Mesaje funny

DeletedUser41008

oricum a gandi logic , coerent sau gramatical ... nu e nevoie de asta ! .... pentru revenire a fost postul asta :p .... deci tot inainte :p
 

DeletedUser41008

e chiar funny ce afiseaza speedywar :)

funny , un-funny important e ca suntem aici si ne dam cat de cat interesul pentru un joc destul de corect ... asta din cate se da de inteles daca nu jucam tribal wars sau cred ca gasim alte site-uri dupa parerea mea unde putem juca un joc platit in adevaratul sens ...
 

DeletedUser41008

funny , un-funny important e ca suntem aici si ne dam cat de cat interesul pentru un joc destul de corect ... asta din cate se da de inteles daca nu jucam tribal wars sau cred ca gasim alte site-uri dupa parerea mea unde putem juca un joc platit in adevaratul sens ...

sau mai degraba un joc curat
 

DeletedUser

aici ai dreptate, dar cateodata trebuie sa mai faci si lucruri necurate ca sa poti juca corect si curat. ma intelegi?

4854
 

DeletedUser41008

aici ai dreptate, dar cateodata trebuie sa mai faci si lucruri necurate ca sa poti juca corect si curat. ma intelegi?

4854

eu mi-am dat citare , tu inca o postare ...
de`nteles rima nu moare , tribul nostru ia amploare :p ...


incepatori devin puternici :p .... in fine ... necuratii se gasesc repede daca exista putin creier ... sau daca a-ti absolvit dreptul :p .... ... sa zic asa ... :p ... psihologie ... etc etc ... tovarasul e mult mai mult decat un intelept pentru a posta mesajele scrise de mine ... dupa parerea mea au n intelesuri ... .... ... probabil isi va da seama mai devreme sau mai tarziu :p
 

DeletedUser

speedy in primul rand ca sa fie un joc corect ar trebui sa fie admini corecti. Adica eu daca am jucat cu un admin ii scriu sa ma ajute... sau stai ma ca eu am pile la ala nu-mi da pedeapsa... ca asa iti piere tot cheful de joc cand vezi decizii luate pe baza de prieteni, pile etc....
 

DeletedUser

speedy in primul rand ca sa fie un joc corect ar trebui sa fie admini corecti. Adica eu daca am jucat cu un admin ii scriu sa ma ajute... sau stai ma ca eu am pile la ala nu-mi da pedeapsa... ca asa iti piere tot cheful de joc cand vezi decizii luate pe baza de prieteni, pile etc....

cam astea au distrus in general multe lumi...aici iti dau foarte mare dreptate. dar nu ai ce-i face. o sa vezi destule daca ramai prin zona
 
Sus