triburi fara viitor

DeletedUser

e logic sa existe si o astfel de tema din moment ce exista si una de triburi de viitor. Deeeeci sa vedem nominalizari.
 

DeletedUser32745

Absolut toate triburile... ce nu-si au sediul in Gaura... inca:)
 

DeletedUser34235

:Do sa cada toate triburile cu numele TRANC,poate decat un trib o sa mai ramana!!
 

DeletedUser

Ar fi trebuit specificat: toate triburile exceptand cel din care fac eu parte, nu vor avea viitor. Mai e putin si vine si randul vostru :) (*evil laugh)
 

DeletedUser

Ar fi trebuit specificat: toate triburile exceptand cel din care fac eu parte, nu vor avea viitor. Mai e putin si vine si randul vostru :) (*evil laugh)

Si tu cine mai esti? Zeul triburile? Nici nu stiu cine esti, deci ... . Esti nesemnificativ.:p
 

DeletedUser

Sunt condamnat pentru umor calificat....ce sa faci, fiecare cu treaba lui. Nu te ataca prea mult, ca faci riduri
 

DeletedUser

Ce rau e ...tabaco asta :)) Da tu cine esti mai Dunhil? ca nici de tine nu a auzit nici dreaqu'

p.s. si mai esti si urat pe deasupra.
 

DeletedUser

Ce rau e ...tabaco asta :)) Da tu cine esti mai Dunhil? ca nici de tine nu a auzit nici dreaqu'

p.s. si mai esti si urat pe deasupra.

O zici din gelozie, mersi, esti o dulceata de fata :).

Hmm, cum nu ma cunosti? Sunt faimoasele tigari Dunhill plus o pozitie din cartea aia Kamasutra. Necitit mai esti si tu.
 

DeletedUser

o fi si el mic ,tata....da ii place sa caracterizeze fara sa cunoasca :)))
 

DeletedUser

Ce va mai place spamul :D.

On Topic: Dupa parerea mea TERROR este un trib fara viitor :rolleyes:
 

DeletedUser

Ok , on topic.

Triburi fara viitor is cam 90% marea lor majoritate se pierd in prima jumate de an. O mare parte is incepatori si vor pierde cu cei cu mai multa experienta , alti cu experienta vor fugi pe urmatoarea lume noua aparuta si vor disparea in mare parte si triburile lor . Is rare cazurile cand raman jucatori cu experienta si triburile lor mult timp pe o lume.(mai ales acu la lumea 2322439784 ) In mare vor ramane triburile cu o experienta mai mica dar care au ambitie si timp sa joace pe aceasta lume.
 
Sus