Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser29025

am crezut ca nu mai joaca nimeni pe lumea 7 ca nu se mai posteaza deloc pe aici :D
 

DeletedUser32269

Punctele sunt foarte adevarate nu false;)...Opa a inviat getjarica.E bine ca ai luat bac-ul
p.s Jaby mai traiesti ombre?
 

DeletedUser33089

Tu stii ce inseamna jocul in echipa????in afara de faptul ca ai improscat cu noroi patru ani de zile ce ai mai facut????Vii aici sa te dai marele erou in timp ce ,pe L7 cereai 30 de sate de aparare pentru 5 atacuri????Marele erou ar trebuii sa cam taca din gura,nu este chiar asa erou cum povesteste pe aici....

ahh ce bine ca m-am eliberat de o povara de atata stress din cauza unor constrangeri..
Generale abea astept sa vad dovezile tale ca am improscat timp de 4 ani pe jocul acesta. vreau sa vad cand ceream sprijin 30 de sate de sprijin pentru 5 sate ori ai visat lucrul acesta ori fabulezi foarte bine macar niste persoane te cred pe cuvant.
 

DeletedUser

ahh ce bine ca m-am eliberat de o povara de atata stress din cauza unor constrangeri..
Generale abea astept sa vad dovezile tale ca am improscat timp de 4 ani pe jocul acesta. vreau sa vad cand ceream sprijin 30 de sate de sprijin pentru 5 sate ori ai visat lucrul acesta ori fabulezi foarte bine macar niste persoane te cred pe cuvant.


Cresto,ti-as raspunde la aceasta provocare dar am putina treaba pe l7,trebuie sa inobilez un individ care a fugit la primul atac dat de tribul lui.........nici macar o recuperare nu a fost in stare sa dea.
Apropo,nu te mai chinuii sa scrii ceva,deja ti-am acordat prea multa atentie.
 

DeletedUser30694

Eu vreau doar sa pun o intrebare celor care au grija de arhiva si implicit de actele jucatorilor: unde a disparut HKA?
Eu nu am facut parte niciodata din tribul L-ALB, academia H.K. s-a numit HKA, nicidecum L-ALB si va rog sa respectati adevarul.
 

DeletedUser

Eu vreau doar sa pun o intrebare celor care au grija de arhiva si implicit de actele jucatorilor: unde a disparut HKA?
Eu nu am facut parte niciodata din tribul L-ALB, academia H.K. s-a numit HKA, nicidecum L-ALB si va rog sa respectati adevarul.

Ce faci bebev ? :*
 

DeletedUser23722

Eu vreau doar sa pun o intrebare celor care au grija de arhiva si implicit de actele jucatorilor: unde a disparut HKA?
Eu nu am facut parte niciodata din tribul L-ALB, academia H.K. s-a numit HKA, nicidecum L-ALB si va rog sa respectati adevarul.

nimeni nu mai respecta nimic pe aici:(
 

DeletedUser33089

Cresto,ti-as raspunde la aceasta provocare dar am putina treaba pe l7,trebuie sa inobilez un individ care a fugit la primul atac dat de tribul lui.........nici macar o recuperare nu a fost in stare sa dea.
Apropo,nu te mai chinuii sa scrii ceva,deja ti-am acordat prea multa atentie.

ti-am dat eu prea mare importanta dragule pana nu iti acoperi afirmatiile esti nul in fata mea si pe lumea asta le fel.
Eu am multe realizari facute in grup tu nu ai nici macar unul..nu imi amintesc cand eram colegi sa ma fii ajutat cu vreun sprijin cand ceream..nu te mai obosii dragule cei fara sira spinarii se bat in piept cat de tari sunt si tu esti unul dintre ei..

ce sa respecte cineva pe aici frate..pe joc conducerea diablo nu mai respecta nici un jucator interzice dreptul la exprimare.... le este frica ca pierd lumea cand li se spune verde in fata ca au gresit ii doare. imi dau avertisment pe gratis zicand ca am jignit tribul si dupa asta modifica regulament sa ma forteze pe mine sa ii "plac" gasesc alt motiv sa imi ceara sitter si ma dau afara ca nu le dau sitter =)) asta s-a ajuns lumea 7..dea dreptul rusinos fratilor sa incheiati lumea :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu vreau doar sa pun o intrebare celor care au grija de arhiva si implicit de actele jucatorilor: unde a disparut HKA?
Eu nu am facut parte niciodata din tribul L-ALB, academia H.K. s-a numit HKA, nicidecum L-ALB si va rog sa respectati adevarul.

Tribul a revenit la denumirea initiala, tu intr-adevar ai intrat in Lup Alb care devenise HKA intre timp.
Asta pentru posteritate si pentru respectarea adevarului.

o zi buna elena.

Cata.
 

DeletedUser20252

Blocarea unui conducator la mesaje e motiv de concediere,cel putin in agenda mea da.

Cresto degeaba te plangi,nimeni nu iti refuza dreptul la exprimare nicaieri.Si eu nu apar pe nimeni,mai ales ca nu sunt unul din sustinatorii deciziilor luate de ei,decizii care m-au facut in doua randuri sa ma las de joc dar asta e pana la urma irelevant ca nu e vorba de mine.

Conducerea DIABLO a fost si este mult mai maleabila spre deosebire de cum am fost eu cand eram in =D-B=.Tu stii bine ca daca o comiteai te taxam de nu te vedeai,faza e ca de la mine stiai la ce sa te astepti si nu aveai ce face ca erai ars daca ma suparai,sa ma superi cu motiv nu ca mi-ai ranit sentimentele sau alte rahaturi dinastea,spre deosebite de conducerea DIABLO care v-au lasat mai de capul vostru si usor usor v-ati urcat in cap la ei.

Spun din nou,faptul ca tu blochezi un conducator este un motiv clar sa fii concediat.
 

DeletedUser33089

luci cu tine nu as avea problema sa discut :) chiar daca m-as fi suparat pe tine nu te-as fi blocat la mesaje deloc ai fost corect cu mine :)

zici ca conducerea este maleabila?scuza-ma sa iti spun ca in ultima vreme nu mai e(poate a fost in trecut dar acuma parca le-ar fi luat mintile jocul asta)..e dictatoriala mai mult..la tine stiam la ce sa ma astept pt ca stiam cum conduceai si chiar mi-a placut in DB :)
sa nu zici ca nu interzice dreptul de exprimare conducerea tribului in momentul de fata cand am primit un asemenea mesaj..

"rian în data de 08.10. la ora 23:07
Salut,

Datorita lipsei de respect pe care ai aratat-o fata de tribul DIABLO si datorita modului in care te exprimi pe forumuri (interne si externe), punand la indoiala deciziile conducerii intr-un mod care defaimeaza si submineaza autoritatea conducerii, conducerea a hotarat cu majoritate de voturi sa primesti un avertisment si urmatoarele masuri:

- nu mai ai voie sa trimiti circulare in trib referitor la masurile conducerii sau referitor la oricine din conducere;
- nu mai ai voie sa postezi pe forumuri pe aceleasi subiecte ca mai sus;
- corespondenta privata cu oricine din conducere nu ai voie sa o trimiti mai departe altor jucatori, fara acordul persoanei din conducere cu care ai discutat.

Pe viitor, la orice incalcare a regulamentului tribului, cat de mica, drumurile noastre se vor desparti.


Nu este nevoie sa raspunzi la acest mesaj pentru ca decizia conducerii este definitiva.

Conducerea
"

si nici macar nu au avut motiv sa imi dea acest avertisment..NU l-au putut demonstra motivul..se stie foarte bine ca nu a fost demonstrat..nici izabela,nici Issac. Stiu ce am vorbit eu cu ele in acea seara cand am primit avertismentul.. izabela mi-a zis in felul urmator ceea ce mie nu mi se pare normal ca un conducator sa zica asemenea lucruri..."intr-o insitutie militara ti se da ordine si trebuie sa le urmezi" deci un trib a devenit un o institutie militara si trebuie sa inghiti tot ce vor ei?Asta nu mai este joc daca zici asemenea lucruri plus ca a zis ca am jignit tribul pe extern am intrebat-o unde am jignit nici pana astazi nu mi-a aratat unde am jignit tribul daca nu este instare sa arate unde atunci nu exista motiv.issac ce sa vorbesc....parca cu partea jignirii trbului pe extern a dat copy paste de la izabela..ori era izabela acolo ori gandesc acelasi lucru..ma rog..si multe altele mi-a zis issac nici nu ma asteptam de la ea sa zica..de aceia se cam spune nu cunosti omul pana nu ii vezi toate fetele..complet dezamagit..
sa mai zic un lucru..ceea ce mi se pare inadmisibil..sa dai un sitter la un conducator 2-3 minute si apoi sa te spurce ii zici ca nu ii mai da niciodata sitter lui... si te da afara din trib asta e comportament de conducator?si mai zice conducerea diablo ca toate deciziile le iau impreuna atunci cred ca in secunda 2 cand tamina a primit raspunsul lui shhoker toata conducerea era on si a votat scoaterea lui afara..sa fim seriosi.. faptul ca am zis acest lucru a deranjat am primit eu,shhoker,andreikillerboss si poate si altii aceleasi mesaje cu avertisment pentru ce?andreikillerboss pt ce?shhoker de ce ca si-a expus punctul de vedere?eu ca asa zisul motiv ca am jignit tribul pe extern si ca i-am luat apararea lui shhoker?un coleg nu are voie sa ia apararea unui alt coleg?cea mai tara faza stii care e..cand tamina il dadea afara pe shhoker din trib shhoker vorbea cu profucv si profu ii zicea ca tamina e mai impulsiv pentru lucrul acesta dai afara un coleg? nu ai pic de respect si il dai afara ca esti impulsiv?ce minte are acest conducator daca are probleme cu impulsu sa se duca sa se trateze sa nu mai stea pe joc..
am vazut si un mesaj dat de cineva din conducere punandu-ma in aceasi oala cu gerula si altii care au fost dati afara..sa nu ma compare cu acesti jucatori care nici macar nu ii cunosc foarte bine..
unii nici macar nu stiu de unde am venit si arunca cu tifla ca am aruncat noroi in tribul diablo timp de 4 ani! ceea ce e o minciuna stii foarte bine luci de unde vin din ce triburi si am fost loial.dar sa arunci noroi e mai usor decat sa te interesezi.blochez un conducator cand am motive serioase in care nici macar respect nu mai exista..se lovesc in piept ca sunt cei mai tari si ca au adus tribul unde l-au adus..l-au adus pt ca si altii le-au sustinut spatele si au fost ajutati sa ajunga unde au ajuns nu sa zica ca au pierdut ore intregi noptile si ceilalti "soldatii de rand" nu au facut nimic.
ceea mai mare satisfactie a mea e sa primesc si astfel de mesaje..de la jucatori cu care am luptat "corp la corp" si ma stiu cu adevarat:" sigur ca nu am sa uit ca mi-ai fost coleg pe 7"
toate noptile nedormite a tuturor colegilor s-au preschimbat in zero pentru deciziile care le-au facut asa zisi conducatori diablo din momentul de fata.
o seara placuta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

blocarea unui membru al conducerii este un motiv de concediere .. wow .. am trait s-aud si asta ... mie imi arata asta ca voi nu stiti sa jucati .. nu stiti sa puneti interesul tribului pe primul loc .. si cand zic voi ma refer la conducere ... sa fiu mai clar .. ma cert cu x din conducere .. evident ca ii dau ignore .. dar colaborez cu restul cu care am colaborat si pana acum .. in binele tribului .. sa fim seriosi nu cred ca se mai organizeaza demult ceva la nivel de trib sa stau sa astept mesaj din partea lui x ... s-au format gru****te si se colaboreaza in cadrul gru****telor

imi aduc aminte .. am reactivat contul acum ceva timp .. si i-am cerut lui andrei (killerboss) sprijin .. mi-a raspuns ca nu poate ca e verificat constant .. ca majoritatea din trib .. daca dupa mai mult de 2 ani se fac verificari la sange in trib e clar ca nu e asa unit precum pare ...

dar pastrati-va aparentele .. sunt unii care stiu adevarata fata a conducerii


special pentru luci .. o sa spui iar ca sunt rau dar ... d-aia nu ai fost un conducator bun .. atitudinea ... papa
 

DeletedUser30694

Tribul a revenit la denumirea initiala, tu intr-adevar ai intrat in Lup Alb care devenise HKA intre timp.
Asta pentru posteritate si pentru respectarea adevarului.

o zi buna elena.

Cata.
Eu din cate stiu tribul ala al tau (care se numea VEGA la momentul respectiv nicidecum L-ALB) a fuzionat si si-a schimbat denumirea luand fiinta un trib nou(HKA) ,chiar si contul de pe care scrii acum l-ai obtinut dupa aceasta fuziune(cu HoH din care am facut si eu parte) asa ca normal ar fi sa scrie HKA , nu L-ALB, sa scrie asa cat timp s-a denumit asa ,nu dupa si nici inainte.

Asa ca daca trebuie respectat adevarul , L-ALB nu mai exista la momentul acela si atata timp cat eu nu am facut parte din el ci din HKA asa e normal sa scrie .Nu mai denaturati adevarul !

NU MA INTERESEAZA CE SFORI AI TRAS TU CA SA SE FACA CHESTIA ASTA DOAR CA SA-TI MAGULESTI ORGOLIUL DE "MARE INTEMEIETOR",FAPTUL CA AI REINFIINTAT UN TRIB CU ACEEASI DENUMIRE DUPA DESFIINTAREA HK SI HKA NU DA DREPTUL NIMANUI SA SCOATA DENUMIREA DE HKA DIN ACTELE JUCATORILOR SI DIN ISTORIA LUMII.

m-am facut si mai rea:))), wow,asta daca a fi corect inseamna a fi rau,in rest ii salut pe toti care ma stiu , chiar si pe fostii dusmani de pe harta care s-au dovedit mai prieteni decat unii colegi .

teo :-*supravietuiesc si mai fac zile fripte unora .

shau, mi-e dor de tine!:-*
 

DeletedUser

Pe unde mai joci bebev ? :*
Nu pune la inima ce zice neddhu, el sufera ca a fost mare conducator :))
 

DeletedUser30694

Pe unde mai joci bebev ? :*
Nu pune la inima ce zice neddhu, el sufera ca a fost mare conducator :))


bine ai zis , el fuse marele conducator din umbra al H.K. :))))
joc pe l25 dar nimic nu se compara cu l7 asta poate pt ca l7 a fost prima mea lume si acolo am invatat multe si mai intru din cand in cand si pe l10 dar acolo a jucat sotul si eu am luat-o de la 0 dar ma simt ff obosita, pe alte lumi nu voi mai intra .
 
Sus