Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser4133

esti rau alex !!! Stii bine ca doar ma uit la ea...nimic altceva !
 

DeletedUser3192

Intr-o conferinta pe skype , cativa jucatori discutau amical despre jocul triburile , toti jucand pe aceeasi lume si in acelasi trib (aliati ).
Zice primul (servetel ): - Fratilor ce ma ataca astia , am 700 atacuri .
- Felicitari , zice al doilea ( babalacu ) dar eu am mult mai multe , am 5000 atacuri !
- Extraordinar , zice al treilea (mihaigeo ) dar eu sunt si mai si , am 6000 atacuri !
- Sunteti copii mici , zice al patrulea ( mihaivlad ) eu am 9000 si sunt in crestere !
Stau ei ce stau si se gandesc cum sa riposteze dupa care toti intr-un glas exclama :
- Stim cum sa ripostam , dam stergereeee !!!!!!
 

DeletedUser

Intr-o conferinta pe skype , cativa jucatori discutau amical despre jocul triburile , toti jucand pe aceeasi lume si in acelasi trib (aliati ).
Zice primul (servetel ): - Fratilor ce ma ataca astia , am 700 atacuri .
- Felicitari , zice al doilea ( babalacu ) dar eu am mult mai multe , am 5000 atacuri !
- Extraordinar , zice al treilea (mihaigeo ) dar eu sunt si mai si , am 6000 atacuri !
- Sunteti copii mici , zice al patrulea ( mihaivlad ) eu am 9000 si sunt in crestere !
Stau ei ce stau si se gandesc cum sa riposteze dupa care toti intr-un glas exclama :
- Stim cum sa ripostam , dam stergereeee !!!!!!

=)))
 

DeletedUser

Avem un nou concurs.
Va asteptam!
romanianFlag.gif
:)
 

DeletedUser

altadata ar fi luat foc forumul...la asa ceva :D

Intr-o conferinta pe skype , cativa jucatori discutau amical despre jocul triburile , toti jucand pe aceeasi lume si in acelasi trib (aliati ).
Zice primul (servetel ): - Fratilor ce ma ataca astia , am 700 atacuri .
- Felicitari , zice al doilea ( babalacu ) dar eu am mult mai multe , am 5000 atacuri !
- Extraordinar , zice al treilea (mihaigeo ) dar eu sunt si mai si , am 6000 atacuri !
- Sunteti copii mici , zice al patrulea ( mihaivlad ) eu am 9000 si sunt in crestere !
Stau ei ce stau si se gandesc cum sa riposteze dupa care toti intr-un glas exclama :
- Stim cum sa ripostam , dam stergereeee !!!!!!
 

DeletedUser30593

da:D gen

n00bster gen... care mai erau sefii :)) ca nici nu mai stiu =)))
 
Sus