WHAT?? vs mod

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser

ei nu fac diferenta intre o prietenie si niste sate ... joaca doar sa fie acolo in top si ei ca in rest ii doare fix in cot de ce se intampla cu colegii lor care nu fac parte din grupul ala sexxy format de la inceput .. asta sa vazut si pe zona noastra cu cei care au fugit de la noi la ei .. cand au inceput sa piarda sate au fost concediati rand pe rand .... deci MOD ii un trib de.. defapt nu il mai pot numi trib .. rectific MOD este un CENTRU pentru jucatorii care joaca SOLO , nimic mai mult ..

Cred ca v-ati cam batut intre voi intr-un fel:D
 

DeletedUser19081

profule va credeti buni???deci noi avem razboaie cu 4 triburi mari dintre care primu si al 3 loc.....voi aveti un singur razboi si aveti si partea de vest asigurata ca e la margine..va mai si conducem..si tot buni va credeti???
Cand ma uit la situatia actuala a vostra de pe harta e mult mai buna decat momentul in care eu am preluat conducerea DIABLO pe l7 . Eram un trib de locul 5 , eram inconjurati de dusmani - voi macar aveti pna cu faq ... SI CAM ACEEASI POZITIE O AVEAM PE HARTA , ca majoritatea am inceput in k44 ... ASA CA NU TE MAI PLANGE ...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Dar nu se plange nimeni. Daca aveti o statistica favorabila asta nu inseamna ca ati castigat razboiul...mare branza :D:D
 

DeletedUser

Cand ma uit la situatia actuala a vostra de pe harta e mult mai buna decat momentul in care eu am preluat conducerea DIABLO pe l7 . Eram un trib de locul 5 , eram inconjurati de dusmani - voi macar aveti pna cu faq ... SI CAM ACEEASI POZITIE O AVEAM PE HARTA , ca majoritatea am inceput in k44 ... ASA CA NU TE MAI PLANGE ...

Pai zi frate asa!
Daca spuneai asa de la inceput ne retrageam:D
 

DeletedUser19081

tracis
Senior Member

tracis's Avatar

Adaugă data: 23.04.2009
Locaţie: Bucale

Necitit #124 Ieri, 13:11:06 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
Quote:
Text original profucv Vezi discuţiile
Cand ma uit la situatia actuala a vostra de pe harta e mult mai buna decat momentul in care eu am preluat conducerea DIABLO pe l7 . Eram un trib de locul 5 , eram inconjurati de dusmani - voi macar aveti pna cu faq ... SI CAM ACEEASI POZITIE O AVEAM PE HARTA , ca majoritatea am inceput in k44 ... ASA CA NU TE MAI PLANGE ...
Pai zi frate asa!
Daca spuneai asa de la inceput ne retrageam

CE nu intelegi tu .. si imi pare rau de tine e faptul ca NOI AM CASTIGAT LUMEA inainte de a se termina l3 .. numai "niste prieteni" nu au acceptat situatia ...
daca tie ti se pare normal ca un trib sa aiba 260 000 de sate si primul inamic 1300 ... MIE NU MI SE PARE !!!! ..
marele trib .. scitii cand au incheiat lumea nu aveau nici macar 50% din harta ... noi pe l7 avem 83% + aliati + ACADEMIE ajungem undeva la 96% .. faceti voi mod asta .. si ma INCHIn .... dar tare imi e ca o sa castig alaturi de gasca mea si lumea asta .. si cand voi aveam 70% iar dau stergere ..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai daca dai stergere la fel ca pe 7 nu te poti numi castigator al lumii hahahaha :))

A doua chestie ar fi sa iti urez succes inca 3 ani de acum incolo sa stai sa o inchizi si pe asta :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
castigator "moral" ma :)) macar ..

vezi tu cand se trage linie acolo la statistica finala a lumii nu o sa apara castigatorul moral ...chiar ma uitam zilele astea prin topuri si am ramas uimit din cauza faptului ca pe multi din top nici macar nu ii stiu , n-am auzit niciodata de ei :))

eu nu stiu cum te simti tu sa pierzi 3-4 ani pe jocul asta si apoi sa vina niste bambilici care au intrat acum 1 an pe lume si sa isi asume meritele :))
 

DeletedUser

Se simte acum la fel de rau ca atunci cand a patit-o craiova :). Sa moara masa de treaba pai daca asta isi da stergere iti dai seama gaby ca eu inca sunt pe harta pe 7 si l-am facut :))))))))))).
Profule mor de oftica ca nu am citatul care i l-ai dat lu open mind cand a sters TSL-ul. " Invinsi nu au cerinte, ei trebuie sa taca. Asa ca open pune niste muzica simfonica si taci." cred ca ti se aplica.

Mi-a placut atunci cand l-am auzit de aia l-am si tinut minte.
Oricum daca vrei pot sa iti dau o predictie data pe forumul tribului unde activez acum. Aia nu vor sa ma creada cand spun intre cine se va juca finala la lumea 24, dar eu sunt mama omida :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ma lup, si eu m-am ofticat ca am uitat sa imi inregistrez iar contul, acum nu mai pot :))

tu deja vorbesti de finale aici pe 24? eu zic ca suntem departe de asa ceva :D
 

DeletedUser

pe 24 nu o sa aveti norocu sa dea un trib intreg stergere...cum a facut TSL..si dupa aceea sa se mai lase si alti jucatori ,cum au facut multi din hk,ca nu mai au cu cine lupta decat barbare....daca TSL nu dadea stergere ..lumea 7 nu era incheiata in acest mom...
 

DeletedUser

daca HK si TSL se uneau la momentul potrivit cum am dorit unii dar nu a vrut cretu era DIABLO castigatorul lumii pe dracu.

FINALA - PICI vs What? mai ales ca playerii diablo isi sterg conturile pe lumea 7 :)))


Sincer la cat de albastra sa facut harta la harti avansate (recte PICI F. ) cred ca daca MOD, TLS What si Faq nu incep sa se gandeasca bine la ce au de facut in continuare o sa ajunga fie in familie fie la margine :)
Voi va luptati intre voi si intre timp aia fie au innobilat fie si-au atasat 66% din harta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

are familie a lor e facuta pe interes , cand o sa dea de greu eu stiu cat de uniti o sa fie , si asta e cel mai important
 

DeletedUser

Degetica:)) eu de bine de rau pe contul meu am inceput pe al meu termin si deocamdata ma descurc bine si in atac si in aparare , pe cand tu esti varza la aparare , asta pe langa fatul ca nu esti in stare sa tii de un cont si cand dai de greu il abandonezi.
 

DeletedUser

Admineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... ce-ai cu viata mea ? Lasa posturile intacte !
 

DeletedUser35749

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
2.3. Discuţiile care au loc doar între doi jucători trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum. Nu citaţi excesiv din posturile anterioare. Citaţi doar părţile esenţiale astfel încât posturile să nu fie prea lungi.


Daca sunt bun cu voi nu inseamna ca trebuie sa profitati de chestia asta...aveti macar bunul simt si incetati sa va mai jigniti dupa ce va sterg postarile.
 

DeletedUser17004

Viziune asupra hartii, aici erai ? "Du-ti, ba... si te culca"
Ti-e frica, nu? Stiu ca ti-e frica. Pentru ca ai uitat o chestie destul de importanta in diplomatia de pe triburi. Ma rog, o sa te izbesti de ea mai incolo.


Bre MoD si bre What?, ia lasati voi atata razboi si analizati harta ;)

Spr.
 
Sus