WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu prea credeam...

miheu , eu nu am nimic cu tine, dar daca esti pe cont de la inceput ... fara schimbari de proprietar, atunci e trist ca ai ajuns sa iti permiti sa comentezi asa la adresa altora. Nu iau partea nimanui, dar sincer, tu chiar nu ar trebui sa dai prea mult din gura. Daca esti 'originalul' , sunt sigur ca facand un efort de gandire o sa iti aduci aminte cum ai inceput tu jocul si sunt la fel de sigur ca aceste comentarii rautacioase nu isi au locul.
In rest, sa auzim numai de bine.

nu prea credeam ca o sa ajung sa mai fiu vreodata de acord cu tine.
 

DeletedUser38312

Eram sigur ca nu esti decat un profitor :)))) margi langa( mzateras)-anagrama :))

daca e criza ce sa fac..nu trebuie sa supravietuiesc si eu?..:D:D

si nu ma mai compara pe mine cu zamaster in necunostinta de cauza..ca altfel vor fi consecinte:):):)
 

DeletedUser38312

ma maystere de cate ori trebuie sa-ti zica lumea ca nu conteaza parerea ta..nici macar nu mai esti pe lumea aceasta, iar in ceea ce priveste oda nu prea am atacat in ulmile luni pt ca nu am avut timp si chef, dar daca erai si nu dadeai delete :D iti aratam eu cum cresteam la inamici invinsi imediat:D:D:D si inca ceva nu am 40 de mil, ci 47,31 Mio. :):):)
 

DeletedUser

ma maystere de cate ori trebuie sa-ti zica lumea ca nu conteaza parerea ta..nici macar nu mai esti pe lumea aceasta, iar in ceea ce priveste oda nu prea am atacat in ulmile luni pt ca nu am avut timp si chef, dar daca erai si nu dadeai delete :D iti aratam eu cum cresteam la inamici invinsi imediat:D:D:D si inca ceva nu am 40 de mil, ci 47,31 Mio. :):):)

calmeaza-te :D:D
 

DeletedUser22482

Parte 1:
Triburi: MAGIC
Parte 2:
Triburi: WANTED

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,213
Tabăra 2: 3,258
Diferență: 11,955

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,790
Tabăra 2: 909
Diferență: 881

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 159,580,466
Tabăra 2: 34,025,632
Diferență: 125,554,834

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17,979,842
Tabăra 2: 9,543,322
Diferență: 8,436,520

chart




No comment...
 

DeletedUser

Ce pasiune :) Vad statistici bunicele.... Good luck irina ....

merci frumos andrei

@miheu
ce vorbe? poate rapoarte ai vrut sa zici....am omis sa ti le trimit? pe cele cu sprijinul lui catamury trimis in wanted si ajuns la noi, desigur
ia-le si tu de la illustrious ca mi-e lene sa dau forward din nou...sau cere-i direct lui tony.
apropo, pe asta de pe ce lume l-ati adus? tot de pe lumea celalalta?

voi aliati cu ambele triburi? poate doar de fatada aliati cu noi...
cine sa ne fie aliat de la voi? tu care pupi in fund pe ala de-ti trimite puncte premium...deh, magic nu trmite asa ca aliat
legend care pupa in fund pe all4u?
illustrious care de cand este lumea este omul lui aliat?
restul sunt conturi tinute de voi si nu se pun la socoteala

cine sa ne fie aliat din tribul tau?

poate danger... pe care nu l-ati vrut initial, chiar ii rezervaserati satele...a fost bun pt voi abia cand a fost dat afara din magic

@ alex02dsa
erata:
in loc de "a pupa in fund" a se citi "a saruta poponetul"

bine asa? sau tot imi fac rost de o vacanta? :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38312

merci frumos andrei

@miheu
ce vorbe? poate rapoarte ai vrut sa zici....am omis sa ti le trimit? pe cele cu sprijinul lui catamury trimis in wanted si ajuns la noi, desigur
ia-le si tu de la illustrious ca mi-e lene sa dau forward din nou...sau cere-i direct lui tony.
apropo, pe asta de pe ce lume l-ati adus? tot de pe lumea celalalta?

voi aliati cu ambele triburi? poate doar de fatada aliati cu noi...
cine sa ne fie aliat de la voi? tu care pupi in fund pe ala de-ti trimite puncte premium...deh, magic nu trmite asa ca aliat
legend care pupa in fund pe all4u?
illustrious care de cand este lumea este omul lui aliat?
restul sunt conturi tinute de voi si nu se pun la socoteala

cine sa ne fie aliat din tribul tau?

poate danger... pe care nu l-ati vrut initial, chiar ii rezervaserati satele...a fost bun pt voi abia cand a fost dat afara din magic

draga pavone ,

hai sa te lamuresc oliaca ca vorbesti numai prostii:D
la catamury stiu de chestia aia, dar nustiu cine joaca acolo, eu de cand am conducere nu am vazut un sitter pe contu ala..habar n-am cei cu el, de fiecare data cand i s-a zis sa atace sau sa ne ajute cu def a facuto..

nu ma fa sa postez ce rapoarte o ajuns pe la mine de la atacurile voastre ca rad si cu "curu" si rade toata comunitatea de pe triburile cand va vedea trib de locul unu si mai grav jucatori de top ten ca nu stiu cum se ataca si cum se face un sat de atac

suntem aliati..cei drept mai mult formal decat practic..dar nu uita ca noi v-am ajutat, chiar daca am facuto indirect ajutanduva prietenii din 3-sla, adica familia din care faceti parte, dar am facuto iar eu sincer dupa cat am ajutat 3-sla sa-au lipsit de mine ca de un nimeni mai ales kabyna dupa ce i-am stat vrio 3 luni siter pe vrio 10 conturi si am ajutat si etc..dar na asta e..timpurile se schimba..:mad::mad:

n-am primit in viata mea puncte premiu din wanted si cu atat mai mult de la aliat..mi-am cumparat eu pana acuma o luna cand am ramas fara bani si m-o imprumutat tribu..deci iarasi vorbesti pe dinafara; si eu dupa faza cu 3-sla nu mai ajut pe nimeni decat tribu..sau pe cei care ma platesc bine..altfel nu misc un deget..si credema ca nici wantedu nu ma poate cumpara la ce pretentii am eu..:D:D, iar eu cand zic ca fac ceva ma tin de cuvant nu ca majoritatea care sunt fatarnici si nu vor decat sa te atace pe la spate...am experimentat pe propria piele asta..

la hector si ilustru nu ma pronunt pentru ca nustiu trecutul, eu fiind un jucator venit dupa destramarea wantedului

membri tribului reb sun jucatori independenti si care asculta ordinele conducerii asa cum ar trebui sa fie in orice trib care se respecta cat de cat..

de danger nu mai comentez ca ma enervez iarasi..am fost pe cont la el stiu cine o mai umblat pe acolo si n-am chef sa ma cert iarasi pt un copil care debea acuma a descoperit triburile..

pot sa o tin in povesti toata ziua si sa te contrazic la orice ai zice cu dovezi clare dar mi-as pierde timpul meu pretios, care si asa e limitat, cu prostii de ale tale si apropo ti-am mai ziso de n ori ia-ti alti informatori ca cine te tine la curent cu ce e in vest nu prea stie ce vorbeste:D:D

te-am lasat sa dormi in liniste ca vad ca postezi numai noaptea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Whooaa ai scris un post mai lung , destul de okey incat sa fie inteles de tot poporu :)

Ideei principale din post esti un crizat si te crizezi , esti un copil cu aere , pana la urma tot un strut ramai , trist daca asta e spammeru pe forum :rolleyes:
 

DeletedUser38312

Whooaa ai scris un post mai lung , destul de okey incat sa fie inteles de tot poporu :)

Ideei principale din post esti un crizat si te crizezi , esti un copil cu aere , pana la urma tot un strut ramai , trist daca asta e spammeru pe forum :rolleyes:
:):):)

ideile principale zboara pe langa tine, asta e clar..probabil trebuia sa mai cobor oliaca levelul ca sa inteleaga chair tot poporul, dar ma tem ca daca fac asta ma insult pe mine:D:D:D
daca tu consideri ca ma crizez apoi..cand am scris mesajul asta eram foarte relaxat si bine dispus :rolleyes::rolleyes::D

care e copilul cu aere?? ca eu nu-l vad..poate imi dai o poza, ca sa am habar cum arata:)

eu spammer? niciodata..dar daca s-a ajuns la atata multicont iti dai seama ca lumea nu mai are timp de extern :):) si na raman si vorbesc singur pe aici.:p
 

DeletedUser

Aliat are cam -535 de sate de la inceputul razboiului sau mi se pare mie? :))) stiati ca cica nu mai are timp de joc acum.... asta e motivul de fapt, nu l-am batut noi... nu a fost nimeni pe cont la el.... de aia a pierdut k43 si k33.... Remus... sa-l saluti pe Nimeni din partea mea te rog.... pe Nimeni ala care zicea prin denumiri de sate ca sunt "No Name", am crezut ca esti tu pe cont, dar mi-am dat seama ca era altu atunci, nu de alta dar habar n-are sa joace ala... :)))
 

DeletedUser

Pavone-
poate danger... pe care nu l-ati vrut initial, chiar ii rezervaserati satele...a fost bun pt voi abia cand a fost dat afara din magic
Miheu-
de danger nu mai comentez ca ma enervez iarasi..am fost pe cont la el stiu cine o mai umblat pe acolo si n-am chef sa ma cert iarasi pt un copil care debea acuma a descoperit triburile..

Eu nu inteleg de ce sa te inervezi?Am fakut ceva?
Sau te-ai suparat ca am plekat in 3-SLA?
Vam spus ca plek ca vreau sa ajut in razboi 3-SLA ca nu batusem atata drum pana in k50.
Ca voi nu mai aveati razb si daia.
Si sti cine a fost pe cont la mine,pai vezi tu acei jukatori nu toti uni sunt oameni care mau ajutat din buna placere si le raman dator pentru tot ce au fakut pentru mine.
Si nu cred ca sti cam nimik despre mine.
Poate sti asa ca sunt un copil asta o stie toata lumea,ca nu stiam sa jok triburile si asta ca eu jok doar de 1 an jumate acest jok.
Dar am invatat de la cei mai buni.
Alceva nu cred ca mai sti,nu sti ce sa intamplat cu mine cand era sa dispar de pe aceasta lume,si am avut norok si am reusit sa trec peste cu multi colegi si prieteni care au avut buna placere sa ma ajute.
In rest sillent!
 

DeletedUser

draga pavone ,

hai sa te lamuresc oliaca ca vorbesti numai prostii:D
la catamury stiu de chestia aia, dar nustiu cine joaca acolo, eu de cand am conducere nu am vazut un sitter pe contu ala..habar n-am cei cu el, de fiecare data cand i s-a zis sa atace sau sa ne ajute cu def a facuto..

nu ma fa sa postez ce rapoarte o ajuns pe la mine de la atacurile voastre ca rad si cu "curu" si rade toata comunitatea de pe triburile cand va vedea trib de locul unu si mai grav jucatori de top ten ca nu stiu cum se ataca si cum se face un sat de atac

suntem aliati..cei drept mai mult formal decat practic..dar nu uita ca noi v-am ajutat, chiar daca am facuto indirect ajutanduva prietenii din 3-sla, adica familia din care faceti parte, dar am facuto iar eu sincer dupa cat am ajutat 3-sla sa-au lipsit de mine ca de un nimeni mai ales kabyna dupa ce i-am stat vrio 3 luni siter pe vrio 10 conturi si am ajutat si etc..dar na asta e..timpurile se schimba..:mad::mad:

n-am primit in viata mea puncte premiu din wanted si cu atat mai mult de la aliat..mi-am cumparat eu pana acuma o luna cand am ramas fara bani si m-o imprumutat tribu..deci iarasi vorbesti pe dinafara; si eu dupa faza cu 3-sla nu mai ajut pe nimeni decat tribu..sau pe cei care ma platesc bine..altfel nu misc un deget..si credema ca nici wantedu nu ma poate cumpara la ce pretentii am eu..:D:D, iar eu cand zic ca fac ceva ma tin de cuvant nu ca majoritatea care sunt fatarnici si nu vor decat sa te atace pe la spate...am experimentat pe propria piele asta..

la hector si ilustru nu ma pronunt pentru ca nustiu trecutul, eu fiind un jucator venit dupa destramarea wantedului

membri tribului reb sun jucatori independenti si care asculta ordinele conducerii asa cum ar trebui sa fie in orice trib care se respecta cat de cat..

de danger nu mai comentez ca ma enervez iarasi..am fost pe cont la el stiu cine o mai umblat pe acolo si n-am chef sa ma cert iarasi pt un copil care debea acuma a descoperit triburile..

pot sa o tin in povesti toata ziua si sa te contrazic la orice ai zice cu dovezi clare dar mi-as pierde timpul meu pretios, care si asa e limitat, cu prostii de ale tale si apropo ti-am mai ziso de n ori ia-ti alti informatori ca cine te tine la curent cu ce e in vest nu prea stie ce vorbeste:D:D

te-am lasat sa dormi in liniste ca vad ca postezi numai noaptea


Nimeni in drum da explicatii...stie si el de razboaie...da ce razboi a dus si el...****.
Tu ai ajutat prieteni la magic...incult copil...odata cand tu chiar abia ai aflat cum se cucereste un sat...nobili alea alea...noi impreuna cu colegii tai eram unu si acelasi trib...sa nu uitam ca pe timpul ala...te jucai cu 10 sate...asteptai sa treci la leval 11.ca oarecare slaban...cand vede ca tribul lui se duce la vale fuge la dusman asa ai facut si tu...ai plecat din crazy in reb...copil fara scru**** fiind dupa ce ai invatat treaba cu nobili ai inceput sa culegi sate de barbari ...te`ai rotunjit un pic...si acum dai si tu explicatii pe extern...inca un pic si devii senior member.:rolleyes:
 

DeletedUser16415

nu vreau sa intru in dezbaterile de cacealma doar sa punctez doua lucruri simple.

voi aliati cu ambele triburi? poate doar de fatada aliati cu noi...
cine sa ne fie aliat de la voi?

cum vezi tu lucrurile acum asa le-a vazut si reb cand era in razboi cu crazy. si teoretic si pe atunci ca si pe acum voi magicul erati de partea 3-sla. iar reb ducea razboiul in numele 3-sla. atunci lucrurile au fost foarte clare. si atunci magic a luat conturi crazy si inobilari si detoate si reb nu a facut tamtam si nici nu a atacat magic asa cum ati facut voi acum.
divergente momentan exista dar daca se sta la discuti sunt convins ca se vor rezolva . asta legat de joc.

legend care pupa in fund pe all4u?
asta clar nu are legatura cu jocul.
iar daca dondon nu a stiu sa tina banuielile pt el ca un amic am sa-i arat obrazul cand o sa ne vedem la o bere de sarbatori;
iar daca aliat nu a stiut sa-si tina gura am sa-i arat doar degetul (fara obraz) prin poza ca la el nu ajung.
iar tu pavone ar fi bine sa-ti ceri scuze pentru ca deja aici nu mai vorbim de joc si lucrurile devin personale. iar daca tu vrei sa incepem razboi in viata reala e problema ta... dar eu iti spun ca prefer ca lucrurile sa se rezume la joc, dar si daca nu am incotro am sa duc razboiul real exact asa cum trebuie .

PS: The sinews of war are infinite money. ~Marcus Tullius Cicero
 

DeletedUser

hooooooouu copilu ce ai te-ai iritat sau ce
cum iti permiti sa vi cu amenintari in viata reala?
vezi ca au mai patat-o cativa cu treburile astea,mari batausi siveri pe la trupele de interventie numa ca acestia nu au fost cu el in momentul ala critic asa ca joaca jocul sau fugi la pascut
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus