mai ai cate va puncte ca ai valoare....si te mananca multiconturile razvane,,,,dar na iponenta din viata ta reala de frustrat , marginalizat si maltratat social trebuia refulata undeva
pacat ca atunci cand tu ai fost din greseala facut erau interzise avorturile.....


:D:D:D:D:D cred ca si-a batut nevasta pentru alea 32 sate :))

Asta e in stare de crima, la cum se-ataca :(
 

DeletedUser

Sal-tare taica !
Mai pune-ti si voi niste statistici pe forum, pentru cei care mai intra sa vada ce se mai intampla pe aici.Va respect pe toti, fosti si actuali, dusmani si prieteni :)
Cu respect Anglesey (original)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: BURN, ~Fr~
Parte 2:
Triburi: SH

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 433
Tabăra 2: 90
Diferență: 343

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 16
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,049,403
Tabăra 2: 808,812
Diferență: 3,240,591

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 373,165
Tabăra 2: 161,759
Diferență: 211,406

chart
 

DeletedUser18437

o statistica adevarata despre acest razboi ...

Parte 1:
Triburi: BURN, LOST, ~Fr~
Parte 2:
Jucători: mrmayster, extrarazvyy, WILD4SOUL, Houdiny, Thiazi, HYWYK, stefan.vrl, Koto, Freaky91, marker 26, maduc

Timeframe: 22/07/2011 00:00:00la13/09/2011 01:23:25

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 576
Diferență: 491

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 818,180
Tabăra 2: 5,552,499
Diferență: 4,734,319

chart
 

Deleted User - 556077

o statistica adevarata despre acest razboi ...

Parte 1:
Triburi: BURN, LOST, ~Fr~
Parte 2:
Jucători: mrmayster, extrarazvyy, WILD4SOUL, Houdiny, Thiazi, HYWYK, stefan.vrl, Koto, Freaky91, marker 26, maduc

Timeframe: 22/07/2011 00:00:00la13/09/2011 01:23:25

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 576
Diferență: 491

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 818,180
Tabăra 2: 5,552,499
Diferență: 4,734,319

chart


statistica adevarata?:))))))))))))))))))))))))))

taica iesiti din trib si facetiva trib singuri sa va vedem atunci :)))ca fara aia din spate sunteti 0 pardon multimea vida :p

fac si eu statistica doar cu jucatori activi si sa rezolvat treaba :p

ai fost aproape tare la faza asta.
 

DeletedUser18437

statistica adevarata?:))))))))))))))))))))))))))

taica iesiti din trib si facetiva trib singuri sa va vedem atunci :)))ca fara aia din spate sunteti 0 pardon multimea vida :p

fac si eu statistica doar cu jucatori activi si sa rezolvat treaba :p

ai fost aproape tare la faza asta.

nu iesim din trib,ci cocediem restul :eek: dar noh,totul pe rand,si toate la timpul lor.cum sa concediam deodata atatia oameni :confused: nu e destul ca concediam,1-2 mai trebuiesc si innobilati :)


indiferent de satele cucerite sau sate pierdute eu zic ca este un razboi destul de frumos.

clipboard01ew.png


si inca ceva !


clipboard02a.png


Până acum ai demolat 38.584 de niveluri de clădire.
Record: Locul 1 pe continentul 46.

eu sunt foarte multumit si nu mai am niciun scop pe care vreau sal ating pe lumea 20 ... deci c`mon ! si daca voi fi innobilat pana la ultimul sat voi fi mandru de cele realizate pe aceasta lume :D :D :D
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 556077

pai se pare ca tu tot nu pricepi :))))

scorurile alea le-ai facut pe inactivi :))

asta e valoarea ta?:)))
 

DeletedUser35131

ce ai realizat tu ma caine ? nu ai ros decat capetele la "os" , nu uita mai ai si centru de supt, si dupa sa faci statistici
 

DeletedUser18437

pai se pare ca tu tot nu pricepi :))))

scorurile alea le-ai facut pe inactivi :))

asta e valoarea ta?:)))

ceilalti nici nau jucat,nici nu joaca si nici no sa joaca.pentru statistici puteam sa concediem pe tot restul deodata,dar tiam explicat mai sus ca totul la timpul lor :)

ce ai realizat tu ma caine ? nu ai ros decat capetele la "os" , nu uita mai ai si centru de supt, si dupa sa faci statistici

ciocu mic omule.bagate si mai trimiteti o tura de materii ca vad ca esti cam lenes in ultimele zile si nu prea mai ai nobili.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus