Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser14300

si mie imi e simpatic Danger...mai ales pt ca a scos magicul din minti:D:D:D
tre sa fie un pusti tare istet de a reusit sa faca atatea valuri:))))
tine-o tot asa!
 

DeletedUser4978

si mie imi e simpatic Danger...mai ales pt ca a scos magicul din minti:D:D:D
tre sa fie un pusti tare istet de a reusit sa faca atatea valuri:))))
tine-o tot asa!

Trimite-i invitatie si ia-l la tine in trib:) Va potriviti la istetime;) Diferenta dintre voi este doar de varsta;)
 

DeletedUser

oke frate.
DAca tu esti mai mare decat mine ce lecti bune dai tu.
FA ce vrei si mult norok miheu.
 

DeletedUser

Si rugayah vezi tu eu nu am vrut sa *** nici un rau magiului dar daca asa au crezi asta e.
si nu am vrut sa te ajut pe tine sau tribul tau.
ca veti pieri cu toti si tot tribul acela,ca si wanted:D
Hai magik la putere:D
 

DeletedUser14300

Eu am auzit ca 15 ani aia de care spui, ar fi pe un picior;)
n-am spus ca am 15 ci ca arat de 15...data viitoare i-ati un traducator ca eu percep taxe;)

danger...:))))..imi esti din ce in ce mai simpatic:D:D:D si ca sa fiu ontopic...


micutit a spus:
nu cred ca are mai mult de 35.000 din fiecare + multi spioni.nu poti ataca singur.trebuie mai multi si macar 15 fuluri pe sat de inceput.altfel plimba trupele si dati degeaba.daca nu se strang astea nu dati.
spionati intai si apoi vedeti ce este de facut.dezavantajul este ca o puneti in garda procedand asa

de fapt spionii sunt singurele trupe pe care nu le agreez...n-am nici cate 10 pe sate:))) iar daca am, sunt sprijin trimis de "prieteni si dusmani" ca sa ii citez pe colegii din sla:D:D:D

geldar a spus:
deja am dat drumul la vreo 100 de atacuri....
geldar a spus:
esti sigur ca nu te-a ajutat nimeni?...nu a dat altul clik pe mouse pt tine? pfff...in cazul asta tre sa iti asumi singur rusinea...
sa iti rogi colegii sa iti dea sfaturi de cum sa joci nu pe cine sa ataci! ti-ar fi mult mai utile:D:D:D


razvvvan a spus:
vezi ca daca mai e acea Ruga e o jucatoare foarte buna asa ca o parere a mea este sa mai cauti pe cineva si sa o ataci ca singur va fi greu de tine...
:">

constantinmarius a spus:
eu nu inteleg un lucru! parca luptam impotriva celor din wanted....
;););)
geldar a spus:
daca verifici diplomatia o sa vezi ca tribul are 2 razboaie....
constantinmarius a spus:
nu incerca sa deviezi subiectul! te crezi asa viteaz de te pui singur cu ruga? ok,sa nu te vad ca ceri sprijin,ai putea ataca si tu jucatori mai mici din wanted unde noi avem moral scazut! si ei participa la razboi cu defence sprijinindu-l pe aliat.
constantinmarius a spus:
subscriu ce a scris [player]razvvvan[/player]
ruga poate sa mai astepte,si eu am ceva impotriva ei,m-a atacat cand nu aveam nici o diplomatie cu lod,dar toate la timpul lor...
:p:p:p
geldar a spus:
mi-a luat ceva timp sa ajung langa Ruga... am zis sa incerc intai aici,...
constantinmarius a spus:
NU ITI SPUN CU RAUTATE,departe gandul,tu incerci marea cu degetul... e treaba ta!
geldar a spus:
pana ajung la WANTED se poate termina razboiul....
asta-i tare...dar nu comentez:D
apiaregina a spus:
colegul iti dau eu o tinta si daca ai moral bun bagi si tu 10 fulluri
apiaregina a spus:
geldar a spus:
toate satele mele de atac sunt pe RUGAY .... dupa refacere....

si in concluzie...tot pe mine ma iubeste:cool::cool::cool:...asa ca lasati copilul in pace:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

atat spun, toate la timul lor!
nu m-am bagat pana acum in discutii,dar nici nu imi place sa ma amestecati in razboaiele voastre personale.
De fel eu lupt impotriva contului nu a persoanei din spatele contului.
Sunt persoane pe care am crezut ca le cunosc,m-am inselat,asta e viata, asa devii mai experimentat in viata....din greseli.

Numai bine!
 

DeletedUser14300

Danniell a spus:
dica dica a spus:


cum dica...nu te recunosti?...dupa gabarit ala din mijloc sigur esti tu...si pun pariu ca joci rolul lui aliat:D:D:D
pe megara sigur o interpreteaza pavone, doar ca nu prea imi dau seama care din celelalte 2 actrite, e...ultima data cand am vazut-o era ceva mai supla, dar nu era inca parasita si in stres post-traumatic :D:D:D
iar pe mine sigur am interpreteaza chiar regizorul...danniell:D
iti recomand pe viitor sa incerci bara! dar ai grija unde ti-o infigi...nu vrem sa-ti ranesti vedetismul;)

Lost Angell a spus:
rugzy si megzy? :)))) + Aliat deghizat?
Danniell a spus:
dica dica a spus:
jamaicanu18 a spus:
da stresati mai sunteti de personajele astea 3 :))
Lost Angell a spus:
mai degraba ele de noi :)) aliat azi m-a blocat la mesaje de drag ce ii sunt :))))
de fapt se zice ca cel mai destept cedeaza...
jamaicanu18 a spus:
sunt mult prea bagati in seama ;))
trebuie sa se raportze si ei la ceva...si cum noi suntem universul lor...aspira:D:D:D
 

DeletedUser

cum dica...nu te recunosti?...dupa gabarit ala din mijloc sigur esti tu...si pun pariu ca joci rolul lui aliat:D:D:D
pe megara sigur o interpreteaza pavone, doar ca nu prea imi dau seama care din celelalte 2 actrite, e...ultima data cand am vazut-o era ceva mai supla, dar nu era inca parasita si in stres post-traumatic :D:D:D
iar pe mine sigur am interpreteaza chiar regizorul...danniell:D
iti recomand pe viitor sa incerci bara! dar ai grija unde ti-o infigi...nu vrem sa-ti ranesti vedetismul;)






de fapt se zice ca cel mai destept cedeaza...

trebuie sa se raportze si ei la ceva...si cum noi suntem universul lor...aspira:D:D:D

daca era asa cum sustii:D ,era bine :)...am inteles ca "vezi" forum-ul nostru,dar asa sa o tii mereu:eek::eek: .....parca te face si mai penibila !;););)
 

DeletedUser

Rugayah cati ani ai?
Si parca bagi la toti raca:(
Dar pana vei disparea de pe harta:)))
 

DeletedUser

Lost Angell a spus:
Tin sa multumesc pe aceasta cale jucatorilor din seria PLAYERI FOARTE BUNI SUSTIN MAGIC-ul..... si anume :

locul III - [player]ZaMaster[/player] pentru meritul de a declara razboi...

locul II - [player]necromana[/player], pentru deosebite merite de a scapa de sate de atac trimitand cu drag in sate blindate in toiul noptii si care mai indeamna si alti colegi ([player]schumi..[/player]) sa faca la fel :)))))

si pe locul I - distinsul [player]Moros[/player] care sprijina cu sete satele luate de Magic de la el, sate pe care necromana si schumi.. si-au rupt atacul toata noaptea si toata dimineata :))))) ...



siii , pentru informatiile astea poate ajung sa fiu dat afara din trib :)))))
 

DeletedUser14300

Lost Angell a spus:
:))))))))))))) VA INVIT PE FORUMUL EXTERN UNDE PAULBLUELION A FACUT UN ADEVARAT SHOW :))))))))))) LA RAZBOI Magic vs Wanted acolo :))))
pavone a spus:
Lost Angell a spus:
:))))))))))))) VA INVIT PE FORUMUL EXTERN UNDE PAULBLUELION A FACUT UN ADEVARAT SHOW :))))))))))) LA RAZBOI Magic vs Wanted acolo :))))

merci de invitatie lost dar nu mai intru pe extern...oricum, de cate ori o fac imi iau vacanta asa ca nu are sens sa dau o raita pe acolo.
astept sa-mi faci tu rezumatul :)))


hahaha...macar fata, isi cunoaste limitele...sau neputintza:D:D:D

ps: adisk...vezi ce se intampla daca imi duci dorul?... ma iau iar de stapana ta:)))
 

DeletedUser4978

n-am spus ca am 15 ci ca arat de 15...data viitoare i-ati un traducator ca eu percep taxe;)

De traducator nu am nevoie. Inca nu am uitat ce am invatat 12 ani(limba romana) Am inteles foarte bine ce ai spus, iar eu am spus ceea ce tu nu prea ai inteles. Ai spus ca arati de 15 ani, in concluzie pe 2 picioare arati de 30.
Din pacate, m-am inselat. Am vazut o poza de-a ta si pot spune ca esti mult mai batrana de 30 ani;)
 
Sus