Viitorul L 5

DeletedUser38312

niciodata nu m-am obosit sa scriu corect pe triburile fie extern sau intern asa ca daca mai gasesti greseli viitoare degeaba le scoti in evidenta:D:D:D
 

DeletedUser

desigur :)

asa zic toti cei care au dificultati de intelegere si utilizare a limbii materne :D
 

DeletedUser

de unde stii ca limba romana este limba lui materna?

delo , delo bahtalo!
 

DeletedUser

desigur :)

asa zic toti cei care au dificultati de intelegere si utilizare a limbii materne :D

dupa cum o da`ti in limbi materne si ortografii...va fac portretul fizic fara doar si poate....ori cu par lung :D disperati din aia...ori cu ochelari gen herry potter
 

DeletedUser18437

Care vor fi noile aliante .........:eek:!?????

pe l5 reducerea talerilor trebuiesc sa fie mai multi nobili nu aliante noi :)) din total 700jucatori mai joaca 15-20 deci jucatorul de pe primul loc va avea cel putin 60mil pct cand se va incheia lumea (are timp sa innobileze ca toti sunt inactivi)
 

DeletedUser38312

ce aliante..ce jucatori? fiecare pt el..asta e tactica in magic:D:D
 

DeletedUser

ce aliante..ce jucatori? fiecare pt el..asta e tactica in magic:D:D

daca asa este la voi ...nu generaliza ,dar bine :rolleyes::rolleyes::rolleyes:la voi 3 oameni pe proxi :eek::eek: .oricum ... ce conteaza !:cool:

sau poate.....dar lasa !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

15 joaca numai in Live :p:))

hai sa le numaram ... joci tu,cocote,dodi9,ccaspic,cameleon.
cu greu,am adunat 5 jucatori ... 5,dupa ce am verificat de 3ori statisticile jucatorilor.
lasa-ma cu povestile tale omule ca nu joc triburi de 2 saptamani...
 

DeletedUser25671

hai sa le numaram ... joci tu,cocote,dodi9,ccaspic,cameleon.
cu greu,am adunat 5 jucatori ... 5,dupa ce am verificat de 3ori statisticile jucatorilor.
lasa-ma cu povestile tale omule ca nu joc triburi de 2 saptamani...

te rog nu te contrazice in termenii si aspecte pe care nu le cunosti ;)...ca s-a intrat in mod "hibernare" in Live se datoreaza diplomatiei tribului dar nu stii niciodata cand in cadrul unui razboi se mobilizeaza mult mai multi ;)
 

DeletedUser18437

mai sunt ...dar trebuie sa-i si vezi !:))))

nup,nu sunt :)) vad ff bine.

te rog nu te contrazice in termenii si aspecte pe care nu le cunosti ;)...ca s-a intrat in mod "hibernare" in Live se datoreaza diplomatiei tribului dar nu stii niciodata cand in cadrul unui razboi se mobilizeaza mult mai multi ;)

asa ceva nu exista ... dupa ce un trib este blocat din cauza diplomatiei si membri intra in "hibernare" dupaia niciodata nu se mai ridica acel trib si niciodata nu revin jucatorii :))
 

DeletedUser25671

Bun si atunci tribul Wanted cum a reusit sa iasa din stagiul de "hibernare" dupa ce la sfarsitul razboiului lor cu crazy planurile lor expansioniste erau blocate de catre diplomatie,ca sa numai spun ca si dupa declansarea razboiului cu magic au realizat numeroase cuceriri in circumstantele in care razboiul era prevazut de luni bune...??? Tot legat de acest aspect "relansarea unui trib" nu depinde totdeauna de revenirea jucatorilor,pot foarte multi sa nu revina insa in locul lor sa fie montati alti playeri care sa duca sau nu la bun sfarsit planul de eliminare a inamicului....
 
Ultima editare de un moderator:
Sus