Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Adanauer cu interviurile cum ramane :) ? Stiu ca ai spus ca nu ai timp, dar a trecut ceva timp :))


Michele, cu cea mai mare placere m-as ocupa in continuare de interviuri daca ar fi o persoana care sa-mi raspunda din cei nominalizati de voi aici :).

Daca vrei iti pot lasa chiar sitter sa vezi cate mesaje am trimis pentru interviuri:) (asta in cazul in care nu ai incredere in cuvantul meu).
 

DeletedUser30525

Preferi sa raspunda tot unu ca in ultimul interviu care sa nu stie "sa vorbeste" ?

acuma depinde si de dispozitia lui trfik
m-am intalnit pe harta de multe ori cu el
si la felul cum joaca am tot respectul pentru el
 

DeletedUser39673

Michele, cu cea mai mare placere m-as ocupa in continuare de interviuri daca ar fi o persoana care sa-mi raspunda din cei nominalizati de voi aici :).

Daca vrei iti pot lasa chiar sitter sa vezi cate mesaje am trimis pentru interviuri:) (asta in cazul in care nu ai incredere in cuvantul meu).

ucgucj cred ca e dispus sa iti acorde un interviu :D:D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ok, va voi contacta pe joc in zilele urmatoare, in functie de timpul disponibil, atat al meu, cat si al vostru. :)
 

DeletedUser30525

un interviu cu maram ar fi interesant
mai aflam si noi cate ceva de cea mai buna jucatoare de pe l23 dupa parerea mea
 

DeletedUser

de acord cu tine . pot confirma , e cea mai buna din punct de vedere defensiv . la atac nu stiu cum se descurca :D
chiar ar fi interesant un interviu cu ea :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Probabil...nu mai am mesajul, asa ca rectific. Mi-a raspuns negativ la solicitarea de interviu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus