doar un trib

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Caut 4-5 oameni seriosi care sa intre in partea de S-E a lumii in cursul zilei de maine. Doresc sa formez un trib bazat pe calitate dar cu putini oameni (maxim 20) pentru o comunicare foarte eficienta. Conditii:
-experienta joc 4 luni minim (sau activitate pe zi peste 7-8 ore ca sa compenseze)
-sa aiba spirit de echipa
-sa fie sociabil
-corect pana la capat, daca doreste sa ne despartim la un moment dat sa aiba bunavointa sa isi anunte conditiile.
In trib vom lua deciziile impreuna pe forum, doar cele foarte urgente vor fi luate doar pe conducere. Astept inscrieri aici sau pe privat
 

DeletedUser

nu multumesc, poate doar daca veti da toti inceput nou in s-e, altfel nu. Multumesc totusi de invitatie dar vreau un trib ''putin'' mai serios :D
 

DeletedUser523

nu multumesc, poate doar daca veti da toti inceput nou in s-e, altfel nu. Multumesc totusi de invitatie dar vreau un trib ''putin'' mai serios :D

Mah de ce zice toata lumea ca suntem neseriosi?!:confused::eek:
Numai gaozarul de iurka e de vina!!Norocul nostru ca nu e si pasaroiul de aquilla cu noi ca chiar nu mai aveam nici un recrut:cool:
 

DeletedUser18106

te asteptam in GoW.. suntem deja in S-E.. si mai seriosi ca noi nu gasesti;))
 

DeletedUser

imi pare rau dar avem si noi planuri mari. poate pe viitor da, deocamdata nu o sa vi se alature nimeni de la noi :)
continui sa caut 4-5 oameni.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
si JigSaw care e? :)
de heliana nu am dat pe L3 cand jucam eu in GoW ;)
s-au poate am uitat ca deh batranetile astea:rolleyes:

Oh, ce detector puternic de sarcasm ai :D

heliana joaca în ~Gods~, cu gasca pe care-o poti vedea la membrii tribului. Cine/ce/cum/vrajeli/JigSaw/legaturi cu alte triburi din tineretea ta.. nu intereseaza pe cam nimeni, zic eu. (:

Ontopic: bafta cu tribul vlad, o sa trebuiasca sa fiti solidari maxim cu atâtia rechini în jur veniti pentru viteza 4 a lumii..
 

DeletedUser

pai o sa fim , de asta nu caut multi oameni :D
LE: am scurtat timpul, am intrat acum. puteti cere invitatie direct pe joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Oh, ce detector puternic de sarcasm ai :D

heliana joaca în ~Gods~, cu gasca pe care-o poti vedea la membrii tribului. Cine/ce/cum/vrajeli/JigSaw/legaturi cu alte triburi din tineretea ta.. nu intereseaza pe cam nimeni, zic eu. (:

Ontopic: bafta cu tribul vlad, o sa trebuiasca sa fiti solidari maxim cu atâtia rechini în jur veniti pentru viteza 4 a lumii..

Ce vrajeli tinere?Doar incercam si eu sa vad daca revad vechi colegi din lumi demult apuse din vremuri imemoriale...Si pun mai multe intrebari pt ca eu am uitat cu cine am jucat, ca deh sunt batran...dar imi e clar ca nu am jucat cu nimeni din actualul GoW pe L3 deci sunteti doar un fake, ceea ce nu-i bai, si cu asta basta...

Ontopic: bafta cu tribul vlad, o sa trebuiasca sa fiti solidari maxim cu atâtia rechini în jur veniti pentru viteza 4 a lumii..Ai dreptate aici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus