Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38569

Jucatorul interveviat acumae reprezentativ pentru INQ :)?

NU are mai mult de 14 ani sau daca are 20 e chiar mai grav, incat pare foarte nedezvoltat ca persoana si pe langa asta analfabet in draci :)

Oricum felicitari ca ai incercat, dar daca nu prea ai cu cine, asta este :)

Ha. Felicitari moderatorului. A fost cea mai crunta lupta de pe aceasta lume. Tot respectul
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Jignirile nu-si au locul aici. Fiecare are varsta, educatia, cultura generala diferite. Eu ii multumesc foarte mult pentru bunavointa de care a dat dovada. Poate ca unii nominalizati de voi nici nu s-au sinchisit sa raspunda la primul mesaj in care ii intrebam daca doresc sa participe la interviu.
In ceea ce priveste chestionarul propriu-zis, bun, rau, acesta este :), trageti concluziile singuri.

Va rog frumos sa incercam sa fim un pic mai intelegatori. :D
 

DeletedUser41398

Jucatorul interveviat acumae reprezentativ pentru INQ :)?

NU are mai mult de 14 ani sau daca are 20 e chiar mai grav, incat pare foarte nedezvoltat ca persoana si pe langa asta analfabet in draci :)

Oricum felicitari ca ai incercat, dar daca nu prea ai cu cine, asta este :)

"Jucatorul ala d gradinita" ia dat "teroare " lui maram la ultimul organizat pe ea....si cred ca, maram este o jucatoare buna a lumii 23 daca nu cea mai buna;)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
La peste 2000 atacuri și cu sate goale tu numești teroare? trfik a rămas cu 9 sate după organizat...ce teroare...în Pacific
 

DeletedUser30525

"Jucatorul ala d gradinita" ia dat "teroare " lui maram la ultimul organizat pe ea....si cred ca, maram este o jucatoare buna a lumii 23 daca nu cea mai buna;)

:D
daca iti aratam cam la ce disperare au ajuns jucatorii aia de granita ca sa poata lua sate de la maram nu cred ca o sa mai zici nimic
dar hai sa nu discutam aici ca facem spam

si ca sa fiu ontopic sunt un pic dezamagit de raspunsurile lui trfik
ma asteptam la altceva
dar asta e
mergem mai departe
il asteptam pe urmatorul
:)
 

Zgubea

member
Scor reacție
0
Jucatorul interveviat acumae reprezentativ pentru INQ :)?

NU are mai mult de 14 ani sau daca are 20 e chiar mai grav, incat pare foarte nedezvoltat ca persoana si pe langa asta analfabet in draci :)

Oricum felicitari ca ai incercat, dar daca nu prea ai cu cine, asta este :)

... iar replica ta da dovada de profunzime si maturitate.
Din cate stiam eu, una din regulile de baza ale forumisticii este ca se combat idei si nu persoane.

Da, jucatorul intervievat este reprezentativ pentru INQ din punct de vedere al tenacitatii si tacticii. Chiar daca abilitatile lui de comunicare nu satisfac unele persoane mai "dezvoltate", noi suntem mandri ca e alaturi de noi.
 

DeletedUser2821

Pai abilitatile lui de comunicare nu numai ca nu satisfac niste persoane mai dezvoltate ci nici macar pe cele din ciclul primar.. :)

Ma bucur ca e un model pentru voi :)) ! Sunt curios daca si restul membrilor au aceasta parere... Sa verificam ?
 

DeletedUser14000

Felicitari adenauer pentru "rezistenta" de care ai dat dovada, eu am cedat de la a treia intrebare :). (de fapt, nu prea e de ras)

Te invidiez si pentru rabdare, jos palaria...
 

DeletedUser40664

... iar replica ta da dovada de profunzime si maturitate.
Din cate stiam eu, una din regulile de baza ale forumisticii este ca se combat idei si nu persoane.

Da, jucatorul intervievat este reprezentativ pentru INQ din punct de vedere al tenacitatii si tacticii. Chiar daca abilitatile lui de comunicare nu satisfac unele persoane mai "dezvoltate", noi suntem mandri ca e alaturi de noi.


Trfik este un jucator si un lider cum rar intalnesti. Daca 'skill-urile' comunicarii nu sunt punctul lui forte asta nu inseamna sa il desconsiderati, inca o data va dati arama pe fata.
 

DeletedUser37659

Asa,din curiozitate,cati ani are respectivu?

Nu joc pe 23,n-am treaba cu razboaiele voastre,intreb doar din curiozitate.
 

DeletedUser2821

Trfik este un jucator si un lider cum rar intalnesti. Daca 'skill-urile' comunicarii nu sunt punctul lui forte asta nu inseamna sa il desconsiderati, inca o data va dati arama pe fata.

Vad ca s-au simtit pe aici sa rada de interviul respectiv si sa felicite moderatorul pentru rabdare si jucatori care nu au nici cea mai mare legatura cu mine sau cu tribul meu :)..

Nici la tine skillurile comunicarii nu sunt punctul tau forte.

Si daca tu consideri ca skillurile de comunicare nu sunt necesare unui conducator atunci tu chiar nu ai legatura cu diplomatia si nicio tangenta cu politica. Ar trebui sa studiezi istoria mai intens.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16966

Mai bine cautai in dex cuvantul "minciuna". se potriveste mai bine pentru tine!
 

DeletedUser2821

Adanauer cu interviurile cum ramane :) ? Stiu ca ai spus ca nu ai timp, dar a trecut ceva timp :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus