[M~K] vs. enemies

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14622

"Gangster Ray astăzi la ora 15:18
Tu pana la urma ce faci? Treci alaturi de noi?"

tu esti asta? ca sa stiu cu cine vorbesc
ma rog, se pare ca tu esti..:
1 dulcavlad trebuia instiintat ca s-a facut fuziunea
2 florinel a pus problema fuziunii voastre cu noi si am considerat ca ii pot raspunde deoarece sunt direct implicat
ti se pare japca aici? mie nu.
japca e ceea ce faci tu cand incerci sa recrutezi copii care se lasa intimidati de puncte si trec la voi doar de frica sa nu-si piarda satele. japca a fost ceea ce ai facut tu cand ti s-a atras atentia ca nu recrutezi in directia potrivita iar tu ai continuat sa te bagi in sufletul nostru. mai discutam despre japca sau trecem la "sa mori tu"..?

salut lovekrys,imi pari cunoscut,parca am jucat pe lumea 11 impreuna:)

sunt surprins de aceast mesaj "rece" am avut niste instiintari din partea unor playeri dezamagiti ca MK joaca ptr familia ZEN... acum familia ZEN sa aiba ceva impotriva MK?

poate ne lamuriti si pe noi :)
 

DeletedUser

salut, e posibil sa fi jucat impreuna doar ca pe 11 nu am jucat atat de mult.

MK nu joaca pentru ZEN, putem spune doar ca si-au ales partea corecta a taberei (daca exista o parte "corecta"). Baietii au dovedit ca au creier cand au castigat un razboi cu un trib doar recrutand jucatorii si apoi concediindu-i. Daca "a fi de partea ZEN-ului" in razboiul lor contra unor triburi josnice (nu toate) tu numesti (sau cei care o fac) ca "jucand pentru familia ZEN" atunci.. da, ai (au) dreptate.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: [M~K], [M-K], [M=K]
Parte 2:
Triburi: ~MoS~, ~MoS~A, ~MOS~B, ORG Jr, ORG-A, -H-R-, R.S.R., MILF

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97
Tabăra 2: 33
Diferență: 64

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 408,437
Tabăra 2: 140,225
Diferență: 268,212

chart





ro264.png

Iar faci galagie ma? Nu se poate ,lume noua, pe care tu joci sa n-ai razboi. Bafta mare!! (Eu aka Fitzosul)
 

DeletedUser40739

Gangster Ray baga tata si tribul TSS in ecuatie .. sau conturezi doar ce-i frumos ? ( evident vazut din prisma ta ) ...
 

DeletedUser523

baga-ti tot ce trebuie sa avem o viziune completa asupra situatiei
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus