WHAT?? vs mod

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser

daca ii TAMINA ... cred ca nu are rost ce sate cucereste ;) pe L14 are la inamici invinsi mai mult decat tot tribul MOD deci ...

acolo are asa mult din cauza inamicilor invinsi in aparare! iar alea nu se pun parerea mea...pentru ca de unul singur nu poti face atat de multi...conteaza si tribu..in cazul acela tribul ar trebui felicitat nu jucatorul!
si nu stiu de ce compari tu lumea 14 cu lumea 24....avand in vedere ca primii 2 jucatori de pe 14 au maimult la un loc decat primii 40 din mod...
si app:satele nu le-a cucerit asa..doar le-am demolat noi:)))
 

DeletedUser40316

mda hai sa ne laudam cu alte lumi...aici e lumea 24 ursule, conteaza ce faci aici, nu ce ai facut in alte parti ;)

pai o sa faca si aici stai linistit ... partea proasta ii ca sunt altii prin zona unde sunt eu si acolo nu sunt ajutati :(

Stai jos 3 în data de 07.09. la ora 18:26
cei acre doriti sate de la caddy21 rezervati si dati nobili, nu atacati satele cu numele stai jos si ex3cutor

caddy jucator furat si satele cedate in MOD , oare cine a fost sitter ? hmm

SemperVeritas în data de 08.09.2011 la ora 15:53 în data de 12.09.2011 la ora 17:02
pocni columbeanu în data de 08.09.2011 la ora 14:35 în data de 08.09.2011 la ora 15:53
SemperVeritas în data de 07.09.2011 la ora 18:24 în data de 08.09.2011 la ora 14:35

2 zmei :D si oare care din ei vor fi banati ?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu va fi nici unul banat decat daca proprietarul contului depune ticket si cere acest lucru :)
 

DeletedUser40316

Nu va fi nici unul banat decat daca proprietarul contului depune ticket si cere acest lucru :)

pai crezi ca ziceam asta daca nu eram sigur ca acest lucru se va intampla ? :)) proprietarul a fost sunat de aia nu mai este contul in MOD acuma ;) si asteptam sa termine treaba , apoi sa revina pe cont si sa faca tiketul ;) pana atunci sa bage mare la luat interne si barbare ca sa poata compensa cu pedeapsa ce va fi aplicata
 

DeletedUser40316

sunat din cate am inteles , oricum important este ca don caddy va depune tiket pentru ca au fost golite satele cand avea sitter fara acordul lui , restul este can can
 

DeletedUser

sunat din cate am inteles , oricum important este ca don caddy va depune tiket pentru ca au fost golite satele cand avea sitter fara acordul lui , restul este can can

tu ocupate sa mai dai mesaje de alea prin MoD ca ne distreaza stilul disperat de a castiga o batalie pe un simplu joc... printre altele un merlete care nu o sa aiba macar dreptul sa se numeasca student ar trebui sa tina capul in pamant si sa mai cerseasca... pardon nici cersitul nu iti mai este tolerat prin lege asa ca nu te vad bine... nu mai faci rost de bani pentru sticluta... te pomeni ca te duci iara sa fumezi gazonul de la UTA ...
 

DeletedUser40316

ma descurc nu ii problema . cand o sa ma vezi sa nu am lovele pentru sticluta ii grav pana atunci nu ..

si nu vad de ce va agitati atat pentru simplu fapt ca pierdeti .. asta este , se mai intampla
 

DeletedUser

ma descurc nu ii problema . cand o sa ma vezi sa nu am lovele pentru sticluta ii grav pana atunci nu ..

si nu vad de ce va agitati atat pentru simplu fapt ca pierdeti .. asta este , se mai intampla

statisticile arata altceva! oricum... cum ziceau si colegii...succes la anu cu bacu:D:D:D:D
 

DeletedUser40316

mai 1 saptamana si va face ursu inca o surpriza :D sa vedeti ce poate face unu fara bac .. contra unora cu bac :))

apropo voi restu care mai sunteti pe langa neamtu care de el stiu ca sta pe banii parintilor si primeste odata la sfarsitu saptamnii borcane cu zacusca de la maicasa ca nu are ce manca si alte chestii trimise pachet de acasa .. voi nu vedeti ca aici in RO aia cu bac ajung sa lucreze paralel cu aia ce au 4 clase ? iar in cazuri mai frumoase unu cu 8 clase are salar mai mare ca unu ce a terminat 1-2 facultati .. tik tok pe la noi trebuie sa sti sa te descurci in RL fara sa mergi la faculta unde oricum nu inveti nimic doar mergi sa platesti examene .. asa vorbiti de parca voi ati sti cine o pus coada la pruna :D ... inteligentelor
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ursule tata, daca asa te motivezi tu sa treci peste esecuri, esti pe drumul cel rau. Cei cu bac si facultate lucreaza in paralele cu cei fara, in sensul ca sunt sefii lor si le dau ordine, castigand de 10 ori mai mult. Du-te nene la scoala daca nu vrei sa fii manipulant toata viata, invata sa scrii, sa citesti si, daca viata iti mai ofera putin timp liber, joaca-te cu noi si fa pe razboinicul. Tu crezi ca parintii tai nu ar vrea sa-ti trimita si tie zacusca la camin, ia intreaba-i ?
 

DeletedUser

mai 1 saptamana si va face ursu inca o surpriza :D sa vedeti ce poate face unu fara bac .. contra unora cu bac :))

apropo voi restu care mai sunteti pe langa neamtu care de el stiu ca sta pe banii parintilor si primeste odata la sfarsitu saptamnii borcane cu zacusca de la maicasa ca nu are ce manca si alte chestii trimise pachet de acasa .. voi nu vedeti ca aici in RO aia cu bac ajung sa lucreze paralel cu aia ce au 4 clase ? iar in cazuri mai frumoase unu cu 8 clase are salar mai mare ca unu ce a terminat 1-2 facultati .. tik tok pe la noi trebuie sa sti sa te descurci in RL fara sa mergi la faculta unde oricum nu inveti nimic doar mergi sa platesti examene .. asa vorbiti de parca voi ati sti cine o pus coada la pruna :D ... inteligentelor

Si daca pentru tine nu este asa important bacul , de ce te mai chinui de atatia ani sa il treci ? sau vrei doar o simpla diploma ? spune-mi si te rezolv eu ...Gasim sa facem o copie xerox si o modificam ;)
 

DeletedUser

mai 1 saptamana si va face ursu inca o surpriza :D sa vedeti ce poate face unu fara bac .. contra unora cu bac :))

apropo voi restu care mai sunteti pe langa neamtu care de el stiu ca sta pe banii parintilor si primeste odata la sfarsitu saptamnii borcane cu zacusca de la maicasa ca nu are ce manca si alte chestii trimise pachet de acasa .. voi nu vedeti ca aici in RO aia cu bac ajung sa lucreze paralel cu aia ce au 4 clase ? iar in cazuri mai frumoase unu cu 8 clase are salar mai mare ca unu ce a terminat 1-2 facultati .. tik tok pe la noi trebuie sa sti sa te descurci in RL fara sa mergi la faculta unde oricum nu inveti nimic doar mergi sa platesti examene .. asa vorbiti de parca voi ati sti cine o pus coada la pruna :D ... inteligentelor

cum ma sa nu iei bacul?:)) asta e mai penal decat cel mai penal post a lui MariukPary !
 
Sus