Mesaje amuzante l21

  • Autor subiect DeletedUser35286
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24374

uofffff
backtime la 1.700
atac rupt cazarma jos,zid jos,feram un nivel
da cred ca aseara am facut cunostinta :D
 

DeletedUser

:cool:

Deci tu esti spiritualu ?

Sper sa ramanem la cunostinta si sa nu descoperim impreuna placerile intimitatii :D:eek:
 

DeletedUser

Va rog sa reveniti la subiectul topicului.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 

DeletedUser

---2.1.1. Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru întregul conţinut al mesajului său. În cazul citării mesajelor care încalcă regulamentul, veţi fi sancţionaţi în concordanţă cu gravitatea abaterii săvârşite.


---2.1.3 Este interzisă folosirea acestui forum pentru a face publicitate unui site sau a oricărei alte activităţi comerciale care nu este administrată/agreata de Innogames.
Utilizatorii sunt responsabili pentru link-urile pe care le postează (atât în mesaje cât şi în semnături), acestea nu trebuie să conţină materiale sau mesaje care încalcă prezentul regulament.


A fost tare asta :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PDB - oktavian102 în data de 24.10.2011 la ora 22:03
Citat
killthemf: uite asa io trag lu ma-t*
killthemf: http://i46.tinypic.com/117tqub.jpg
Diriga: ceeeeeeeeeee???????
killthemf: au sa-mi ba*g ...
Diriga: ce inseamna aia ?
killthemf: doamna scuze n-am vrut sa va arat dumneavoastra
Diriga: 1 ai la purtare , 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
killthemf: scuze doamna , asa se intampla pe mess , vroiam sa ii arat lu marius cum sta treaba intre mine si maicasa
Diriga: ok o sun eu acum sa ii spun !!!!!
killthemf: datimi si mie numaru ei
Diriga: nesimtitule !!!
killthemf: :D



...................))))))))
 

DeletedUser

tif234 în data de 24.10. la ora 23:33
Buna seara si bine v-am regasit.
Am fost convins de 6bika sa nu renunt . Din pacate unul din colegii nostrii care mi-a stat sitter mi-a trimis toate trupele la peste 90 de ore.
Si , cum era de asteptat au inceput atacurile. Sunt legat de maini si de picioare . Fara ajutorul vostru voi pierde multe sate si mai in interiorul tribului .
Ma puteti ajuta cu ce aveti , stiu ca este greu , dar trebuie sa-i multumesc lui laurentiu pt sprijinul la 90 de oren trimis.
Astept raspunsul vostru
Sorin

:)))
 

DeletedUser26763

mah sorine de nu am fost eu baiat corect...cat timp am stat sitter la tine am si luat sate de la astia si eu nici macar nu ti-am trimis trupele la xxxx ore si ti-am si blindat niste sate la atacuri ce sa faci astia nu au respect...
 

DeletedUser33394

mah sorine de nu am fost eu baiat corect...cat timp am stat sitter la tine am si luat sate de la astia si eu nici macar nu ti-am trimis trupele la xxxx ore si ti-am si blindat niste sate la atacuri ce sa faci astia nu au respect...

acest sitter nu a fost un jucator din PDB ci Lcc a fost sitter si a trimis trupele make..! Inteles:D?
 

DeletedUser26763

taci octave ca ai tai sunt de vina pt asta =)) halal inteligenta pe voi ii trimiteti trupele la 90 de ore si pe urma il chemati in trib =)))
 

DeletedUser

eu nu stiu dastea =))) pe mine nu m-a interesat tif ca era prea mare nebunie acolo...

dar cine esti tu ca eu nu iti stiu numele pe joc:)
 

DeletedUser26763

lcc92 mie numele dar de ce vrei sa ma ataci?:( te rog eu nu ca dau delete...:(...prietenul meu cu ODA cat fac eu in 2 saptamani :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33394

taci octave ca ai tai sunt de vina pt asta =)) halal inteligenta pe voi ii trimiteti trupele la 90 de ore si pe urma il chemati in trib =)))

haha lcc,te dai rotund pe extern:)) cand tu ai trimis trupele la x ore si acum ne spui noua de inteligenta hai ma sa fim seriosii..!
 

DeletedUser26763

esti muci mah macar sa se uite la comenzi si sa vada exact cine a dat ati dai voi mah :))) ca va era frica ca o sa imi dea iara sitter si erati prea incopetenti sa luati vreun sat :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus