WHAT?? vs mod

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: What??
Parte 2:
Triburi: MoD, AF

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,642
Tabăra 2: 8,661
Diferență: 4,019

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 252
Tabăra 2: 143
Diferență: 109

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,698,896
Tabăra 2: 59,309,970
Diferență: 33,611,074

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,148,358
Tabăra 2: 1,290,861
Diferență: 857,497

chart


:D mod adopta aceeasi tactica ca fostul spor...daca pierde jucatorul sate il inobilam intern gen f l o r i n ...acum Geoass21 cred ca ar trebui sa se cheme spor nu mod.. modul care il stiu eu nu umbla cu "marlanii" de astea sa dea bine in statistici:)


Razbelul intre cele 2 triburi a inceput in luna septembrie , deci cred ca ar trebui sa punem aceasta statistica:

Parte 1:
Triburi: MoD
Parte 2:
Triburi: What??

Timeframe: 01/09/2011 00:00:00la27/09/2011 21:55:14

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,514
Tabăra 2: 1,389
Diferență: 1,125

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 97
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 19,731,903
Tabăra 2: 6,841,469
Diferență: 12,890,434

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 947,008
Tabăra 2: 907,531
Diferență: 39,477

chart



oricum felicitarile mele
 

DeletedUser

=)))mdaaa
si academia unde e?sau aia nu se pune?este buna numai de bagat jucatori din mod acolo cand incep sa piarda sate?
si sa nu uitam cum a fost declarat razboiul asta si cate sate aveati pe minus inainte de a fi declarat


Parte 1:
Triburi: What??, Who??, P-v
Parte 2:
Triburi: MoD, AF

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 289
Tabăra 2: 153
Diferență: 136

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,459,217
Tabăra 2: 1,380,961
Diferență: 1,078,256

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: MoD
Parte 2:
Triburi: What??

Timeframe: 03/09/2011 18:00:00la08/10/2011 13:32:13

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,881
Tabăra 2: 1,837
Diferență: 1,044

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 91
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 22,339,702
Tabăra 2: 9,067,334
Diferență: 13,272,368

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 938,279
Tabăra 2: 825,339
Diferență: 112,940

chart



Dupa 1 luna si putin in razbelul direct cam asta e treaba.
 

DeletedUser39940

nu stiu de ce dar presimt ca va urma o furtuna in razbelul ala;))
 

DeletedUser19081

crezi tu ca o sa fie mai rau decat o luati voi ?? :)) ... apropos .. sa ne dai si noua niste nobili ... imprumut .. ca voi aveti si o sa aveti (mai) multi ...
 

DeletedUser

profule va credeti buni???;)deci noi avem razboaie cu 4 triburi mari dintre care primu si al 3 loc.....voi aveti un singur razboi si aveti si partea de vest asigurata ca e la margine..va mai si conducem..si tot buni va credeti???
 

DeletedUser19081

Te credeam baiat care ai cat de cat idee despre joc ... Uiti ca in statistica aia cu razboiul nu sunt trecute decat satele pe care le-am /le-ati luat dupa ce s-a declarat razboiul . Uiti de inca vreo 100 si ceva de sate pe care le aveam luate inainte de a se declara , si eram neutrii ? Sau alea nu trebuie bagate la calcul ca NU VREI TU ??
 

DeletedUser

profule va credeti buni???;)deci noi avem razboaie cu 4 triburi mari dintre care primu si al 3 loc.....voi aveti un singur razboi si aveti si partea de vest asigurata ca e la margine..va mai si conducem..si tot buni va credeti???

voi ati dorit aceste razboaie asa ca nu vad ce tot va plangeti ca niste fetite pe aici , pierdeti si gata , asteptati L27

Te credeam baiat care ai cat de cat idee despre joc ... Uiti ca in statistica aia cu razboiul nu sunt trecute decat satele pe care le-am /le-ati luat dupa ce s-a declarat razboiul . Uiti de inca vreo 100 si ceva de sate pe care le aveam luate inainte de a se declara , si eram neutrii ? Sau alea nu trebuie bagate la calcul ca NU VREI TU ??

vezi ca mai sunt cateva zeci/sute de sate luate de la jucator care au fost concediati ca erau pe minus ...
 

DeletedUser19081

vezi ca mai sunt cateva zeci/sute de sate luate de la jucator care au fost concediati ca erau pe minus ...
- BINE punctat .. Un coleg de al nostru a pierdut 30 de sate intr-o zii . Daca aveam politica lor -acum era dat de mult afara din trib :)) .Uite ca baiatu' a avut o problema atunci nu a putut intra pe cont , dar acum ajuta in continuare tribul . Sa nu vorbim de statistica cu argesforum.ro ca aia nu sunt academia voastra :)) nu e asa ??
 

DeletedUser

- BINE punctat .. Un coleg de al nostru a pierdut 30 de sate intr-o zii . Daca aveam politica lor -acum era dat de mult afara din trib :)) .Uite ca baiatu' a avut o problema atunci nu a putut intra pe cont , dar acum ajuta in continuare tribul . Sa nu vorbim de statistica cu argesforum.ro ca aia nu sunt academia voastra :)) nu e asa ??

ei nu fac diferenta intre o prietenie si niste sate ... joaca doar sa fie acolo in top si ei ca in rest ii doare fix in cot de ce se intampla cu colegii lor care nu fac parte din grupul ala sexxy format de la inceput .. asta sa vazut si pe zona noastra cu cei care au fugit de la noi la ei .. cand au inceput sa piarda sate au fost concediati rand pe rand .... deci MOD ii un trib de.. defapt nu il mai pot numi trib .. rectific MOD este un CENTRU pentru jucatorii care joaca SOLO , nimic mai mult ..
 

DeletedUser19081

:) lasa ca de 3 zile am cam pus-o .. :((
S-a format un nou trib ... TDN ...ne-au rupt astia in 2 :(((
51-7 :)) Alea sunt numai recuperari pe sate de ale lor .. Pana diseara o sa fie o diferenta mai mare de 50 de sate intre cele 2 triburi .. Sa vina Comunistu sa ne explice cum sta treaba cu jocul asta .. cum a organizat el atacuri pe noi si s-au luat sate .... :)))
Partea proasta e ca oamenii nu mai au aparare pe nici un sat ... decat ce se recruteaza 150 de lancii 23 de grei si 6 catapulte :))))
 

DeletedUser

:) lasa ca de 3 zile am cam pus-o .. :((
S-a format un nou trib ... TDN ...ne-au rupt astia in 2 :(((
51-7 :)) Alea sunt numai recuperari pe sate de ale lor .. Pana diseara o sa fie o diferenta mai mare de 50 de sate intre cele 2 triburi .. Sa vina Comunistu sa ne explice cum sta treaba cu jocul asta .. cum a organizat el atacuri pe noi si s-au luat sate .... :)))
Partea proasta e ca oamenii nu mai au aparare pe nici un sat ... decat ce se recruteaza 150 de lancii 23 de grei si 6 catapulte :))))

efectul de turma nu cred ca poate fi explicat :))) zic si eu atunci cand vezi cateva sate dusmane langa trebuie sa fugi in tribul respectiv, doar nu ai stat degeaba 5 luni de zile pe joc sa nobilezi 20 sate, hai ca poate mai merge 2-3 luni si mai iei cativa barbari :)
 
Sus