R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38860

Tullio felicitari !

Titlu Tribul Classic eLite a declarat război tribului Vechea garda a samurailor!
Expediat 15.01.12 00:10:37
Tribul este acum în război cu Classic eLite!

Nume război: Solie

Declaraţie:
Zarurile au fost aruncate! Incepand de astazi echipele noastre sunt in razboi.
Urez succes ambelor echipe si fie ca cei mai buni sa castige!
Cu deosebit respect,
Tullio25.

Sa vedem ce se poate face !
 

DeletedUser

ba noobule,nu te asteptai:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
adios r.s
 

DeletedUser38860

ba noobule,nu te asteptai:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
adios r.s

Nu ma asteptam :( . Du-te ma si culca-te . Spui numai prostii. Adios R.S? O fi dar Mason sunt urmatorii. Mai vedem noi. Inca nu a venit sfarsitul lumii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stiu de planurile voastre,dar oameni de acolo nu stiau nimic de clasic
uni credeam ca masonu o lasat la greu dar nu e chiar asa

voi ati tradat nu clasicu,nerusinatule=))))))))
 

DeletedUser38860

Stiu de planurile voastre,dar oameni de acolo nu stiau nimic de clasic
uni credeam ca masonu o lasat la greu dar nu e chiar asa

voi ati tradat nu clasicu,nerusinatule=))))))))

Cu ce am tradat noi? Ca am facut PNA cu voi pe o luna ca sa dam in MAG ? Daca Tulio si ceilalti aveau rabdare nu se ajungea la razboi intre cele 2 triburi.
 

DeletedUser

aham,deasta ati facut voi pna cu noi

mai zi poate va mai treziti cu un razboi;)
 

DeletedUser25671

Ati fost anuntati din timp.

Cu tot respectul pt tine tullio25 insa aceasta decizie de a mai creea un front membrilor R.S este una din cele mai neinspirate decizii si spun asta pentru ca din toate aceste evenimente cel mai mult are de castigat familia Masonilor care luand in considerare evenimentul Aka ei vor avea doar o singura si principala prioritate si anume nordul.Acum mai ramane de vazut cat de repede veti reusi sa eliminati si Mag-ul pt ca toti suntem constienti ca batalia finala pt Noua Lume Clasica va fi data intre Mason si R.S,cu un avantaj pt masoni la capitolul "efectiv de sate".
 

DeletedUser

irba vrei sa zici ca clasicu va pierde razboiul cu r.s:)?
mag nu va da in clasic nici asta nu sti;)
 

DeletedUser38860

Cu tot respectul pt tine tullio25 insa aceasta decizie de a mai creea un front membrilor R.S este una din cele mai neinspirate decizii si spun asta pentru ca din toate aceste evenimente cel mai mult are de castigat familia Masonilor care luand in considerare evenimentul Aka ei vor avea doar o singura si principala prioritate si anume nordul.Acum mai ramane de vazut cat de repede veti reusi sa eliminati si Mag-ul pt ca toti suntem constienti ca batalia finala pt Noua Lume Clasica va fi data intre Mason si R.S,cu un avantaj pt masoni la capitolul "efectiv de sate".

MAG nu o sa dea in Clasic sau invers.
 

DeletedUser

el râde doar pentru că tribul Clasic încă nu a ajuns în zona lui. colegii lui suferă în vest.
 

DeletedUser

tusa sa taca din gura...
ma bucur ca esti mandru de noi, dar pastreaza pentru tine emy.

in alta ordine de idei, in momentul in care rs ne-a intors spatele cand ne bateam cu dusmanii, ne-am simtit tradati la maxim.
ochi pentru ochi.

Spor la razboi:D
(Am scapat de granita de data asta:X)
 

DeletedUser

tot ce e posibil...
dar sincer, nu este decizia unei singure persoane... din pacate a fost o decizie acceptata in proportie de 100% de ai nostrii.
Clasic vrea un trib cu care sa mearga pana in panzele albe. ne-ati dovedit ca ne intoarceti spatele la greu... cam asa am privit lucrurile (dramatic, stiu :)) )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus