Discuţii hărţi avansate RO 26

DeletedUser35377

Covei, asta e stilul meu de joc si asta imi place mie. Joc acest joc ca sa ma relaxez si jucand in modul in care joc ma simt relaxat. Daca restul de jucatori de triburile prefera sa ia sate la mine nu e asa. Daca as vrea probabil ca as putea ajunge si eu la destule puncte, dar la cati jucatori mari(ca puncte) exista pe triburile asta nu ar fi o mare realizare pentru mine cel putin. Faptul ca imi place sa stau pe forum nu vad cu ce te-ar putea deranja pe tine,te-as intelege sa-mi reprosezi daca eram in trib cu tine dar asa...nu vad ce te deranjeaza

inseamna ca nu intelegi conceptul jocului,obiectivul sunt satele,care are mai multe castiga,pt relaxare exista bai termale,spa uri,spike tv etc
 

DeletedUser

pai si cine a zis ca vreau sa castig? eu joc cum ma simt eu bine, si sincer, eu cu 1000 de sate m-as stresa si m-as blestema ca le-am cucerit :)) e un joc, jocurile sunt ca sa te relaxezi (zic eu ) :)
EDIT: imi place sa gandesc, sa ma concentrez, eventual sa stabilesc o diplomatie, sa imi maresc capacitatile de comunicare cat de mult, si asta intr-un mod placut. nu zic ca nu e placu pentru unii sa se uite la profilul lor si sa vada 20 k de sate, dar asa sunt eu, si nu cred ca imi iau ban pe cont pentru asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35377

eu nu inteleg cum te poti relaxa pe un joc,cand obiectivul este Fiecare jucător este stăpânul unui mic sat, pe care îl aduce la faimă şi putere.

n am intalnit pana acum joc relaxant,nici sahul,cartile de joc sau altceva nu sunt relaxante deoarece te provoaca sa gandesti,si te tin in priza.

Nu poti sa joci macao,si doar sa arunci ce carte iti vine in mana,ca sa te relaxezi,sau poti dar ala nu se mai numeste joc de macao.
 

DeletedUser

tre' sa stii sa le imbini :p relaxeaza-te activ :) ps. te rog sa ma contactezi pe privat, aici sau in joc :) ca pana la urma tot eu iau avertisment si nu imi convine.
total off topic: jucam un sah? :)
 

DeletedUser

Cand pierzi mereu e ca "asa ai vrut tu" :eek:

probabil ca mie mi se adreseaza mesajul asta dar te anunt ca eu nu am pierdut nimic :) pana acum nu mi-am pierdut deloc satul pe lumea asta, si nu cred ca se poate lauda cineva ca ''m-a curatat'' desi au fost care au incercat. :) daca as fi pierdut satele acelea si dupa asta as fi scris mesajele alea, atunci ai avea dreptate si as fi un ipocrit. In fine, hai sa continuam daca doriti pe privat:)
ps. Daca as pierde mereu si as fi un invins de ce as continua sa joc?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35377

vezi ca te contrazici singur.

inainte ziceai,ca joci pt a te relaxa,si ca nu te intereseaza daca pierzi :D
 

DeletedUser

pai nu ma deranjeaza, cred ca m-am exprimat gresit. La 1800 de puncte iti dai seama ca nu simt nici o pierdere daca au iar inceput nou :) deci, ca sa fie clar, nu ma deranjeaza ca pierd un sat dar ma deranjeaza cand tribul meu de exemplu pierde un razboi. Joc pentru a ma relaxa, cum am spus, dar asta nu inseamna ca nu imi place sa dau un trenulet sau sa fac un dodge din cand in cand, chestiile astea ma relaxeaza :p oi fi eu mai ciudat :)) cred ca nici acum nu am fost foarte clar dar de acum nu mai raspund aici oricum as fi provocat :)) daca vreti o exprimare corecta si in care sa nu ma grabesc sa scriu atunci ma contactati pe privat :
 

DeletedUser12439

nu. :) chiar m-am uitat ca sa fiu sigur, nu am nici un sprijin in sat. Am avut acum ceva timp cand vroia o colega sa ma mut in zona ei. Dar acum chiar nu am nimic in sat de la al tcineva, in timp ce eu am trimis sprijin.
mersi :d


Moarte de erou (Lemn - nivelul 1)
Prin sprijinirea altor sate, ţi-au murit 1.000 trupe ca nişte mari eroi!

ai 1000 de trupe mari si late pierdute ca sprijin. pe harta tu nnu ajuti cu nimic tribul tau.
 

DeletedUser

model2, nu ca vreau sa te contrazic (la un moment dat am fost colegi de trib pe l25), cu atat mai mult sa-i iau partea pt ca nu-l cunosc pe vladseria, dar poate alea 1000 de trupe sa le aiba cazute in sute de batalii :) poate a sprijinit jucatori care au rupt atacuri bune. oricum poate avea mai mult de 1000, urmatorul prag fiind la 7500.
 

DeletedUser12439

model2, nu ca vreau sa te contrazic (la un moment dat am fost colegi de trib pe l25), cu atat mai mult sa-i iau partea pt ca nu-l cunosc pe vladseria, dar poate alea 1000 de trupe sa le aiba cazute in sute de batalii :) poate a sprijinit jucatori care au rupt atacuri bune. oricum poate avea mai mult de 1000, urmatorul prag fiind la 7500.

da se poate ce zici tu.dar improbabil asta.eu am 35.000 de mii de trupe pierdute si nu am in sute de batali cum zici tu.
 

DeletedUser

toptribes.png


s-au mai schimbat cateva familii de triburi :p
 
Ultima editare de un moderator:
Sus