Tribul Rvansa vs Restul lumii!

  • Autor subiect DeletedUser39099
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39099

Rvansa vs Restul lumii



DEA lungu timpului eu am ajuns al mai bun jucator de triburile din Romania! Nu am spuso\ eu au spuso chiar ucrainienii! Acum a venit momentul cheie pentru a va demonstra si voua cine sunt eu si tribul meu cu adevarat cine a fost, este si va fi VALJAN impreuna ca prietenii pe care ii am si care o jucat la Rvsansa! Aceasta zi sper ca este una miraculoasa si plina de bucurii pentru mine cea ce consider mult dat find faptul ca azi am indrasnit sa provoc pe toti oameni din acest server de Romania si maine este ZIUA NATIONALA 1 DECEMBRIE ceea ce cred extraordinar.
Provocarea mea este in maniera urmatoare: o sa reuseasca toti jucatorii de pe acest server sa il elimine pe VALJAN adica pe mine si pe slujitori mey?
e intradevar o incercare destul de grea pentru voi incepatorilor pentru ca eu joc triburile chiar de 4 ani dar puteti incerca sa ma infrangeti si astfel veti dobandi respectul meu si al slujitorilor mei din fostul trib Rvansa.


Eu dea lungul timpului pe RO nu am facut putine adica consider ca cateodata am facut chiar multe si am devenit primul jucator de speed de pe locul 13 dupa cum va puteti uita in linkul pe care vil dau mai jos

http://ro.twtotal.net/ladder/profile.php?userid=12&u=VALJAN
adica intelegeti voi nu stiu cum sa va spun ca nu stiu cum va chiama pa toti... ha ha hi hi

Va avertizez sa nu ma jicniti ca atuncea numai tin cont de nimica si va spulber oricat de multi ati fi si oricata experienta ati avea.
Deci cum am zis si mai sus astept declaratii de razoi daca e cineva care are tupeu ceea ce consider ca e mult...


Si o dedicatie pentru toti fratii mei din Rvansa ca sa se stie va pup fratilor ne vedem pe harta... pupici dulci... pa pa !

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=GnBYdUXi3Eg


Cu respect Valjan! (liderul tribului Rvansa)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nici nu ma chinuii sa citesc romanele tale:)) cand iti vad nick-ul imi strici toata ziua:))
 

DeletedUser39591

Valijane...
De ce la avatarul tau este o tipa din China?
Esti fata?
 

DeletedUser36071

pfoai , tre' sa imi iau o vacanta daca a revenit Valjan ... tre' sa sun repede la RDS sa imi taie aia netu , ma umileste asta prea rau dupa :( :(
 

DeletedUser39099

Stiu din proprie experienta ca cei buni mereu sunt invidiati ceea ce cred ca mult...
 

DeletedUser39099

Adica ce vrei sa spui ca nu sunt eu numarul unu aici ? eu valjan?
 

DeletedUser21870

"Eu dea lungul timpului pe RO nu am facut putine adica consider ca cateodata am facut chiar multe si am devenit primul jucator de speed de pe locul 13 dupa cum va puteti uita in linkul pe care vil dau mai jos
http://ro.twtotal.net/ladder/profile...id=12&u=VALJAN
adica intelegeti voi nu stiu cum sa va spun ca nu stiu cum va chiama pa toti... ha ha hi hi"

cum adica primul jucator de pe locul 13?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus