declaratii de razboi

DeletedUser

Nu, nu e prea devreme pentru acest topic. Deci, sa vedem ce razboaie au inceput deja (nu inca razboaie in toata puterea cuvantului, dar conflicte sunt).
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
ce conflicte sa fie ?
pana la berbecuti si catapulte macar
nici nu poate fi vorba de razboi ci doar maimutareli
 

DeletedUser

Nu chiar maimutareli. Se poate stopa de exemplu dezvoltarea jucatorilor unui trib.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Nu chiar maimutareli. Se poate stopa de exemplu dezvoltarea jucatorilor unui trib.

cu ce sa stopeze?
toti au lanci si spade cu ce le sparge cu 10 topoare?
daca vrea face ascunzatoarea la 5 si poti sal ataci pana te plictisesti ca el isi vede de dezvoltare
p.s. nu stiu cine sar arunca sa atace aiurea in loc sasi vada de dezvoltare
 
Ultima editare:

DeletedUser

cu ce sa stopeze?
toti au lanci si spade cu ce le sparge cu 10 topoare?
daca vrea face ascunzatoarea la 5 si poti sal ataci pana te plictisesti ca el isi vede de dezvoltare
p.s. nu stiu cine sar arunca sa atace aiurea in loc sasi vada de dezvoltare

bine punctat. uitasem de ascunzatoare. nu am folosit-o decat pe primul sat de pe triburile.ro si atunci am facut-o pentru puncte :))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
bine punctat. uitasem de ascunzatoare. nu am folosit-o decat pe primul sat de pe triburile.ro si atunci am facut-o pentru puncte :))

nici eu nu am folosito dar in vremuri grele te scapa de orice stres, in afara sati jefuiasca resursele nare ce sa`ti faca,
halal razboi,
daca acuma e razboi apai la 1000 sate ce mai e?
 

DeletedUser

La 1000 de sate e pace :)) da, corect, nu am jucat pe nici o lume cu garda si am uitat de ea si in general nu folosesc ascunzatoarea. Ei bine,da , nu e cazul inca ce-i drept de razboaie dar e bine sa fie totusi tema aici :D
 

DeletedUser

nici eu nu am folosito dar in vremuri grele te scapa de orice stres, in afara sati jefuiasca resursele nare ce sa`ti faca,
halal razboi,
daca acuma e razboi apai la 1000 sate ce mai e?

la 1000 de sate e distractie. iti spun eu ca am avut 3500 :d . cand vin 20k atacuri pe tine din care aproape 10k reale, si 1k cu nobil, e masacru.
 

DeletedUser38231

~TBKM~Contra faimoasei , minunatei , imensei familii tranc.




TBKM vs TRANC , TRANC1 , TRANC2 , , TRANC 3.......TRANC N


In general nu prea e nevoie de razboaie la nivelul asta , dar cum toate fermele din k45 s-au strans acolo...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36524

:)) Nu inteleg de ce se mai obosesc unii sa lupte impotriva TRANC. Este ca si cum te-ai bate cu mucii. Chiar daca nu ii pui in servetel, tot se vor scurge din nas pana la urma. Sunt prea grei si prea cleiosi.
 

DeletedUser38231

TRANC6 sunt fratii nostri!

ieri erau 5...azi a aparut si al saselea...=))


eusebio22 astăzi la ora 09:59
mam gandit dac ati vrea sa faceti parte din familia noastra ca sunteti an zona noastra ce zici ?>
 

DeletedUser

~TBKM~Contra faimoasei , minunatei , imensei familii tranc.

~TBKM~ , a intrat in razboi ca "apendice" pentru BURN , si dupa cum se vede trebuia sa stie toata lumea ce fac ei ...:))

Berthier, pentru tine nu am comentariu....tu esti destul de usor de "citit" , postarile vorbesc de la sine....cu o toba cred ca te-ai face inteles ...:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

este evident ca nu se pune problema unui razboi serios la nivelul asta al jocului...doar am vrut sa punem presiune pe jumatatea de BURN din K45 , sa nu traga doar la atac in ideea ca nu-i vede nimeni pe harta, acum ca BURN a scos in fata aliante si o sa aiba obligatii fata de ~TBKM~ si ~TH~ , pe noi ne bucura...

Cum era de asteptat ....au iesit pe forum sa bata "toba" si sa vorbeasca familia Tranc , liber la comentarii...faptul ca v-am bagat putin pe aparare anumiti jucatori pentru noi este perfect...:)


Berthier, no coment ...
 

DeletedUser

Acum am observat ca esti din Tranc.
Hai sa te luminez eu prietene.
Voi va bateti cu satele de barbari in k45, si tu ai tupeu sa iesi pe forum sa discuti ?
din 4000 de sate din k45, voi nu puteti ataca decat 500, poate si mai putin. Aveti 6 academii, si diplomatie pe masura. Eu zic sa faceti aliante cu tot k45 si toti sa cuceriti numai sate de barbari.

Toata lumea are 'curaj' cand are 6 academii si tot atatea aliante. Cand orice adversar se ridica impotriva voastra, este cu mult in minoritate.

DAR, in maretul trib MAMA, TRANC cel putin 50% din membrii NU AU FARMAT 10.000 resurse in total nici pana acum. Restul e TACERE !
Si tu vi aici si spui, cum, prin nu stiu ce mijloace a-ti reusit sa faceti pe BURN sa isi reorganizeze conturile.
Vezi ca ai INACTIVI si SubDezvoltati in trib.
 

DeletedUser

mda....am uitat ca nu trebuia sa postez fara sa ma consult cu tine, ok ...faceti calcule si statistici pentru tranc...vedem cum o sa fie pe parcurs...

chiar nu sunt importante parerile si impancientarile voastre ....

spor la spam!
 
Sus