Mason vs R.S

  • Autor subiect DeletedUser41035
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

viteazule , nu esti primul smecher din jocul asta care pierde sate pentru ca nu are timp ( vesnica explicatie a esecurilor ) . cauta explicatii mai plauzibile next time
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da, ce sa zic sunt smecher :)) manelistule:))
te-ai bagat asa, fara invitatie la insulte:))
i-am zis doar ca nu as fi pierdut atatea sate si ca s-ar fi terminat altfel, nu am zis nu stiu ce...dar esti prea inteligent pentru mine cred, scuze ca am trecut prin cartier la tine, nu stiam cine esti sorry
 

DeletedUser

ai fost intrebat ceva ??? de ce te bagi asa ca camasa in fundul unui alcoolist?? hmm
emy daca vrei pot sa iti las sitter si ai sa vezi ca te inseli cu sitteri si ai sa mai vezi ca nu am stat toata noaptea cred ca ati inteles de ce nu se mai raspundea la msg... si daca vrei iti dau id web si ai sa vezi ca am jucat si asa prea mult... nu am vrut sa renunt dar asta a fost sa fiie

tu ai respectul meu,esti un om cu caracter mare
greu mai gasesti oameni ca tine pe triburile,problema a fost ca erai in zona mea de dezoltare si nu te puteam lasa in mij meu,odata ce mai refuzat..
 

DeletedUser

poi eu ti-am zis intr-un msg ca nu plec din rs.. si de ce:), tu ai inceput sa razi mi-ai zis ''esti culmea'' ,, eram constient ca o sa ajung la margine dar eram mai multumit asa decat sa ma intorc contra fostilor colegi cu care ne-am ajutat, s-a facut spam ne-am distrat, intr0un cuvant.... in fond ce joc mai e si asta cand care si cum shimba tabara cum crede el ca e mai bine pentru contul lui,..ps aviz amatorilor,,
imi aduc aminte ca ii ziceam lui ingenios sper sa nu fia atacat pana de revelion, la o zi sau 2 hop si atacurile:))
pot sa te intreb ceva??
daca maine mason se se va afla intr-o situatie mai delicata cum a fost tom rs..,, in cati dintre fosti mei colegi ai avea incredere?:):)
or sa caute caldura iti zic eu cu au mai facut:))
 

DeletedUser

Dupa cele intamplate nu mai am incredere,in nimeni de pe jocul asta,excluzand cativa playeri si pe m@ny@x care nu m`ar trada niciodata
in rest toti o apa si un pamant...

si,da,ai retinut bine ce am facut si zis:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus