Razboi -T.Y- vs T-J

  • Autor subiect DeletedUser22863
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22479

Zambesc "viata e lunga" dar de te calca o masina ??? Chiar atat de lunga v-a mai fii?
 

DeletedUser

Zambesc "viata e lunga" dar de te calca o masina ??? Chiar atat de lunga v-a mai fii?

la fel iti poate cadea si lustra in cap , ce faci , nu mai iesi din casa sa nu te calce masina ori arunci lustra sau aplica ce-o fi ?
 

DeletedUser

daca va adun impreuna iq ul, cred ca fac suta. wtf is wrong is you ppl?
 

DeletedUser

ce castigati daca va rezumati doar la a va jigni in legatura cu inteligenta? parerea mea este ca nu au ce sa caute astfel de replici cu apropos-uri cum am vazut mai sus, oricine poate gresi in graba cand vrea sa redacteze un text.
TY, tot nu sunteti convinisi ca luati bataita? sau este tot o startegie ca sa cedati sate si sa ne asteptati mai in mijlocul tribului, acum ca demisioneaza pe capete sefii si oamenii de la voi, granita este praf, ce urmeaza oare? :D fuga in grup la aliati?
draga zambesc, daca mai intri pe aici vreau sa citesti asta: este 1-1 si pot sa zic ca nu ai avut puterea sa lupti pana la capat pentru tribul tau, bafta pe alte lumi. good bye! mi-a facut placere sa ma razboiesc cu tine, stiu ca tu erai pe cont la lordalexinho.
 

DeletedUser

nu cred ca de la mine astepti raspunsul la intrebarea de mai sus . cel putin eu n-am postat ca sa fac misto de zee
cat despre zambesc ( pentru ca nu stiu cand va mai aparea pe aici ) iti raspund eu si tot cu o intrebare : de ce sa lupte el sa repare ce au stricat alti 'viteji' care s-au lasat aici de ceva timp si carora le merge bine pe alte lumi ? vad ca deja s-a aflat la voi ca a dat delete si ma bucura nespus asta daca e de unde cred eu dar nu din vina voastra a dat ci a colegilor lui . zambesc chiar vroia sa joace pana la capat . insa vor mai da si altii delete curand , mult mai multi decat isi inchipuie cineva care joaca pe lumea asta .
 

DeletedUser

nu cred ca de la mine astepti raspunsul la intrebarea de mai sus . cel putin eu n-am postat ca sa fac misto de zee
cat despre zambesc ( pentru ca nu stiu cand va mai aparea pe aici ) iti raspund eu si tot cu o intrebare : de ce sa lupte el sa repare ce au stricat alti 'viteji' care s-au lasat aici de ceva timp si carora le merge bine pe alte lumi ? vad ca deja s-a aflat la voi ca a dat delete si ma bucura nespus asta daca e de unde cred eu dar nu din vina voastra a dat ci a colegilor lui . zambesc chiar vroia sa joace pana la capat . insa vor mai da si altii delete curand , mult mai multi decat isi inchipuie cineva care joaca pe lumea asta .


imi pare foarte rau de asta, sincer nu ne bucura ca ramanem fara parteneri de joaca pe lumea asta, credeam ca va fi mult mai greu in acest razboi si sincer, ar fi fost pentru noi testul suprem stiind ca TY se vroia un trib cu pretentii, cat despre alegerea lui zambesc... este un fost conducator in TY, deci nu-i o scuza ca a preferat sa paraseasca barca, in loc sa ii pregateasca pe cei mai putin experimentati in ale jocului, lucru care este normal sa faca parte din atributiile unui conducator.
 

DeletedUser

luci totusi e de admirat ca a luptat cu vitejie si ca are cuRajul sa renunte la munca lui pe lumea asta de aproape un an si ceva , si ca iese cu fruntea sus de pe acest joc... din partea mea e bine mai scapam de unul activ.. trecem mai usor prin ei....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus