chivulet, zeul lumii 13?

  • Autor subiect DeletedUser23963
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mamulus

member
Scor reacție
0
Daca cineva crede ca stau eu sa trimit atacuri de pe jde mii de sate se inseala, am sters lumi cu mult mai putine sate ca era plictisitor sau obositor..doar sa fiu maniac,iara eu nu's. Nu stiu cine e vinovat si nici nu ma intereseaza.Caterinca caterinca da nu ma asteptam sa postati partaielile astea de santier pe extern..ma rog voi va stiti mai demult, URAT!
 

DeletedUser23963

informatiile le-a 'cenzurat' pe forumul ADN dupa care a dat disband rapid, mi se pare corect sa stie si cei din nbz si chiar si cei din dmc cate fete are chivu si doar aici se putea face asta
iar despre continuarea jocului pe L13 ai toata dreptatea de pe lume :p nici macar o privire generala n-o sa dau pe vre-un sat, ca daca totusi se strang jucatori de-un razboi mai dureaza 3 ani :D
 

DeletedUser

Dragi mei aliati extraordinari si nemaipomeniti care nu prea sunteti in stare sa scrieti nimic nici macar pe extern fara sa jigniti ,

Am sa scriu cu linie si de la capat pentru ca vad ca daca vorbesc in fraze va este prea greu sa intelegeti mesajul real:

1. Chivulet si Raj*- si tribul DMC si-au tinut cuvantul pana la capat spre deosebire de NBZ care astazi de dimineata a parasit tribul care trebuia sa finalizeze harta.Tribul DMC prin intemeietorii lui au aplanat intotdeauana conflictele iscate de pe urma diferitilor jucatori si nu vreau sa aduc aminte decat de faptul ca am preferat sa renuntz la un jucator(speedy) foarte mare desi voi erati cei care au gresit jignindu-l prin vocea unui intemeietor. Tribul DMC nu a tinut in sitter conturi ale dusmanilor (mapet - reta). Tribul DMC si-a onorat totdeauna obligatiile si singurul moment dificil de pe harta in care cineva a salvat pe altcineva in alianta asta a fost momentul in care DMC a sprijinit NBZ (asta ca fapt divers pentru cei care calauziti de manie nu prea isi mai aduc aminte trecutul)

2. Jucatorul "cel mai bun de pe harta" - a fost concediat pentru ca m-a jignit nu pentru ca a atacat un coleg de trib sau nu stiu ce clasament... (se poate vedea si in celebrul mesaj ca i-am spus ca nu e corect ce face dar nu ii interzic); mentionez ca a fost concediat dupa ce a fost anuntzata o anumita persoana din conducerea NBZ care nu a facut altceva decat sa il instige sa ma mai jigneasca odata si abia apoi a fost concediat. Clar ?? - sau trebuie sa va scriu pe silabe? Acel mesaj catre conducerea voastra nu v-a fost aratat probabil fiindca nu "dadea bine".:) si scopul acelei persoane care l-a primit era altul si s-a vazut dimienatza scopul persoanei respective..:p

Intemeietorul tribului ADN nu s-a comportat nici gresit si nici macar despotic concediind un jucator care a injurat repetat - din pacate eu nu pot juca alaturi de oameni care ma fac prost si arogant dar se pare ca voua va face placere sa jucati alaturi de astfel de jucatori. Cei care ma acuza de acest lucru inseamna ca nu au 7 ani de acasa . Daca exista macar dorinta din partea voastra pentru a incheia aceasta lume acum si in acel format sunt convins ca existau solutii dar nici nu le-ati cautat si nici macar nu le-ati vrut. Sunteti singurii resposabili de destramarea tribului care trebuia sa inchida aceasta harta.

3. Dorinta de a nu incheia lumea asta a fost CLARA SI EXCLUSIVA doar din partea voastra odata ce ati parasit tribul in haita si mai mult decat atat v-ati dat arama pe fata jignind si folosind expresii de oameni destepti 'bre' fara ca macar sa incerci sa vorbesti despre subiect(dar na – voi detineti adevarul absolut(aceasta a fost atitudinea voastra permanenta) - ce dracu ma bag eu in seama?). EU credeam ca in NBZ oamenii din trib se respecta intre ei dar din atitudinea voastra de azi dimineata cand ati iesit cu totii nu pot intelege decat ca voua va face o mare placere sa va jigniti si injurati odata ce ati sarit toti in apararea unui astfel de exemplar.

4. Abia astept sa va barbarizati :)

5. Aceasta lume se va incheia la un moment dat si sunt convins ca tribul castigator va avea in componentza atat jucatori din DMC cat si din NBZ, dar din pacate nu toti care sunt in acest moment pe harta vor face parte din tribul respectiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23963

BRE pinochio, vezi ca ti-a iesit nasul prin monitor de-atatea minciuni si blaturi, nici macar nu-mi mai uzez tastatura sa-ti raspund ca deja nu mai realizezi ca tu ai dat-o in bara, nu jucatorii pe care i-ai concediat fara motiv doar pentru a isca cearta si a obtine razboiul dorit de tine

singurul lucru de care-mi pare rau este ca trebuie sa le dau dreptate celor care mi-au zis de mult timp ca mai devreme sau mai tarziu o sa faci magarii de-astea
 

DeletedUser35377

BRE pinochio, vezi ca ti-a iesit nasul prin monitor de-atatea minciuni si blaturi, nici macar nu-mi mai uzez tastatura sa-ti raspund ca deja nu mai realizezi ca tu ai dat-o in bara, nu jucatorii pe care i-ai concediat fara motiv doar pentru a isca cearta si a obtine razboiul dorit de tine

singurul lucru de care-mi pare rau este ca trebuie sa le dau dreptate celor care mi-au zis de mult timp ca mai devreme sau mai tarziu o sa faci magarii de-astea

pana la urma cavalery a avut dreptate nu?oricum nu meritai tu sau nbz ul sa termine invingator
 

DeletedUser33745

nu merita aka sau NBZ-ul sa termine invingator??? aloo militia, nbz-ul nu a pierdut un razboi pe harta...calca apa !!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus