SH + -SH- + ??? contra T.T.T

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asa ca sa ies si eu cu gura mea mare pe extern sa fac un update.
tribul ??? a disparut ca prin magie,imi puteti spune Houdini :D:D:D
Tribul dark a cerut un pna pe care l am acceptat astfel retragandu se din razboiul cu noi,in care au intrat la insistentele lui mazare,desi erau foarte departe de noi si nu influentau cu nimic razboiul
SH ul a recrutat tot ce a fost posibil in zona aceea,si a ajuns sa aiba 3 academii (extensii de trib cum le zice el,bine ca nu s de altceva),slava domnului acum au deff pentru tot tribul mare,doamne ajuta la inca 10 academii ca altfel SH ul o sa pice rau de tot ca altfel nu stiu sa joace decat cu 200 de noobi in spate pe care sa ii puna sa le trimita sprijin.

PS:il felicit pe domnu' ,mazare pentru primul lui sat luat va las sa ghiciti si de unde
Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
mazare (396|543) K53 4,245 Garrincha mazareverde [SH] 2012-01-12 08:11:05

al carui ultim trib a fost si va las sa ghiciti :D:D:D

Triburile.ro Profil Jucător: Garrincha (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
.....
NK SH 11th December 2011 - 15:16:54 752
SH Nimeni 12th January 2012 - 06:08:54 4,245

si da am auzit cum ca respectivul nu ar fi intrat prea des pe cont,spre deosebire de ceilalti noobi care au 1 400 de puncte asta cu 4 000 + intra mai rar

Iar acum situatia sta cam asa.
cele 4 sh uri,presupun ca or sa mai apara peste noapte inca vreo 2-3 in urmatoarele 2 saptamani,contra T.T.T si KOH

restul sunt asa doar de decor :)
 

DeletedUser

un membru din TTT a primit drepturi in tribul ??? si la desfintat ...

Felicitatil pe AIsauNU?

PS:xello,nu mai plange ca ??? a disparut,ca a ti recrutat de la ei intr o fericire .iar daca voi faceti aliante numa cu copilasi fara cap asta e partea a doua.
Probabil stati mai bine decat noi,si va fi un razboi greu pt noi,dar noobii aia gramada pe care ii aveti voi in cele 4 triburi,cat crezi ca va vor trimite sprijin? si va vor apara ?zi si mie?
Chiar daca treceti de T.T.T,mai departe nu stiu daca aveti 7 jucatori care sa duca jocul asta mai departe.
 

DeletedUser

Ma sa stii ca ai dreptate,daca il intelegeam sa mor de nu ma lasam de el de mult :)
 

DeletedUser

Tribul dark a cerut un pna pe care l am acceptat astfel retragandu se din razboiul cu noi,in care au intrat la insistentele lui mazare,desi erau foarte departe de noi si nu influentau cu nimic razboiul



Ca prea gresesti Mircica, DarK a intrat in razboi ca asa am vrut eu, nu ca sa influentam, ci la panarama. Daca nu stii, ai macar bunavointa sa nu mai aberezi pe extern !?

Felicitari pentru treaba cu ???, poate tu esti de vina, poate nu, dar iti dau credit.
 

DeletedUser

Nu vreau sa par bagacios sau sa para ca tin partea unui anume trib, dar dupa parerea mea indiferent cat de bun e un anumit jucator nu-i dai drept de conducere/intemeietor asa peste noapte ( daca nu il cunosti ), mai ales daca deja ai o conducere bine pusa la punct si un nucleu de jucatori/prieteni format.

Mult succes ambelor triburi in continuare si cel mai bun dintre ele sa castige.
 

DeletedUser38225

Probabil stati mai bine decat noi,si va fi un razboi greu pt noi,dar noobii aia gramada pe care ii aveti voi in cele 4 triburi,cat crezi ca va vor trimite sprijin? si va vor apara ?zi si mie?

Iti spun eu nu mult, o sa reziste un organizat 2 ,3 .. si dupa nu o sa mai trimita sprijin, fie o sa se blocheze sprijinu la "eroii din tribul mare" fie nu o sa mai aiba, imediat dupa ce dati si in noobi se instaleaza spaima si haosu si urmeaza caderea tribului/familiei, avand ca pas final "risipirea".

Ne auzim in 2 luni si vedem cine are dreptate ;)
 

DeletedUser38225

cam asa se intampla la nivelul asta al jocului, singura lume pe care am vazut exceptia la acest stereotip, a fost clasica cu familia mason, unde chiar nu am ce comenta erau daca numai sunt vreo 7-8 familii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20143

:) Ce bine, tocmai am aflat ca sunt unul dintre noobii care sunt aruncati prin academii si trimit spijin 'eroilor din tribul mare'.

Ps. nu pricep care e problema celor din TTT, daca Sh-ul vrea sa aiba 100 de academii, sa le aiba, bravo lor! Daca sunteti asa buni ne bateti si cu 100 de academii.
PPS. sunt 3 academii pentru ca fiecare conducator din SH are propria academie, noi toti din ~SH~ facem aparare sa ii trimitem lui xello, asta e singurul nostru scop, in fiecare seara la ora 8 trimitem ce am produs in ziua respectiva.
 

DeletedUser

PPS. sunt 3 academii pentru ca fiecare conducator din SH are propria academie, noi toti din ~SH~ facem aparare sa ii trimitem lui xello, asta e singurul nostru scop, in fiecare seara la ora 8 trimitem ce am produs in ziua respectiva.

Bine ca ne vinzi toate secretele... si inca pe gratis :(
 

DeletedUser

NMircea ce intelegi tu intr-o rubla de douazeci... fiecare are tactica sa de joc...si la final castiga cine are strategie de joc mai buna...
trebuie sa recunosti ca a-ti nobilat cativa "Noobi" din academii , transpirand din greu...mai ales la spliturile bagate intre nobilii vostri... si uite ca cativa din "noobii" care nu v-a reusit sa-i nobilati, acum va fac concurenta buna... ma refer la numar de trupe si numar de sate... pe care le au acum .
 

DeletedUser

asta pentru ca suntem depasiti numeric,nu de alta.
PS: la -battista- conducatorul vostru nu a transpirat nimeni,chiar ala a fost scos cel mai usor :)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-, ~SH~
Parte 2:
Triburi: T.T.T

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 20
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 105,041
Tabăra 2: 75,709
Diferență: 29,332

chart
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-, ~SH~
Parte 2:
Triburi: T.T.T

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 318
Tabăra 2: 113
Diferență: 205

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 18
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 942,195
Tabăra 2: 308,767
Diferență: 633,428

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,730
Tabăra 2: 69,214
Diferență: 30,516

chart
 

DeletedUser

Mi-e sincer mi se pare o prostie razboiul acesta si nu-l inteleg, sunt jucatorii buni in ambele tabere si inlocul la dusmani sa fim foarte buni aliatzi mai ales ca cu multi dintre noi ne stim:))) putem fi o familie care sa detinem toata harta mai tarziu !
Dar nu voi vre-ti sa detine-ti partea voastra a harti! Pt ce? Mai tarziu o sa ne fie necesara un control mai bun al harti... in timp ce noi ne razboim alti castiga sate si se dezvolta!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus