razboi -osp- vs Mânuţa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

buna ziua dragi jucatori....in urma celor intamplate am decis sa va declaram razboi...nu vreau sa o lungesc prea mult cu vorbele...va doresc succes si sper intr-o confruntare cat mai corecta

cu stima si respect
tribul -osp-



bafta celor din manuta:).....personal nu cred ca vom rezista la nivelul actual de implicare.....plus ca ne bateti si cu experienta(si timpul petrecut pe joc) pe unii dintre noi....:p
 

DeletedUser

nucleele implicate in razboi sunt cam de dimensiuni egale(din punct de vedere al numarului de sate), deci va fi de lucru pentru ambele parti.

Bafta multa OSP, si asteptam nopti nedormite de ambele parti :)
 

DeletedUser

buna ziua dragi jucatori....in urma celor intamplate am decis sa va declaram razboi...nu vreau sa o lungesc prea mult cu vorbele...va doresc succes si sper intr-o confruntare cat mai corecta

cu stima si respect
tribul -osp-



bafta celor din manuta:).....personal nu cred ca vom rezista la nivelul actual de implicare.....plus ca ne bateti si cu experienta(si timpul petrecut pe joc) pe unii dintre noi....:p


Succes celor din Manuta in acest razboi .

P.S: Dar Quit ului nu declarati razboi inca ?
 

DeletedUser

vor venii si ei presupun:)

ps:aceasta decizie nu a fost influentata de skalp dupa cum cred altii....sunt sigur ca nici ei nu se asteptau sa le declaram razboi asa de devreme
 

DeletedUser

Pai nu ati intrat in razboi alaturi de Skalp ?
Oricum decizia este cea inteleapta si astept sa fie un razboi pe masura asteptarilor

Manuta + Quit vs. M.E. + -OsP- + Skalp .
 

DeletedUser

nici nu a inceput bine razboiul, si ne apropiem de 1 mil. aparatori :)
frumoasa incercare acolo, in sud, dar e tare ca o nuca nucleul ala :)
 

DeletedUser

tocati multe trupe acolo:)......ne punem mai greu noi in miscare dar pana la urma reusim sa facem treaba buna.......ia spune voi cand ne atacati?:D
 

DeletedUser

Te inseli, ar trebui sa te mai informezi, la multe fuluri satele is goale apar trupe doar la nobili. Or sa pice pana la urma, da ar trebui sa va dea de gandit, daca dureaza atatea zile sa luati sate din jumatatea voastra si care nu au sprijin masiv ce o sa faceti cand veti ataca in granita?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o scoatem noi la capat..nu ma insel:)....am vazut raporturi cu pierderi inutile din partea voastra:)...oricum nu cred ca aveti dc sa va ingrijorati...presupun ca quit va alimenteaza bine:p
 

DeletedUser

Interesant cum poti tu sa ma contrazici pe mine care sunt acolo:) Cand mai arunci informatii eronate fi mai atent cu cine vorbesti..Esti intr=o eroare totala..chestia cu alimentatul e ca aia cu pierderile inutile. Mie imi place sa discut cu oameni care nu se abereaza si nu aduc informatii false. Sper sa iti revii putin:)
 

DeletedUser35298

Lasa cata sa vorbeasca ei cat de mult vor,pacat ca nu is si eu pe acolo spre margine ca at chiar ne jucam :p,doar un mic avantaj au ei atata
 

DeletedUser

pai in zona aia suntem 2 persoane..sau vorbim de zone diferite..si evident ca stiu toate rapoartele, e un joc de echipa nu uita
Si daca o sa te uiti cu atentie la inamicii facuti ca aparatori acolo vei observa ca sunt putini comparativ cu atacurile care s-au dat. Daca faceam pierderi inutile erau out satele alea de acolo de mult. Au importanta lor satele alea de acolo, insa nu is atat de importante incat sa se piarda foarte multa aparare in zona aia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35298

:)))) mai nu am precizat cu manuta cui :D,scz aici e topic de razboi nu povestiri de noapte :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus