Caut vanator de recompense

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Atentiune natiune!

Ai probleme cu un vecin care nu te lasa in pace si te viziteaza mereu fara sa fie invitat?Vrei sa-l lasi fara trupe dar tu singur nu te poti masura cu el?Nu dispera!!Eu am gasit solutia:cool:
Am deschis acest topic pt toti care doresc sa scape de vecinii lor nesuferiti si nu stiu cum...Solutia este simpla: Angajeaza un VANATOR DE RECOMPENSE!
Scri aici ca ai nevoie de un Vantor de Recompense si apoi aici, in public, s-au in privat, discuti cu el detaliile problemei pe care o doresti rezolvate...

Acest topic NU este de SPAM!Este un topic SERIOS!

Chiar EU sunt I-ul care am nevoie de un Vantor de Recompense deoarece am un vecin pe care nu-l mai suport pt ca ma viziteaza mult prea des, desi eu am ascuns in Gaura si femeile si bautura dar el tot nu intelege aluzia si ma tot viziteaza si din ce in ce mai des...Asa ca, daca exista cineva care doreste sa ma ajute il astept sa discutam in privat.Eu sa-i spun numele vecinului "Vizitica" iar el sa-mi spuna pretul pentru capul sau!!
 

DeletedUser523

Tu esti coleg de trib cu mine!Nu se pune!O faci pe gratis la o adica doar...;):p ca altfel te spun lui iurka:cool:
Asa ca fa liniste si fugi de aici sa nu-mi sperii viitorul vantor
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
voi sunteti nubi amandoi :D

eu m-am ferit de gloante pana acum...plus ca doi din ei saracii s-au pierdut forever in gaura mea :)))
 

DeletedUser

Am fost spionat deja de 3 ori :mad:
Nu pot sa ma dezvolt si eu normal, linistit :(
 

DeletedUser523

voi sunteti nubi amandoi :D

Pai de aia si cerem ajutor extern, din afara gaurii adica...
iar in cazul meu, nu intelegi, ca ma tot feresc de el si i-am ascuns deja tot in gaura din beci si el pleaca mereu cu mana goala dar tot revine si imi mai si murdareste zidul..:(:mad:si nu-l mai suport frate pe vizitica asta!!Asa ca m-am decis sa pun RECOMPENSA pe capul sau si astept un VANATOR DE RECOMPENSE care sa-mi aduca capul si sa colecteze recompensa!
 

DeletedUser6077

Tzepes,te sccap eu de dusmani.O sa fac gaura in jurul tau.
Astept detalii pe privat ;)


@LAYBULE: esti offtopic!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
verzi ca tzeparu e pe interes! :mad:

tzepes astăzi la ora 20:11
de ai zic si eu, neaparat la noapte sa-l ataci pe vizitca al meu, cat mai ai trupele, ca apoi maine cine stie ce se intampla...;):p:D

Gabyy89 astăzi la ora 20:12
=))))

tu iti vezi interesul, n-ai treaba :))) nu iti pasa de mine :( =))

tzepes astăzi la ora 20:16
Ba imi pasa!!!
Sa nu-ti moara trupele aiurea, fara stapan acasa!:)Cand ar putea, o parte doar din ele,sa-ti moara cu folos, facand o gaura la un vizitica in sat care iti deranjeaza un coleg de gaura vecin cu tine...:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus