Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35561

5 R.S.. 4.034.714 4.054.954 46 88.151 527 7.694

incep sa se stinga incet...incet :))
 

DeletedUser

nu faceti misto de TOM pentru ca atat cat joaca va da clasa la toti

s-au retras membrii importanti asa ca tribul s-a impartit pe unde a apucat


Oricum ii felicit

Am vazut ceva ce nu am vazut niciodata...extrem de multi jucatori ai unui singur trib(TOM) in top20

Felicitari !
 

DeletedUser40439

imi place cum vorbiti de tom si de membrii lor mareti care dau clasa tuturor , adi mai mult de 2 luni nu joaca deci ce trib de viitor sa fie cand conducatorul se retrage?

LE:tom cred ca a aparut pe multe lumi , si intradevar au dominat o perioada , dar nu tin minte sa fi terminat vre-o lume in top poate ma insel
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38860

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 R.S 12.030.638 17.137.231 98 174.870 2218 7.726
2 Mason 9.918.018 14.378.134 100 143.781 2061 6.976
3 Clasic 8.079.833 8.628.662 69 125.053 1192 7.239
4 ~MAG~ 7.142.859 10.221.255 99 103.245 1546 6.611

Triburile acestea s-au desprins cu un plus pentru R.S care este mult peste Mason ( cu care nu prea suntem prieteni ) . Sa vedem ce se mai intampla.

Mason nici cu toate academiile nu au atati inamici invinsi cat au 2 triburi din familia R.S :
Loc Numele tribului Cucerit
1 Vechea garda a samurailor 52,65 Mio.
2 Noua garda a samurailor 52,37 Mio.
3 Mason 43,65 Mio.
 

DeletedUser523

toata lumea asteapta primul razboi mondial!
sunt curios clasic de ce parte va fi...
 

DeletedUser

eu cred ca tribul Clasic o sa stea linistit, si o sa adune resturile dupa ce s-au ciondanit mason si RS, daca ati inteles ce am spus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi place cum vorbiti de tom si de membrii lor mareti care dau clasa tuturor , adi mai mult de 2 luni nu joaca deci ce trib de viitor sa fie cand conducatorul se retrage?

LE:tom cred ca a aparut pe multe lumi , si intradevar au dominat o perioada , dar nu tin minte sa fi terminat vre-o lume in top poate ma insel

Asta e problema lui cat joaca


atata timp cat curata toata zona indiferent de nume sau trib, inseamna ca sunt buni de ceva


TOM nu a fost si nu cred ca o sa fie vreodata trib de viitor pentru ca nu le permite timpul dar important e cat faci atat cat joci


De exmplu, noi in 10 persoane cat am fost la inceput, ne-am permis sa rupem triburi mult mai mari si sa zicem cu traditie pe clasica (asta daca erau aceleasi ca pe vechea clasica)

Acum suntem 20 dar ne imputinam iar


Atata timp cat stiu ca nu ne-a stat nimic in fata cat am jucat, chiar nu imi pasa ce o sa zica lumea despre noi

Lafel e si cu TOM-ul , joaca cat joaca si se lasa


Si dupa cum stiti, foarte multi jucatori slabi raman pe harta la sfarsitul lumilor, protejati de triburi care au castigat zona doar recrutand



Dupa doua lumi care le-am jucat cu TOM si am facut treaba destul de buna, am realizat ca nu e important ce faci si ce zice lumea, mai important e sa te simti bine si sa te distrezi atat cat poti

Mai sunt 4 triburi importante pe harta, vom vedea pe viitor cum va arata harta si in cum va fi acel razboi mondial

Probabil o sa fie ceva de gen.....

R.S. + Clasic vs. MAG si Mason sau R.S. vs. Clasic si Mason

Depinde de MAG ce vor vrea sa faca
 

DeletedUser

Cica acum toti sunteti cu gura mare:))
Cat era tom pe harta rar gaseai unul sa spuna ceva:)) acum toti sunteti ,,mari si tari``:))
Asta e tom-ul:)) si e trib cu renume:)) cum spunea orochimaru:)) ce folos sa domini lumea daca nu te distrezi:)) spuneam si eu daca conducatorii se lasau din cauza unui razboi (imposibil asa ceva, de cand joc alaturi de tom nu s-a intamplat sa pierdem) mai sunt si lucruri mai importante decat un ,,joc``.
O zi buna:)
 

DeletedUser

Am incercat si eu de cateva ori sa pun in picioare un trib nu prea imi iesea o sa mai incerc pe 28 ma rog...adiman si cu alkesh mereu reuseau sa puna pe picioare triburi care dominau lumile:)
 

DeletedUser

stii ce ma enerveaza cel mai mult la ei....ca sunt foarte buni in a ridica triburi dar se lasa repede:)))

desii am fost intemeietor principal mai mereu, niciodata nu am avut atata autoritate cat au avut ei


nustiu cum reusesc...
 

DeletedUser

Asta e problema lui cat joaca


atata timp cat curata toata zona indiferent de nume sau trib, inseamna ca sunt buni de ceva


TOM nu a fost si nu cred ca o sa fie vreodata trib de viitor pentru ca nu le permite timpul dar important e cat faci atat cat joci


De exmplu, noi in 10 persoane cat am fost la inceput, ne-am permis sa rupem triburi mult mai mari si sa zicem cu traditie pe clasica (asta daca erau aceleasi ca pe vechea clasica)

Acum suntem 20 dar ne imputinam iar


Atata timp cat stiu ca nu ne-a stat nimic in fata cat am jucat, chiar nu imi pasa ce o sa zica lumea despre noi

Lafel e si cu TOM-ul , joaca cat joaca si se lasa


Si dupa cum stiti, foarte multi jucatori slabi raman pe harta la sfarsitul lumilor, protejati de triburi care au castigat zona doar recrutand



Dupa doua lumi care le-am jucat cu TOM si am facut treaba destul de buna, am realizat ca nu e important ce faci si ce zice lumea, mai important e sa te simti bine si sa te distrezi atat cat poti

Mai sunt 4 triburi importante pe harta, vom vedea pe viitor cum va arata harta si in cum va fi acel razboi mondial

Probabil o sa fie ceva de gen.....

R.S. + Clasic vs. MAG si Mason sau R.S. vs. Clasic si Mason

Depinde de MAG ce vor vrea sa faca

mai sunt triburi acolo in zona Mag, ce-i drept micute dar cu jucatori buni
Un bun exemplu sunteti voi, Aka.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus