Spam

DeletedUser40913

Cred ca aici vorbesc mai mult decat trebuie cei care ar trebui sa se abtina. Spre exemplu, dinozaure, am crescut impreuna, o mare parte din colegii langa care ai crescut din trib in trib se afla(u) in WANTED.
Degeaba vin toti acum sa bage tot felul de strambe despre WANTED, istoria s-a facut, acum cine vrea sa o vada cu alti ochi e treaba lor. E un joc pana la urma si nu are rost sa ne jignim intre noi pentru asta...
Revenind, WANTED a lasat o mare amprenta in L5, fie ca vreti sa recunoasteti, fie ca nu! WANTED a avut curajul sa se aventureze oricarui razboi oricat de de periculos parea acesta, un trib capabil sa lupte cu oricine in orice situatie si din cate stiu niciodata nu a dat inapoi de la nimic. Ba chiar si la inceputul razboiului cu MAGIC am facut ceva frumos, acum, ca nu s-a mai putut si eram prea presati de timp sa alocam jocului timpul necesar asta e altceva... Degeaba veniti si aruncati cu noroi acum in stanga si in dreapta cand tribul s-a dus, impreuna cu vechiul intemeietor...
In fine... Multa sanatate, aveti grija de voi, si lasati ca asta sa ramana un joc pana la urma, nu altceva;
un joc cat mai placut!



Kenobyss.
 

DeletedUser25671

Hai frate lasa-ne prea ridici tu si altii wanted-ul in slavi,de parca cine stie ce realizari extraordinare ati fi avut.
 

DeletedUser

Text original hRiwe Vezi discuţiile
Nu, nu sunt unul dintre aceia ! Insa mi-a fost ca un profesor si un foarte bun prietene. Cand am venit pe L5 nu am avut asa mare experienta in comporatie cu ceilalti, asa ca trebuia sa invat si inca mai trebuie sa invat multe. Mie-mi pare foarte rau ca am renuntat toti, insa astept sa apara L28 si sa ne bagam acolo si sa facem ceea ce nu am facut aici.

In ce limba vorbesti ,amice ?:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Cred ca aici vorbesc mai mult decat trebuie cei care ar trebui sa se abtina. Spre exemplu, dinozaure, am crescut impreuna, o mare parte din colegii langa care ai crescut din trib in trib se afla(u) in WANTED.
Degeaba vin toti acum sa bage tot felul de strambe despre WANTED, istoria s-a facut, acum cine vrea sa o vada cu alti ochi e treaba lor. E un joc pana la urma si nu are rost sa ne jignim intre noi pentru asta...
Revenind, WANTED a lasat o mare amprenta in L5, fie ca vreti sa recunoasteti, fie ca nu! WANTED a avut curajul sa se aventureze oricarui razboi oricat de de periculos parea acesta, un trib capabil sa lupte cu oricine in orice situatie si din cate stiu niciodata nu a dat inapoi de la nimic. Ba chiar si la inceputul razboiului cu MAGIC am facut ceva frumos, acum, ca nu s-a mai putut si eram prea presati de timp sa alocam jocului timpul necesar asta e altceva... Degeaba veniti si aruncati cu noroi acum in stanga si in dreapta cand tribul s-a dus, impreuna cu vechiul intemeietor...
In fine... Multa sanatate, aveti grija de voi, si lasati ca asta sa ramana un joc pana la urma, nu altceva;
un joc cat mai placut!



Kenobyss.


Va mai trebuia juma' de perioada si ajungeati tribul NOI :D:D:D,in rest v-ati descurcat binisor !:eek::p:D
 

DeletedUser

Text original hRiwe Vezi discuţiile
Nu, nu sunt unul dintre aceia ! Insa mi-a fost ca un profesor si un foarte bun prietene. Cand am venit pe L5 nu am avut asa mare experienta in comporatie cu ceilalti, asa ca trebuia sa invat si inca mai trebuie sa invat multe. Mie-mi pare foarte rau ca am renuntat toti, insa astept sa apara L28 si sa ne bagam acolo si sa facem ceea ce nu am facut aici.

In ce limba vorbesti ,amice ?:D:D:D:D:D



Nu conteaza limba , ci continutul , intr-adevar am niste greseli de ortografie , 2 din X . Iar ce a spus Kenobyss despre WANTED , este adevarat , la inceputul razboiului am dat tare , iar pe parcurs am pierdut , conteaza ca noi am vrut , vom vrea si vom putea. Este doar un joc. Spor tuturor , nu ridica nimeni WANTED-ul in slavi, insa nici nu le sunt recunoscute de catre voi meritele. Iar Lost Angell , acuma tu , te gasesti cu gura mare dupa ce TOTUL s-a terminat ? De ce nu ai vorbit in parcursul razboiului , de ce acum ?
 

DeletedUser7714

Nu conteaza limba , ci continutul , intr-adevar am niste greseli de ortografie , 2 din X . Iar ce a spus Kenobyss despre WANTED , este adevarat , la inceputul razboiului am dat tare , iar pe parcurs am pierdut , conteaza ca noi am vrut , vom vrea si vom putea. Este doar un joc. Spor tuturor , nu ridica nimeni WANTED-ul in slavi, insa nici nu le sunt recunoscute de catre voi meritele. Iar Lost Angell , acuma tu , te gasesti cu gura mare dupa ce TOTUL s-a terminat ? De ce nu ai vorbit in parcursul razboiului , de ce acum ?

stai putin ca nu ne intelegem. tu ai o varianta gresita. spun eu cum a fost. odata, o haita de haimanale (Wanted) au intrat in casa unor oameni simpli(magic) unde au gasit bunicii care aveau grija de copilasi(inactivi).au batut batranii si copii(inactivii) . parinti(jucatorii activi) care se aflau la munca, auzind de actele de"vitejie" ale haimanalelor ,au luat o joarda si asa bataie le-au dat la fundul gol incat acestia au jurat ca nu o sa mai faca niciodata asa ceva si s-au pocait(stergere cont).

acum intelegi cum a fost???

cate sate din cuceririle voastre de la inceputul razboiului au fost luate jucatorilor activi din magic????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nemuritorule.... ai uitat de lupul cel rau si de ala negru de respira greu... a dat stergere ma.... :))

takerx / Kenobyss. - LASA-NE... LASA-TE..... de comentat pe aici te rog....

eu cred ca tu nu ai citit forumul extern prea des si ca habar n-ai ce a facut wanted la inceputul razboiului cu Magic si mai ales cat de marsav ati luat voi ca si adunatura de jucatori sate din Magic.... te rog, citeste toata povestea si pe urma la nani... ca spui cam multe prostioare....


Nu conteaza limba , ci continutul , intr-adevar am niste greseli de ortografie , 2 din X . Iar ce a spus Kenobyss despre WANTED , este adevarat , la inceputul razboiului am dat tare , iar pe parcurs am pierdut , conteaza ca noi am vrut , vom vrea si vom putea. Este doar un joc. Spor tuturor , nu ridica nimeni WANTED-ul in slavi, insa nici nu le sunt recunoscute de catre voi meritele. Iar Lost Angell , acuma tu , te gasesti cu gura mare dupa ce TOTUL s-a terminat ? De ce nu ai vorbit in parcursul razboiului , de ce acum ?

VAI ....... :))))))))))) ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Mai bine dupa ce demonstrezi ceva vorbesti decat ca altii care puneau statistici pe plus.... pe satele inactivilor :))) in timp ce Sefu vedea ca sunt pe rosu la noi in trib cu ajutorul contului cumparat..... ERA O VORBA IN POPOR : "NU ZI INAINTE CA TIGANUL DUPA... " sau ceva de genul.... mi se pare deplasat sa vorbesti inainte.... dar dupa... nu vad problema.... am demonstrat ce afirmam... nu aruncam cu vorbe in vant ca altii care lauda "un trib, un conducator, un principiu" care nu mai exista pe harta.....

Voi ma fortati sa ma tot bag in discutii prin afirmatii de genul asta.... nu-l mai ridicati in slavi ca a jucat urat, murdar... a cumparat conturi, a fost blindat de "aliatii nostri din R3B" si a avut PNA-uri cu carul de aia a rezistat... nu ca a fost un domn, un jucator "foarte bun"....

cat a fost pe harta mister ZaMaster i-am aratat..... intreaba ce i-am facut in k33.... iti zice el.....

MAI JOS AI MOTIVUL PENTRU CARE IMI PERMIT SA VORBESC....

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Jucători: Lost Angell

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 268
Diferență: 243

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 237,152
Tabăra 2: 2,587,262
Diferență: 2,350,110

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Domnule Lost , cand a avut peste 10.000 de atacuri , cum de a rezistat ? Cate sate i-ati luat ? Asa ca mai bine fa o tura si apoi vino si spune-ti parerea. Iar cat despre tine nemuritorule iti spun sincer ca pe K4 catre K5 WANTED A FACUT LEGEA ! Acolo erau jucatori ca spy03 , madattery , Danniell si multi alti, am spart trupe dupa trupe acolo , am luat sate dupa sate . Cei din Magic care aveau granita cu noi ATACAU DOAR NOAPTEA CAND STIAU CA NU SUNTEM ON si nici atunci nu luau multe sate , 1-2 si ziua cand intram cateva le si recuperam. Asa ca domnule ia dai si tu o fuga si haida inapoi. MAGIC ESTE UN TRIB AL INACTIVILOR ASA CUM AI SPUS-O SI TU! Tu ai vazut problema dintr-o parte , partea exterioara , ei bine ca sa stii mai bine trebuie sa vezi partea din interior , iar eu am fost in interior ! Noi nu ne-am lasat din cauza voastra de aceasta lume ci din cauza timpului , problemelor personale , nici de cum din cauza voastra!
 

DeletedUser

:)))))))))))))))))))))))))) ha ha ha ha ha ha ha ha ha ..... tin sa-ti zic ca esti extrem de nostim... de curiozitate cine esti? ca in wanted nu te vad... pe ce cont ai jucat / joci?????

si peste 10.000 de atacuri i-am dat o singura data, si nu a rezistat... tot ce s-a "ochit" s-a luat.... atunci a pierdut peste 120 de sate din cate imi amintesc........ informativ asa....

Iar cat despre tine nemuritorule iti spun sincer ca pe K4 catre K5 WANTED A FACUT LEGEA ! Acolo erau jucatori ca spy03 , madattery , Danniell si multi alti, am spart trupe dupa trupe acolo , am luat sate dupa sate . Cei din Magic care aveau granita cu noi ATACAU DOAR NOAPTEA CAND STIAU CA NU SUNTEM ON si nici atunci nu luau multe sate , 1-2 si ziua cand intram cateva le si recuperam. Asa ca domnule ia dai si tu o fuga si haida inapoi. MAGIC ESTE UN TRIB AL INACTIVILOR ASA CUM AI SPUS-O SI TU! Tu ai vazut problema dintr-o parte , partea exterioara , ei bine ca sa stii mai bine trebuie sa vezi partea din interior , iar eu am fost in interior ! Noi nu ne-am lasat din cauza voastra de aceasta lume ci din cauza timpului , problemelor personale , nici de cum din cauza voastra!

Toti jucatorii mentionati de tine erau ziua la munca..... de aia atacau noaptea... nu ca "nu erati voi on"....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7714

Domnule Lost , cand a avut peste 10.000 de atacuri , cum de a rezistat ? Cate sate i-ati luat ? Asa ca mai bine fa o tura si apoi vino si spune-ti parerea. Iar cat despre tine nemuritorule iti spun sincer ca pe K4 catre K5 WANTED A FACUT LEGEA ! Acolo erau jucatori ca spy03 , madattery , Danniell si multi alti, am spart trupe dupa trupe acolo , am luat sate dupa sate . Cei din Magic care aveau granita cu noi ATACAU DOAR NOAPTEA CAND STIAU CA NU SUNTEM ON si nici atunci nu luau multe sate , 1-2 si ziua cand intram cateva le si recuperam. Asa ca domnule ia dai si tu o fuga si haida inapoi. MAGIC ESTE UN TRIB AL INACTIVILOR ASA CUM AI SPUS-O SI TU! Tu ai vazut problema dintr-o parte , partea exterioara , ei bine ca sa stii mai bine trebuie sa vezi partea din interior , iar eu am fost in interior ! Noi nu ne-am lasat din cauza voastra de aceasta lume ci din cauza timpului , problemelor personale , nici de cum din cauza voastra!

de ce oare de fiecare data cand se termina un razboi, invinsii nu gasesc decat scuze puerile identice cu ale tale?

te rog lamureste-ma si pe mine ce inseamna "haida"
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 326
Tabăra 2: 7,607
Diferență: 7,281

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,275,052
Tabăra 2: 75,416,338
Diferență: 72,141,286

chart


:))))))))))))))))))))))))))) m-am gandit sa verific........ GATA am spus prea mult... refuz sa mai dau curs unor "naivitati".... cam putin spus naivitati din partea domniilor voastre.... astept totusi sa-mi spui cine esti... pe ce cont joci... sau ai jucat.... de curiozitate...
 

DeletedUser

Normal ca am jucat, am jucat pe contul worax , vrei sa-ti spun in ce K am avut sate? K2,K3,K4,K5 si cateva in K14 .
 

DeletedUser

Si Lost Angell in ultimele 3 luni include si "neparticiparea noastra DELOC" la acest razboi , nu crezi ? Adica dupa ce am dat 2-3 stergere cont lucrurile erau cu susu-n jos , 80-90% nu mai jucam . Adica eram doar cu numele si voi ati jucat contra inactivilor atunci nu cu noi , activi !
 

DeletedUser7714

Si Lost Angell in ultimele 3 luni include si "neparticiparea noastra DELOC" la acest razboi , nu crezi ? Adica dupa ce am dat 2-3 stergere cont lucrurile erau cu susu-n jos , 80-90% nu mai jucam . Adica eram doar cu numele si voi ati jucat contra inactivilor atunci nu cu noi , activi !

mereu perdantii gasesc scuze
 

DeletedUser

hRiwe: Hai sa-ti dau un exemplu, comic, dar totusi asa vad eu cu ce va laudati voi. Luam 1 metru. Un metru are 100 de centrimetri. Ei bine, tu lauzi doar centrimetri 1-3, cel mult. Ei bine, de la 3 pana la 100 poti sa ne lauzi pe noi. Tu te legi doar de partea aceea infima pentru ca doar atat ati putut si ati reusit pentru ca ZaMaster avand cont la noi in conducere ati profitat. Poate daca nu avea nu ar fi avut loc acest razboi.
Tinere, un razboi nu se masoara pe termen scurt sau foarte scurt asa cum faci tu, el se face pe termen lung sau foarte lung asa cum se fac razboaiele.
Ca multi dintre voi nu au mai jucat, au dat stergere a fost din cauza presiunii noastre pe voi, nu din alta cauza. Vazand ca deja se pierd sate in defavoarea Wanted multi si-au pierdut elanul si au cedat dand stergere sau nemaintrand pe cont. Deci tot ceea ce spui tu este o perioada de-a voastra de glorie extrem de scurta pe care ti-o bagi tie in ochi sa arate tribul tau mai bine.
 

DeletedUser

mai, mai ce s-au incins spiritele :))))

hriwe, probleme personale avem cu totii, nu numai jucatorii wanted...poate ca si noi aveam probleme personale cand a inceput razboiul si ne-ati luat sate...dar macar noi nu am invocat scuza asta subtire niciodata.

suntem zmei acum si cu gura mare pt ca asa ati fost si voi cand aveti un avans de 200 de sate, desi acele sate erau luate de la bossul13 si colt rosu care erau pe rosu iar aliat stia asta si de la paulbluelion care tocmai ce le cucerise de la kastravete si erau goale.

cum a fost istoria am mai zis in topicul wanted vs magic iar ceea ce am zis eu se poate verifica prin statistica. ceea ce spui tu nu se poate verifica...din simplu motiv ca nu exista.

sate dupa sate luate in k4 si k5?
ati luat satele izolate din k4, 10-20 de sate, asta nu se poate numi "sate dupa sate". nu intentionez sa fiu aroganta insa cand cineva o sa ia sate dupa sate lui madaterry/spy03/danniell (ca tot ai amintit de ei) ii fac cadou contul meu.
i-ati atacat de i-ati rupt si ce ati facut? mada a pierdut doar cateva sate izolate pe care oricum nu s-a straduit sa le blindeze, spy a pierdut un sat, iar danniell tot pe acolo (are doar 22 de sate pierdute in tot razboiul)
in k5 au pierdut sate bossul13 si colt rosu, care asa cum am mai zis, erau pe rosu si aliat stia asta pt ca avea contul lui alexxionutz care era cont cu drepturi de conducere.

deci, sa fim realisti. niciunul dintre jucatorii buni nu a pierdut sate, satele au fost pierdute de inactivi. o data terminati inactivii v-ati impotmolit, ati dat de jucatorii buni si nu ati mai reusit sa luati mai nimic.

politica mea, nu neaparat si a tribului, este ca NU sprijin inactivii, nu sprijin sate izolate si nici sate nou luate (daca nu pot fi blindate rapid), nu irosesc trupele aiurea, aceste sate sunt trecute pe pierderi de la bun inceput.
am stiut de acest razboi, danimaxxx m-a anuntat cu 2 saptamani inainte, niciodata nu am invocat ca am fost luati prin surprindere, ca n-am avut timp sa ne blindam.
timp am avut, insa am ales sa trecem pe pierderi anumite sate si sa ne pastram resursele pt toiul razboiului si nu sa le irosim pentru focul de paie de inceput.
madaterry daca vroia putea sa-si blindeze acele sate din k4, n-a vrut, le-ati luat si ce ati facut apoi? nimic, s-a jucat cu voi cum a vrut el.
danniell a jucat cu voi cu mare parte din sate goale, si ce ati facut? tot nimic
lui spy dupa mii de atacuri i-ati luat un sat. atat a pierdut spy cand ati dat organizat pe el.

si da, ghinionul vostru ca noi atacam si noaptea, nu numai noaptea cum spui tu. la un trib de marimea magicului normal ca avem jucatori care sa stea in ture pe conturi, atat ziua cat si noaptea, ca nu toti avem job-uri de zi, unii muncesc noaptea si daca au timp de ce sa nu dea si niste atacuri? :))

iar lost angell a fost prezent aici si pe harta inca de la inceputul razboiului, nu s-a trezit acum "cu gura mare" asa cum sustii tu. vezi postarile lui de pe forumul asta, ai sa gasesti destule. si mare parte din atacuri el le-a organizat, el a fost initiatorul atacurilor pe aliat.

si da, la primul val de atacuri pe aliat nu am luat sate. era normal, nici nu ne asteptam sa luam sate, stiam cine il blindeaza si ca vom da in trupele R3B trimise la el.
dar de al doilea val de atacuri au inceput sa-i pice satele. asta era si rostul atacurilor de la 300 de ore pe care voi nu le-ati inteles, erau atacuri la sacrificiu, trupele celor de la distanta care nu aveau granita si care erau menite doar sa va macine psihic prin numarul lor si apoi noi sa dam din scurt acolo unde va lasati descoperiti....si uite asa am inceput sa va tocam sprijinul si nu ati mai avut de unde sa-l inlocuiti....si uite asa au inceput sa pice satele.

nu a fost curaj din partea wanted sa se puna cu magic, ci s-a mizat pe niste asi din maneca, asi care au disparut: aliat a ramas fara contul din conducerea magic, manevrele sa bage in razboi alaturi de el si alte triburi nu i-au reusit, jucatorii adusi de pe alte lumi au plecat cum au venit pt ca atunci cand nu este contul tau nu iti dai interesul (este misto sa ataci dar nu prea mai ai chef de stat pe joc cand incepi sa fii atacat), "inactivii" magic (pe care-i stia aliat avand acces la conducere) brusc s-au reactivat cand a inceput razboiul (vezi atari, tavibk, artemis s.a.), lavanda a ales magic si nu wanted (surpriza!!!), eu am iesit din pasivitatea in care ma stia aliat in ultimul an, "prietenii" lui din magic s-au dovedit a fi prietenii magic si nicidecum ai lui (exact ce-i spusesem si eu dar nu m-a crezut) .... si uite asa socoteala wanted de acasa nu s-a potrivit cu cea din targ.
la nici o luna de la inceperea razboiului, artificie si danimaxxx s-au intalnit cu noi sa ne propuna pacea si sa dam impreuna pe newage. ce zici de asta? atat a durat curajul vostru, istoria voastra, atat ati aratat.

nu vreau sa va jignesc, nu fac pe zmeul acum ca am castigat dar nu pot sa uit cand spuneati despre jucatorii magic ca sunt praf, unii asa erau intr-adevar, insa sunt si multi jucatori buni si v-au aratat asta si chiar nu meritau acele vorbe.
 

DeletedUser21711

Cred ca aici vorbesc mai mult decat trebuie cei care ar trebui sa se abtina. Spre exemplu, dinozaure, am crescut impreuna, o mare parte din colegii langa care ai crescut din trib in trib se afla(u) in WANTED.
Degeaba vin toti acum sa bage tot felul de strambe despre WANTED, istoria s-a facut, acum cine vrea sa o vada cu alti ochi e treaba lor. E un joc pana la urma si nu are rost sa ne jignim intre noi pentru asta...
Revenind, WANTED a lasat o mare amprenta in L5, fie ca vreti sa recunoasteti, fie ca nu! WANTED a avut curajul sa se aventureze oricarui razboi oricat de de periculos parea acesta, un trib capabil sa lupte cu oricine in orice situatie si din cate stiu niciodata nu a dat inapoi de la nimic. Ba chiar si la inceputul razboiului cu MAGIC am facut ceva frumos, acum, ca nu s-a mai putut si eram prea presati de timp sa alocam jocului timpul necesar asta e altceva... Degeaba veniti si aruncati cu noroi acum in stanga si in dreapta cand tribul s-a dus, impreuna cu vechiul intemeietor...
In fine... Multa sanatate, aveti grija de voi, si lasati ca asta sa ramana un joc pana la urma, nu altceva;
un joc cat mai placut!



Kenobyss.

Asa... am crescut langa wanted, si apoi in wanted. Si? care-i problema?
Iti spun eu care e problema. Jucatorii din wanted, au fost si sunt niste 'jmecheri'. O vorba buna nu am putut avea niciodata cu ei... oare din ce cauza? Nici acum nu cred ca imi dau seama...
Stau si ma uit cateodata, la membrii tribului wanted. Mai sa fie, cu 40% din ei, m-am certat cel putin o data. cu 10 % am fost prieten, si sunt prieten in continuare, iar pe restul de 50 % nu i-am cunoscut deloc... si nici nu am fost incantat sa ii cunosc.

De ce, atunci cand m-am mutat in 3-SLA, am reusit rapid sa imi fac prieteni? sau, de ce atunci cand s-a format wanted-ul nu am mai vrut sa ma despart de 3 -SLA?

Cand am spus cuvantul 'jmecher' m-am referit la majoritatea tribului, nu la TOT.

de exemplu, cu danimaxxx, minora blonda, etc, chiar daca am fost in triburi diferite, am tinul legatura prin simplul fapt ca am putut avea o conversatie buna cu ei. Chestie de bun simt !

wanted a facut istorie? Pai, ce fel de istorie e asta? cu intreruperi? a fost desfiintat si a reaparut? E ca si cum ai zice: acum e imperiul roman, Cezar moare, acuma dispare imperiul roman, Cezar invie, acuma apare iara.... :D
complicata istoria asta.. pfff :D
 

DeletedUser

hahahahaaa :)) sa va explic cu istoria asta:) nu wanted a facut istorie ci aliat cat de praf este:)) a pierdut 2 conturi mari din ban :))) pe l3 si l5 si apoi a zis ca s a saturat de joc si nu se va mai apuca dar... razboinicul luminii , nu se lasa cu una cu doua si a mai facut rost de un cont (zamaster) unde .. a luat si el cateva sute de barbare (tot de pe urma noastra ,faza cu rainn) si apoi a inceput sa se dea in figuri ... dar .. din nou iara si a ratat sansa si a sfarsit cu abandoanrea jocului :)) ce pacat asa i ?


si ca tot veni vorba de statistica , parca m as lauda si eu putin :D
Parte 1:
Jucători: adysk4you
Parte 2:
Triburi: WANTED

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 450
Tabăra 2: 23
Diferență: 427

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,571,170
Tabăra 2: 230,684
Diferență: 4,340,486

chart


P.S. : cele 23 de sate pierdute in favoarea celor din wanted , au fost luate pe timp de noapte de aliat cand nu a fost nimeni pe cont la mine :)) dar au fost recuperate a 2a zi :p
 
Sus