Plagiatori

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deja au aparut cu zecile.
exemplu:
Insuşiri
Numele tribului: Scitii
Prescurtare: Scitii
Număr de membri: 10
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 398
Punctaj total: 398
Punctaj mediu: 39
Loc: 79
 

DeletedUser35749

O mână de oameniÎnsuşiri
Numele tribului: O mână de oameni
Prescurtare: Mânuţa
Număr de membri: 26
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.238
Punctaj total: 1.238
Punctaj mediu: 47
Loc: 37
 

DeletedUser

@vladseria ~NMZ~ sunt nomazii clasicii, la fel cum si Lupii Negrii, Knight si ~E.C~ macar partial sunt formati din jucatori vechi, chiar daca unii cu nickul schimbat
 

DeletedUser41102

ooo da... isi schimba nick`ul, ce prostie.. zici ca ei is vedete 8-|
 

DeletedUser

Numele tribului: dead and alive united by skin
Prescurtare: Skalp
Număr de membri: 17
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.275
Punctaj total: 3.275
Punctaj mediu: 192
Loc: 98
Inamici învinşi: 20 (85.)
Si multe altele .
 

DeletedUser

@vladseria ~NMZ~ sunt nomazii clasicii, la fel cum si Lupii Negrii, Knight si ~E.C~ macar partial sunt formati din jucatori vechi, chiar daca unii cu nickul schimbat

vroiam sa ma asigur ca am vazut ca recruteaza cam la nimereala (doar dupa punctaj).. Pe lupi i-am cunoscut si eu :) mersi de raspuns.
 

DeletedUser

inq e pe lumea 11 si pe 23 cu cativa membri din 11 , asta de aici e doar o imitatie , nu are pe nimeni care a jucat pe l11 in inq
 

DeletedUser35216

=)) e bine ca au ajuns pe locul 16! nici macar unul cu cp? sa puna si ei poza...
ma intreb, oare... stiu ei ca "Inquisitors" e marca inregistrata? :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Pai este marca inregistrata? :D Legea spune ca este o instituie la care se inregistreaza:). OSIM, poate iti spune ceva acronimul.
 

DeletedUser35216

Pai este marca inregistrata? :D Legea spune ca este o instituie la care se inregistreaza:). OSIM, poate iti spune ceva acronimul.

stiu ce vorbesc... pe L11... exista unul... care se plictisea... si a integistrat la OSIM, Inquisitors! Florin stie foarte bine :D

eu ma uit pe tw... acolo sunt pe 16...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ok, aici mi-ai pus capac=)))

Asta e prea tare faza, are certificat de inregistrare pentru un trib de pe un joc gratuit? :| Asta e ceva ce probabil doar in Romania poti vedea. Oricum, pe cat e de nastrusnica si interesanta ideea, pe atat de inutila.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus