manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40892

Letale, dar cine-s intemeietorii quit-ului?!

apropo... tot omida aia spune ca unii din conducerea grupelor vor sa-si faca trib si sa se rupa de quit. Bine, nu la toate grupele se vorbeste despre asta dar la cele mai active a aparut si "aspectul" asta. Ce ne poti spune desprea asta? ... dar pe un ton moderat ... ca de moderator:D:D
 

DeletedUser40272

unul nu inseamna unii;) asa ca nu baga prea multa drojdie
cat despre activitatea grupelor ia uita-te mataluta sa vezi daca nu cumva e una din cele mai inactive grupe:)))
daca vrei sa iti fac public numele, ti-l fac
 

DeletedUser40892

ok, nu bag... dar nu e vorba numai de cea mai inactiva. discutiile astea apar mereu numai la extreme. e ca in viata reala! cei echilibrati isi vad de treaba...

in plus, la voi sunt prea multe "partide" si "partidulete" (astea, in cazul asta, sunt subdiviziunea partidelor) :D:D:D . Dupa parerea mea, numai aspectul asta va impiedica sa declarati razboi skin-ului. Am dreptate?!;) . E de felicitat persoana care se ocupa de "calmarea spiritelor" la voi :D:D Dar, sincer, mi-as dorii sa inceapa un astfel de razboi ... mondial pe L25 :D:D:D . dar sunteti prea buni diplomati ca sa faceti acum pasul asta :mad: asa ca adio sare si piper aici
 

DeletedUser40272

in toate triburile intalnesti jucatori "dezechilibrati":p
partidele le ai tu undeva, la noi nu gasesti partide

facem fata, multumim pentru griji, cat despre razboiul cu skin, ar fi mai bine sa ii intrebi pe cei din manuta de ce nu avem razboi cu skin, crezi ca nu am fi sarit in ajutorul aliatilor?:)) dar daca ei nu ne vor in acest razboi nu ne vom certa cu ei:p
 

DeletedUser35749

Letale, dar cine-s intemeietorii quit-ului?!

apropo... tot omida aia spune ca unii din conducerea grupelor vor sa-si faca trib si sa se rupa de quit. Bine, nu la toate grupele se vorbeste despre asta dar la cele mai active a aparut si "aspectul" asta. Ce ne poti spune desprea asta? ... dar pe un ton moderat ... ca de moderator:D:D

Sa moara becalii daca stii cine's intemeietorii aia :(. Bre, omide de alea gasesti de cumparat? Da la cat is de proaste nu cred ca as da 1 leu pe ele :(
 

DeletedUser35749

Ai dovezi ca te injuram?=)), nu eram beat bre... da hai sa nu spamam aici
 

DeletedUser40892

Bre, omide de alea gasesti de cumparat? Da la cat is de proaste nu cred ca as da 1 leu pe ele :(

letale, letale ... dar de atacul pe care va pregatiti sa-l dati impreuna cu manutele, dupa denuntarea pna-ului, ce poti sa ne spui?! :rolleyes: super chilipir omidele astea ,nu?! dai 1 leu si iti soptesc o gramada :D:D:D
 

DeletedUser40272

letale, letale ... dar de atacul pe care va pregatiti sa-l dati impreuna cu manutele, dupa denuntarea pna-ului, ce poti sa ne spui?! :rolleyes: super chilipir omidele astea ,nu?! dai 1 leu si iti soptesc o gramada :D:D:D

ai o omida de toata (.....) in primul rand intreaba-ti conducatorul tribului daca nu a fost anuntat ca ni s-au "rupt dintii", nu mai avem cu ce tine acest pna, ati fost anuntati din timp, nu veti avea atacuri miselesti cum ati procedat voi sau altii...


Poate mai bine ar fi sa postezi de pe executiv, sa stie toata lumea cine o arde in discutii pe aici;)
 

DeletedUser

Sate cucerite Mărirea numărului de puncte Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
Tribul meu 49 409.315 7.294.271 24.168.782
Inamic 74 652.474 16.110.156 10.603.332
= = = =
Diferenţă -25 -243.159 -8.815.885 13.565.450

situatia actuala a razboiului...
manuta are: 4 oameni cu statistica la sate -1, 1 cu -2, 2 cu -3, un om cu -12, unul cu -17.

situatia dintotdeauna:
Parte 1:
Triburi: Mânuţa
Parte 2:
Triburi: SKIN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,717
Tabăra 2: 2,082
Diferență: 635

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 80
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,402,741
Tabăra 2: 13,025,443
Diferență: 2,377,298

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 437,419
Tabăra 2: 709,530
Diferență: 272,111

chart


felicitari skin, dar razbelul nu e gata inca :)
 

DeletedUser40892

da , sunteti foarte corecti! :rolleyes: nu stiu de ce a trebuit sa-mi atragi atentia asupra aspectului asta... probabil se intampla destul de rar si trebuie notat in calendar :rolleyes: stai linistit ca n-o sa se smiorcaie nimeni pe aici ca a incetat pna-ul! oricum baietii se plictiseau cu manuta :D

in alta ordine de idei, e cumva interzis sa postezi dupa alt cont? sau sa ai doua conturi pe forum?! ... chiar n-am citit regulamentul . dar ce-ai vrut sa arati prin asta?! ca ai acces la informatii "din spatele scenei"?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci, ca sa terminam cu copilariile cu multicont pe forum si alte cele. cred ca vi s-a demonstrat de catre colegii mei, dar si de altii de pe forum, ca nu intru de pe mai multe conturi.

daca as sti cum se pune descrierea aia cu statisticile din joc, as pune-o :)

chiar daca pe forum apar sub numele de V0nKesh, pe joc sunt V0nK(putin intuitiv nu?).
daca va aparea vreodata un V0nK pe forum, acela este o copie ieftina facuta de altii si menita sa scoata vorbe aiurea

cat despre statistica, am postat pur si simplu situatia razboiului din momentul acesta. nu inteleg care e problema, si ce e de comentat?
 

DeletedUser40272

da , sunteti foarte corecti! :rolleyes: nu stiu de ce a trebuit sa-mi atragi atentia asupra aspectului asta... probabil se intampla destul de rar si trebuie notat in calendar :rolleyes: stai linistit ca n-o sa se smiorcaie nimeni pe aici ca a incetat pna-ul! oricum baietii se plictiseau cu manuta :D

in alta ordine de idei, e cumva interzis sa postezi dupa alt cont? sau sa ai doua conturi pe forum?! ... chiar n-am citit regulamentul . dar ce-ai vrut sa arati prin asta?! ca ai acces la informatii "din spatele scenei"?!

nu, mi`am cumparat o omida de`a ta, nu cred ca e interzis sa ai mai multe conturi pe forum, dar frumos ar fi sa stim cine incearca sa aprinda fitile;):rolleyes:
 

DeletedUser40272

super chilipir omidele astea ,nu?! dai 1 leu si iti soptesc o gramada :D:D:D

una din care avea el, l-a tradat...ei cred ca doar ei au spioni, altii la ei nu au.

Mai nou cica skin fuzioneaza cu TVM, Quit-ul ca Quit-ul, inca nu am fuzionat cu nimeni, Quit nu e un brand insa skin-ul deja se face de cacao dupa 2 fuziuni:)
altfel era clasat skin-ul pe .ro, prin aceste fuziuni li se cam duce brand-ul

totusi frumos e ca isi concediaza jucatorii care i-au pus sa ia sate de barbare intre noi, atunci cand pierd un sat:D
 

DeletedUser40905

O sa fie cam dur raspunsul meu... dar am 2 proverbe pentru chestia asta:
"Câinii latră, ursul merge!"
"Câinii mor de drumul lung şi proştii de grija altora!"
acum este evident ca personajele din cele 2 proverbe au corespondenti diferiti pe .ro... ca sa zic asa!
 

DeletedUser40629

una din care avea el, l-a tradat...ei cred ca doar ei au spioni, altii la ei nu au.

Mai nou cica skin fuzioneaza cu TVM, Quit-ul ca Quit-ul, inca nu am fuzionat cu nimeni, Quit nu e un brand insa skin-ul deja se face de cacao dupa 2 fuziuni:)
altfel era clasat skin-ul pe .ro, prin aceste fuziuni li se cam duce brand-ul

totusi frumos e ca isi concediaza jucatorii care i-au pus sa ia sate de barbare intre noi, atunci cand pierd un sat:D

şi voi nu aţi fuzionat ? :) când o să avem şi noi aproape 200 membri să ne daţi peste cap, până atunci te rog nu mai include asta.:)
Voi puneţi toţi membri SKIN in aceeasi oala , poate altii sunt diferiti.
 

DeletedUser29389

da , sunteti foarte corecti! :rolleyes: nu stiu de ce a trebuit sa-mi atragi atentia asupra aspectului asta... probabil se intampla destul de rar si trebuie notat in calendar :rolleyes: stai linistit ca n-o sa se smiorcaie nimeni pe aici ca a incetat pna-ul! oricum baietii se plictiseau cu manuta :D

in alta ordine de idei, e cumva interzis sa postezi dupa alt cont? sau sa ai doua conturi pe forum?! ... chiar n-am citit regulamentul . dar ce-ai vrut sa arati prin asta?! ca ai acces la informatii "din spatele scenei"?!

asta a fost tare rau...:rolleyes:
 

DeletedUser40272

şi voi nu aţi fuzionat ? :) când o să avem şi noi aproape 200 membri să ne daţi peste cap, până atunci te rog nu mai include asta.:)
Voi puneţi toţi membri SKIN in aceeasi oala , poate altii sunt diferiti.

eu vorbesc de tribul skin, nu de ce jucatori are acest trib, sunteti buni, bravo voua, tine-ti-o tot asa din partea mea...pe mine personal m-au surprins aceste fuziuni, ma repet, quit nu e cunoscut ca si skin pe .ro

@turnesol: sa inteleg ca eu si cu executiv suntem caini?:D iti multumesc si in numele lui pentru caracterizare:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus