Ultimul razboi oare ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18437

daca omul atunci e on!!! nu e chiar obsedat si nici prost ;) si scuzati ca ma bag si eu in seamna, dar acum cu cate atacuri mi-ai dat pe satul ala, m-am gandit sa te salut ;) nu ironic, si nici nu sunt modest...doar salut old friend ;)

de cateva luni bune n-am mai dat manual niciun atac,sort,rename,multitab si dupaia se trimit singuri in timp ce eu imi fac treburile.:)
 

DeletedUser

daca omul atunci e on!!! nu e chiar obsedat si nici prost ;) si scuzati ca ma bag si eu in seamna, dar acum cu cate atacuri mi-ai dat pe satul ala, m-am gandit sa te salut ;) nu ironic, si nici nu sunt modest...doar salut old friend ;)

Jonica, ti-e bine acum ? Esti barosan ? :p
 

DeletedUser

Eu acum demolez fetitze si femei :D
Le cer in casatorie, iar daca ma refuza... atace cat cuprinde :(
 

DeletedUser

greu cu matematica nu? apar cateva probleme .. gen .. sa te culci cu doua necunoscute si sa nu o rezolvi pe nici una... ar fi si ceva de genul sa fii singur si sa te simti in plus... da zic ca prima e mai ok .. daca exersezi mult cine stie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt intr-o dilema... una e minora, 14 ani, iar alta e matura, 30 ani... Ambele sunt topite dupa mine, dar e cam penibil sa stau in pat cu o minora si o matura, nu ? Astept sfat :p
 

DeletedUser38065

barosan =)) da :D :X :X

Coordonate: 708|486
Puncte: 128
Jucător: Johnny Walker.Ro

Coordonate: 707|485
Puncte: 266
Jucător: Johnny Walker.Ro

inainte sa las lumea tot mai reusesc sa fac cate ceva :)

da, brovo tie ;) asta e doar datorita ca m-am grabit eu ;)
 

DeletedUser

Sunt intr-o dilema... una e minora, 14 ani, iar alta e matura, 30 ani... Ambele sunt topite dupa mine, dar e cam penibil sa stau in pat cu o minora si o matura, nu ? Astept sfat :p

aduna-le .. imparte la 2 .. si imagineaza-ti ca o faci cu 2 de 22 ani
varianta 2 .. aer conditionat ... seteaza la temperatura minima .. sa nu mai fie alea topite
 

DeletedUser

aduna-le .. imparte la 2 .. si imagineaza-ti ca o faci cu 2 de 22 ani
varianta 2 .. aer conditionat ... seteaza la temperatura minima .. sa nu mai fie alea topite

Stai tu in aer conditionat pe vremea asta. Si din pacate, a venit si a 3-a. Deci, teoria mea a functionat !
Daca demolezi fumei, ai parte de fumei... faching genius ce sunt.
 

DeletedUser

Sa innebunesc, am dovada vie !

what do you wish ? astăzi la ora 04:59
Sa discutam... stii tu :)
anonim astăzi la ora 04:59
(abia am deschis ochii; dc?)
what do you wish ? astăzi la ora 04:57
Imi dai numarul de telefon ?
anonim astăzi la ora 04:57
Neconditionat!
what do you wish ? în data de 05.11. la ora 21:58
Vrei sa fii sotia mea ?

Nu e frumos sa dau numele persoanei, dar vrea sa-mi fie sotie :(
 

DeletedUser

E doar a mea, ca e si din Bucuresti, la fel si tu... iar cel mai probabil, poti sa-mi faci probleme :D
 

DeletedUser

cel mult te pot scapa de un stres ... cu 3 e mai greu totusi ... incurci un nume .. obiceiuri .. think about it
 

DeletedUser

Hmm... doua deja le-am imprietenit, a 3-a da... ai dreptate, e un pic mai "speciala" sau cel putin asa gandeste ea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus